Tuvalet adabı, elle taharetlenmek mi yoksa tuvalet kağıdıyla temizlenmek mi? Siz hangisini uyguluyorsunuz ve neden?

Tuvalet adabı, elle taharetlenmek mi? tuvalet kağıdıyla temizlenmek mi? siz hangisini uyguluyorsunuz ve neden?
ben tuvalet kağıdını hijyenik buluyorum.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• önce el sonra kağıt sadec kagıt kullanırsan kesin kalıyo bir denedim cunku gerci kıl oldugu için birazda en garantisi yıkamak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• tuvalet kağıdı temizlemek için değil, kurulamak içindir
    su ile temizlenir tuvalet kağıdı ile kurulanır

0|1
    1|1
  • su herşeyin can damarı olduğu gibi temizliğinde taharetinde can damarıdır namaz kılan bir insan kağıtla temizlenmesi mümkün değil

0|0
    1|0
  • Ibrigi al sol avcunu doldur cukur yapip ileriden geriye dogru temizle iyice sonra kagit havlu ile sil

0|0
    1|0
  • full açıyorum taharet musluğunu tazyikli, kıçımı da yaklaştırıyorum oraya iyice, yıkanıyo kendiliğinden, elimi bulaştırmıyorum, iyice yıkandığından emin olduğumda kalkıp tuvalet kağıdıyla iyicene siliyorum, daha detay ister misin :)

0|0
    0|0
  • Usüllere uygun olmalı diorum :)

0|0
    1|1
  • Once suyla yıka temizle peçete ile kurula

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• 1400 sene önce wc kagıdı yoktu , su vardı ve butun temızlık adabları su ile olur dogru olan budur allah ve peygamberımızde adabın en dogrusunun boyle oldugunu bızlere bıldırdı acık bır konuda soz sozlemek bıze dusmez zıra allah ve resulu zaten cevabı vermısler.

0|1
    1|0
  • elle temizlenir tuvalet kağıdıyla kurulanır... pislik olmayın...

0|0
    1|1
  • ilk tuvalet kağıdı ardından elle tabiki.sadece tuvalet kağıdı olur mu hiç resmen pis pis kalkıyorsun

0|0
    1|0
  • Önce suyla yıkıyorum daha sonra peçeteyle siliyorum uzun iş oluyor ama suyla yıkamadan tam temizlik olmaz koku yapar

0|1
    1|0
Yükleniyor...