Kız arkadaşımın kızlığını bozdum sevişmeden acil yardım, ne yapabilirim?

Arkadaşlar kız arkadaşımı zevke getirmek için ona masturbasyon yapıyordum biraz fazla zevke gelsin diye parmağımı soktum kan geldi kızlığımı bozuldu şimdi daha sevişmeden oldu bu kendimi kötü hissediyorum bekareti gittimi şimdi?

0|0
18|18

En İyi Kız Görüşü

• İşte buradan milletin ne kadar cahil olduğunu anlayabiliyoruz.
    Benim şaşırdığım konu kızlarında git diktir demesi.Bu konuya yorum yapıyorum çünkü bir şeyi açıklığa getirmek gerekli.Bozulan bekareti diktirmek sanıldığı kadar kolay bir şey değil arkadaşlar, kimse mümkünse bu heveste olmasın.Dikilen zarın dayanma süresi saatlerle sınırlı.Bunun bilincinde olun lütfen.Bu işlem adamda hem para hemde zeka ister.

Senin ne yapman gerektiği konusunda ise bir yorumda bulunmak istemiyorum.Böyle bir toplumda sana nasıl olsa hiç bir şey olmaz.
    Gerildim.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 17

• Muhtemelen gitmiş olabilir ya da tahriş olmuş da olabilir... Gitmemiş olsa bile bu yaptığınızı değiştirmez. Böyle işlere kalkışmayın birdaha

0|0
    0|0
    • Bilseydim böyle olucakları hayatta kalkışmazdım elimi bile sürmezdim üstüne ama bilemedim.

• Aşağıda yorum yaptım cevap vermedin. Eğer öyle içinde kuşku olacaksa gidin doktora muayene ettirin ne zaman yırtıldığı belli olur (6-7). Bir de seviyorum diyorsun. Madem küçüklükten beri arkadaşın hiç mi tanımadın kızı? Hiç mi güvenmedin? Ay nasıl sinir oldum ya.

0|1
    0|1
    • Tabiki ona güvenim sonsuz ona kendi ailemden daha fazla değer veririm ve severim her zaman bana moral olmuş beni sevmiş bir kızdır güvenim sonsuz ama aklım karma karışık herşeyi başka türlü algılıyorum şu an ailelerimiz öğrenirse diye endişleniyorum ben onu asla ama asla bırakmam.

• Oda çok üzgün beni suçlamadı ama öyle hissediyorum sanki utanıyor yarın konuşucam onunla bu konuları asla bırakmıycam ve evlenene kadar öpüşmeden daha fazla ileriye gitmeyelim diycem kabul edecektir muhtemelen.

• Sen adam akıllı durduğun sürece tehtit felan etmez aklına öyle şeyler gelmesin. Hayırlısı olur inşallah hakkınızda.

• Ne şehit ne gazi b.ok yolunu gitti niyazi olmuş

3|0
    0|0
  • Neyin telaşı bu anlamadım sen kızı sevmiyor musun bir gelecek düşünmüyor musun. Hayır ise o kızla ne işin var ki zaten.

0|0
    0|0
    • Kız benim çocukluk aşkımdır 6 yaşından beri birbirimizi tanırız ailelerimiz çok yakındır ama bizi kardeş gibi sanıyorlar halbukı sevgiliyiz birde bu bekaret olayları, sevişmeler felan çıkarsa ne olucak ondan korkuyorum.

• :) bence dini nikaha güvenip bir şeyler yaparsınız. Neyse nasıl biliyorsanız öyle yapın.

• Anneme açmaya çalışıcam konuyu o her zaman beni anlayışla karşılıyor evlenmek istediğimizi tabiki ve aslında küçüklükten beri bizim sevgili olduğumuzu.

• Ohooooo bide soruyon daha..

0|0
    0|0
    • Nasıl düzelticem peki bekareti felan?

• Benim bildigim, ailelerin izniyle dini nikah yapilir.
      Ama sen en iyisi hocaya sor.

• sende böle yerlere yorum yapp !

• ciplak halini gormusun sen daha bekaret mi dusunuyorsun...

0|0
    0|0
    • Off yandık ya. :(

• Sonradan söyleriz olmazmı ki? :(

• Dini nikahin hicbir gecerliligi yok seviyorsan kizi gidicen paşa paşa kiyacan nikahi dostum

• Geçmis olsun

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun gitti bekaret

0|0
    0|0
    • Ciddimisin ne yapıcam ben peki? :(

• İlişkiniz devam etsin o zaman.

• Zaten devam edicek ama ailelerin öğrenemsinden korkuyorum. :(

• Sictin :):):):)

0|0
    1|0
  • Hemen kızı çöpe at ve kullanılmamış yeni bir tane bul.

0|0
    4|0
    • Yüklenmeyin ya off bilerek yapmadımki yan idüşünmedim. :(((((

• Söylemeyin cnim sizde, ayrılmanız için hiçbir sebep yok ilişkinizi sürdürmeye çalışın evliliğe kadar. Bekaret örümcek ağıdır, dert etme.

• Öğrenirlerse bir gün diye korkuyorum işte. :(

• hemen dikiş kutumu ve ilk yardım çantamı alıp geliyorum

2|0
    0|0
    • Dalga geçmeyin ya. :(

• sevişmeyi biliyorsun da kukunun nasıl bozulduğunu mu bilmiyorsun yeme bizi

• Seviştim ama bekaretinin bozulacağını tahmin etmedim. :(

• Ooo çıplak gördüğün an bekareti gitmiş zaten. Kan da göstergesi.

1|1
    0|0
    • Ne yapıcam peki? :(

• Parmakla hamile mi kalicak ahshahhshshs

• Bilmiyorum ya birşeyler olur diye korkuyorum yani. :(

• Hangi yüzyıldayız ya hayatın keyfini çıkartın, başka insanlar ne düşünecek diye yaşamayın. 18 yaşındaymışsın evlenilir mi bu yaşta? Sakın öyle bir hata yapmayın, seviyorsanız güzel bir ilişkiniz olur işte. Sonunu düşünmeyin. Kız ortada kaldı diyenlere de şaşırıyorum, herkesin kafasında bir kızlık zarıdır gidiyor.

2|0
    4|4
    • Ben kızı seviyorum asla bırakmam onu ama evlenene kadar öğrenmelerinden korkuyorum özellikle bu yaşımızda benim aile biraz serttir babam döver ayrıca kızın abiside beni kesin, kesin bir tarafımı sakatlar.

• Gidin doktora diktirin. Bozulmuş.
    18 yasindaysa aileye haber verilmez ama diktirmek 3 bin tl fln.

0|0
    0|0
    • he ne kadar basit

• Hemen yaptirmak zorunda değilsiniz. Para biriktirip yaptirin yazin çalış kizda çalışsın

• Ailesi izin vermezki ona ayrıca seviyorumda yani evlenicez ama bir kaç sene sonra. O kadar parayı toplayabilirmiyiz hiç bilmiyorum.

• bekaret gitti.. kiz basina kaldi.. ben onun yerinde olsam... benden ayrilmak istedigin zaman üstüne abilerimi salarim :P

1|0
    0|0
    • Yüklenmeyin ya böyle olucağını sanmadım ama gerçekten ben daha fazla zevk alsın diye öyle yaptım. :(

• geçmis olsun bozulmus, yasalara gore nasil oluyor bilmiyorum zatende onemi yok!! vicdaninin ve kalbinin sesini dinlemelisin.

1|0
    0|0
    • Onu seviyorum asla bırakmam ama hemen evlenemeyizki daha 18 yaşındayız off. :(

• Bencede evlemeyin çok gençsiniz artik gerçegi ikinizde biliyorsunuz iliskinize bu sekilde devam edin. Hersey yolunda giderse ilerde evlenirsiniz..

• Biz 6 yaşından beri beraberiz yani çocuklıktan beri severim ben onu ailelerimiz çok yakındır ve bizi açıkçası kardeş gibi biliyorlar çok samimi olduğumu biliyorlar ama iki yan arkadaş gibi sevgili olduğumu bilmiyorlar öğrenirlerse ailelerimizin arasının bozulmasından korkuyorum abisi zaten beni sürekli döverdi küçükken birde bu olaydan sonra öldürür kesin.

• onu alman farz artık

1|0
    0|0
    • Yani bekareti bozuldumu şimdi? Ya ben böyle bozulacağını hiç düşünemdim en azından penisimle bozardım ya off peki nolcak onunla evlenemem ki hemen daha en az bir kaç yıl geçmes lazım okuyoruz.

• Galiba haklısın okul hayatımı bitirmem gerek onun için ileride de açıköğretimden devam edebilirim dediğiniz gibi işe giricem aileme söylicem okumak istemediğimi büyük sorun çıkıcak ama söz bende bitecek ve babam işe sokacaktır beni böyle olması gerekiyor o artık benim sevgilim değil eşim oldu biliyorum.

• aynen öyle kardeşim namusuna sahip çık

Erkekler Ne Diyor 18

• giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir geçmiş olsun bozulmuş.

2|0
    1|0
    • Yemin et ne olucak şimdi? Ya böyle bekaret bozulurmu ya?

• içeri azcık bir giriş olduğu takdirde bozulur çok hassas orası.

• Hay Allahım ya ne yapıcam ben şimdi onunla mecbur evlenmek zorundamıyım?

• Sikin dursa elin durmamış be kardeş..

3|0
    0|0
    • Bilseydim hiç ilişki felan yaşamazdım yani böyle olacağını bilseydim hiç kızı soymazdım bile ya. :(

• Usta vajinasini oksayip bosaltacak kadar samimi isen, hemen bir güzel aikisip zevkin soeuklarina varacakainiz ilimizde. Daha aonra ya o hatunu alip hanimin yapip ilimizde kurtulacakainiz bu günahtan ya da basacksin parayi kişlik zarini diktirereksin.
    Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Param yokki. :( Evlenmek istediğimizi nasıl söylicem ailelere onu hiç bilmiyorum biz çocukluktan beri beraberiz yani ailelerimiz bizi arkadaş bilir kardeş gibiydik sonrada sevgili olduk ve sevişmeye başladık daha sonralarında ama asla penis felan girmedim yani o kadar ileriye gitmedik böyle bozulacağını hiç tahmin etmemiştim biz sevgili olduğumuzu söylersek bile acaip olay olur nasıl olur siz kardeş gibiydiniz felan diye birde kızla seviştiğimizi öğrenirlerse birde bekaretinide bozdum iyice işler kötüleşti abisi ve babası çok serttir ayrıca kendi babamda inanılmaz serttir yandık alıştıra, aşlıştıra biz sevgiliyiz diycez sonrada evlenmek istiyoruz diycez başka yolu yok galiba. :(

• Kardeş yanlis anlamada senin kişi bir sikmedigin kalmis. Ayrıca sevgilisiniz yapacak hiic bisey kalmamis, sen bu hani alacan hanimin yapip yila devam edeceksin.
      Yoksa ne ailelerden nede gunahindan kurtulamzsin san soyleyim.
      Hem penis girmedi diyon ama maşallah vajinaya kadar parmaklamissin be usta.

• olmuş yapacak birşey yok başka türlüde olabilirdi insanın düşünmesi lazım cinselliğini yaşarsın sonra bir hata daha olur kız hamile kalır işte bunlar hep risk

0|0
    0|0
    • Off ya vallahi pişman oldum keşke kendisi bildiği yoldan yapsaydın ne bileyim oda sesini çıkarmadım zevkten gidiyordu bende daha fazla zevk alsın diye yaptım.

• Büyük kötülük yaptım galbia ona oda üzüldü ne yapıcam şimdi ben gibisinden?

• dostum bunların bilincinde olarak yapıyorsun zaten hem ha mastürbasyon yapmışsın ha normal seks ne fark var ikisinde de yapmış oluyorsun...

• bak güzel kardeşim olan olmuş üzülmeyin artık korunarak yapın zevkini çıkarttın zar ne yaparsan yap olmayacak diktirmek felan da hikaye keyfini çıkarttın artık ;)

1|0
    0|0
  • lan bişey olmaz korkma manyak sağlıkçı olarak söylüyorum parmakla bozulsada cinsel ilişkide yinede kanar için rahat olsun dert etmeyin böle şeyleri.

0|0
    0|0
  • ne bahtsız adamsın çölde sahra bulmuşsun ama hepsi serap sanmışsın :)

0|0
    0|0
    • Bozuldu yani ne yapıcam peki ben şimdi?

• 14-15 yaşında çocuklarsınız. utanmadınızmı ya?

0|0
    0|0
    • Ben 18, kız arkadaşım 17, 18 e gircek abi biliyorum büyük hata yaptık ama seviyoruz birbirimizi ben ömür boyu ondan ayrılmamaya yemin ettim çocukluktan beri biz sevgiliyiz 6 yaşından beri yani ilklerden karşıydık evlenene kadar yapmıycaktık sonrada olmaya başladı ama hiç penisimle girmedim Analdan dahi yapmadık en fazla bu kadar ileriy gittik en büyük cinsel ilişkimiş Oral başka yok.

• Ben masturbasyon yaptım evet bu doğru ona oral yapmadan önce bana oral yapmıştı yani böyle olma olasılığı varmı?

• herzaman bir ihtimal vardır.

• Artik bir karin var.Sorumluluklarinin bilincinde olmalisin.

0|0
    0|0
    • Karımmı? Yani kesin evlilik diyorsunuz?

• Biraz rahat ol adamim ya..Evlenmesen bile onun yaninda ol ama iki sene icindede soz gibi birsey yapin.

• Dini nikah yapıcam onunla dinen karım olucak başka yolu yok gibi.

• O yar senindir artık bırakırsan namertsin

0|0
    0|0
    • Bırakmam ama yaşımız küçük o büyük sorun. :(

• Zedelenmiş olabilir fazla telaşe yapma
    ilk girişte hafif esner 2 3 git gelden sonra bozulur

0|1
    1|0
    • Daha önceden hiç yaşamadık yani oral felan yaptım ama içeri girmemiştim hiç ilk defa oldu.

• 18 yaşına girdiğinden itibaren öyle birşey olmaz..

• Kız 17.

• İŞte fakirsiniz daha sevişmesini beceremiyosunuz

0|0
    0|0
  • kızına bısı olsam senı pompalıyla vuruldum hemde pompalıyla

0|0
    0|0
    • Abi yapmayın ya ben kızı seviyorum yüz üstü asla bırakmam. :((

• Asla bırakmam o benim çocukluk aşkım onu herşeyden çok seviyorum ama yaşımız biraz sorun yani tam evlenme çağına gelene kadar öğrenemlerinden korkuyorum.

• bısey olmaz sen bırakma

• yazık sana artık evlencen mecbur

0|0
    0|0
    • Nasıl evlenicem yaşım 18, kız 17. :(

• ileriyi kasteddim

• Alacan kızı artık

2|0
    0|0
    • Dini nikah yapıcam ailelerin haberi olmadan sonrada resmiye dökebiliriz onunla evli sayılabiliriz. Olmazmı?

• Off sıkıştım cidden onu asla bırakamam çünkü kendimede ihanet etmiş olurum seviyorum onu ve çocukluk aşkımdır 6 yaşından beri biz birbirimizi sevdik galiba ailelere ilk sevgili olduğumuz söylemek sonrada evlenmek istediğimizi söylemek en mantıklısıkıyamet kopacak olsada. :(

• evet en mantıklısı bu.

• Böyle durumlarda genelde kızın babası çocuğu vuruyor.

0|1
    0|0
    • Abi demin yaaa offf. Kızın babası beni tanıyor biz çocukluktan beri tanırırız birbirimizi sadece bizi aileler kardeş biliyor yoksa tanıyorum babasını felan biraz sert adam ama cidden yaparmı bunu?

• Yandım cidden ben adam sinirlidir biraz bazen bana kızar ki bunu öğrenince harbiden yakar beni mahalleye felan rezil oluruz bu kızla dini nikah yapmam gerekicek galiba.

• yapmak ne kelime. Adamın g.tünden şringayla kan alırlar olum :)

• kan gelirken acı çektimi.

0|0
    1|0
    • Biraz ses çıkardı. :(

• Okullar felan sıkıntı gibi üniversiteye giderken sıkıntı olmasın sonra?

• Üniversiteye gitmicem bırakıcam okulu açıktan devam edebilirim işe giricem kıza sahip çıkmam gerek. :(

• bırak gitsin, dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır

2|0
    1|0
Yükleniyor...