Yapay kızlık zarı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yapay kızlık zarı hakkında ne düşünüyorsunuz?

link

0|0
9|33

En İyi Erkek Görüşü

• açıkçası cevapları okudukça şaşkınlığım arttı, neden derseniz biz erkekler hertürlü haltı yiyeceğiz, evlenmeden önce onlarca belkide yüzlerce kadınla birlikte olacağız ama evleneceğimiz kızın bekaretini korumasını isteyeceğiz nasıl yaaaaa..! bu duruma sadece anan güzelmi derim ben. sonuç itibariyle kızlarımız da gençliğin verdiği tecrübesizlikten de kaynaklanan bir takım birliktelikler yaşayabilirler ve bu birliktelikler bazen bekaret kaybetmeyle sonuçlanabilir... ama namus kavramını iki bacak arasındaki et parçasının içine saklanmış bir zar parçasına bağlayan bazı zihinler malesef halen günümüzde azımsanmayacak ölçüde mevcut.

son olarak şunu söyleyebilirim "sen neysen karşındaki de odur"...!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• - İlişki sırasında erkeğin anlamaması için kadın, pozisyon değiştirmeye uygun olmalıdır.

- Zarın yırtılması sırasında kadın utangaç davranırsa ürünün etkisi daha gerçekçi olur.

Herşey bizi kandırmaya yönelik.. Adam gibi söyleseler ya...

0|0
    1|0
  • bekaret raporu almadan evlenmem zaten ben daha önce başkasının penisini yalayıp içine almış romantik fanteziler yaşayıp kucağında zıplayıp domalıpta veren kızla evlenmem ben .ilk kimle yaptıysa onla evlensin hükümde bu yöndedir zaten. namusunu temizlesin elin adamı onu patlak şekilde almaya mecbur değil .tertemiz kızlarımız varken patlak bi faşeyi alamam hiç bi erkeğede tavsiye etmiyorum.kesinlikle bakire kız alın sizden önce başkasına aşık olup zevkle sevişmiş kız o adamı unutamaz yoksa ölene kadar içinize kurt düşer sakın diyom size .böle zara önem vermem diyen i*neler yüzünden nasılsa onem vermiolar deyip kendine vurduruyo kızlar

0|1
    4|0
  • Demek ki bekarete takan hala çok insan var ki, kar edeceklerini hesaplayıp piyasa sürmüşler. Ne acı dünyanın hali diye düşünüyorum.

ps. Helal olsun, adamlar yapmış

1|0
    0|0
  • yaygınlaşırsa her kız rtahatca wercek we sonunda kocasına bakire olcak oh

0|0
    0|0
  • İnsanları dürüst olmaya yöneltmek varken neden herşeyin üç kağıdı.

0|0
    0|0
  • yeni okudum hepsini vay arkadaş cümlelere bakın

- Ürünü ilişkiden 20-30 dk kadar önce kullanın.

- İlişki sırasında erkeğin anlamaması için kadın, pozisyon değiştirmeye uygun olmalıdır.

- Zarın yırtılması sırasında kadın utangaç davranırsa ürünün etkisi daha gerçekçi olur.

işte bu 3 madde bizi bitiren maddeler

0|0
    0|0
  • kızlar hem bekaretleri veriyorlar hemde diktirerek arkadaşını kandırıyorlar ben anlamış degilim ne iş yaaa

0|1
    0|0
  • nekadar yapay olursa olsun.yaşadığın tecrübeyi o anda pot kırarsın.benim gibi bir adamsa o son gecen olur bir daha elini sürmez sana güvenmez aklınca kandırıldığını düşünür(bekarete önem veriyorsa tabi ben sadece enayi yerine koyanlara karşı fena tepkiliyim okadar.).dürüst olman bence daha sağlıklı.ateşle oynama erkekler okadar keriz değil..

0|0
    1|0
  • insanın ruhunun bozuk olduğunu gösterir. insanın ne kadar düzenbaz olabileceğini söyler.

0|0
    0|0
  • Yok artık ya

0|0
    0|0
  • verdiğiniz linkteki yorumları okuyunca yine ah ülkem vah ülkem dedim... Namusu iki bacağın arasında arayanlar namussuzluklarını gizlemek için olayı bu yöne çekiyor...

0|0
    0|0
    • Benimde dikkatimi o çekti zaten. Bukadar gündemde mi bu diye merak ettim sordum. Sormaz olaydım her yerde oldugu gibi çıktı yine birisi karşımıza sabah sabah.

• Soruldu.. link

0|0
    0|0
  • Zarın yırtılması sırasında kadın utangaç davranırsa ürünün etkisi daha gerçekçi olur.

Bide akıl veriyolar ya.

0|1
    1|0
  • Vay be..sonunda bu da cıktı demek..YAŞAŞIN !..Artık bakire olmayan kız kalmayacak..Bütün kızlar bakire oldu diyebiliriz...Bakire olmayan kızların gözüaydın.. tabi bunu o an erkeğe yedirebilmeleride büyük hüner :)

0|0
    1|0
  • ben herşeyin organiğinden yanayım :))

0|0
    0|0
  • Butun kizlar namus derdinden kurtulacak herhalde.

1|0
    0|0
  • biraz cinsel tecurbesi olan birio kadının bakire olup olmadığını anlar sahte zar taksada her şeyindenbelidir kadının bakire olup olmadığı bir zar ile gözü boyanan kişiler genelde tecrubesiz erkeklerdir

0|0
    0|0
    • mesela organı nasılsa anlarsın ?

• organı daha toplu ve sıkı olur bakire bir kadınla ilişkiye girmek çok zordur içeri girerken zorlanırsın zaten acının gerçek olduğunu anlarsın acı taklidi yapan kadın beli olur acı taklidi yapmak zordur içeri kolay giripte pıt ne oldu patladı zarım gibisinden bi şey söz konusu olamaz bakire kadının vajinası kolay kolay ıslanmaz ayrıca sen ne kadar ıslatsanda hisedersin

• bence gerekli degilki tabi kız arkadasın gercekleri söylemesi daha dogru yaa.

0|1
    0|0
  • kötü çok kötü

0|1
    1|0
  • anlamaması ıcın utangac davranın dıyor akıl verıyor bı de

1|0
    0|0
  • Kızlık 99 Liraya kadar düşmüş . Yazık .

0|0
    2|0
  • Belki kullanan vardır ama , hiç iyi dilekler sunmuyorum bu şey için.Şey diyorum çünkü bunun bi açıklaması bile yok.Namusu küçücük kutuya koyupta , fiyat biçenlere yazık !

0|0
    2|0
  • ;) çinliler bunu da yaptı diyorum

1|0
    0|0
  • şimdi alma evlencen zaman alırsın boşa paran gitmesin .p

1|0
    0|0
  • Siz zevkinizi yaşayın sonra yapay kızlık zarı ohh ne qüzel.

0|0
    0|0
  • hersey yapay olmus zaten memlektte ...

0|1
    1|0
  • nasıl güvencez lan biz artık sizlere yuh artık ya evlenmesem kimse nden diye soramaz

0|0
    1|0
  • o kafanı yastığa koyup ta nasıl uyuyacaksın ?

0|0
    0|0
  • muşambadan mı ya olur mu hiç hava almaz aman haaa...

0|0
    0|0
  • Düşündüm. Mavi ekran verince düşünmekten vazgeçtim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 9

• Siz buna mecbur bırakıyorsunuz tabular

1|2
    1|0
  • Yatılmadık adam bırakmadıktan sonra kimse ile yatmadım diye kendisini bir erkeğe yamamak isteyen kızların tercihi :)

1|1
    0|0
  • aldatmacayla nereye kadar.orjin gibisi varmı

0|0
    0|1
  • namusu iki bacak arasinda gorenlere kapak olsun niyetine bisey iste

2|1
    1|0
  • fantezi için kullanılabilir erkeklerin hoşuna gider yani

0|0
    1|0
  • çok iğrenç bişey.var olan muhafazakarlığın ekmeğine katık.iğrenç gerçekten.

0|1
    1|0
  • almyı dusunuyorumm

2|0
    0|1
  • bi çok bayanın işine yarayacağını düşünüyorum

0|0
    0|1
    • gerek yok bence.yalanlarla yaşamanın gereği var mı

• Evlilerde değişiklik olsun diye o anı yaşamak adına deneyebilirler :)) Gel ablaaa gel Zar'a gel 99 lira :)

• çinli bunlar ne yapacağını şaşırıyor

• Sen acaba kızkardeşin ablan kullanmasını istermiydin...

1|0
    0|2
    • Terbiyesizlik yapmanıza gerek yok. Ben burada kimseyi itham etmedim. Sadece böyle birşeyi yeni gördüm daha önce duymamıştım. Dolayısıylada bu konu hakkında fikri olanlardan fikir almak istedim. Bu kadar tepki vermenizin anlamı ne ki ?

• Asıl kendini belli eden sensin. Bu kadar tepki verdiğine göre kesinlikle vardır seninde bir geçmişin. Yoksa bunca insanın içinde kalkıpta öyle bir açıdan bakmazdın olaya. Sanada bol şanslar diyecem ama bol şanslar batakhanelerde artık...

• Gizli bacım komiksin be ya

@soran haklı

Yükleniyor...