Hangi doğum kontrol hapını kullanmalıyım?

isim olarak en iyisi hangisi ve dogal olanı ve ne zaman başlamam gerkiyor hani etkisini ne zaman gösterir (rahat ollabilirim)bir hafta falan diyorlar ama eczacı eşime tam anlatamamış salakk bir hap vermiş uyuz oldum.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Dogum kontrol haplari ilk kez kullanilmaya baslandiginda regl in ilk gunu baslanilir. 21 gun boyunca her gun ayni saatte hapi kullanmak gerek. Aksi taktirde hamile kalabilirsin. Ardindan 7 gun kullanmayacaksin ve sonradan tekrar 21 gun boyunca kullanmaya baslayacaksin. Zaten boyleyece regl in gayet duzenli olacak. 7 gun hapi biraktigin zaman içinde regl goruceksin falan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hapa kendi kafana göre başlamamalısın.Jinekolğa gidip gerekli tahlilleri yaptırıp ona göre başlaman en iyisi.Bunu söylememin nedeni her bünyeye uygun değil haplar çünkü.Başlama zamanı adetin ilk günü.21 gün içip 7 gün bırakıyorsun.Doktora görünürsen yasmin verir sanırım.Başka sorun varsa alabilirim.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim sanırım yasmin alcam dah önce de onu kullanmıstım ama sanırım adetimin 3.günü almıstım?1.günümüydü?

• Neden daha sağlık olanını yapmıyorsunuz ? yani kadın doğum uzmanına danışmanız daha mantıklı değil mi ?

0|0
    0|0
    • gerek duymadım zor geliyo gitmek yasmin kullanmıştım

• yasmin kullandın işe yaradıysa yasmine devam et o zaman..

• bence eczaneye gerek yok denenmiştir vede dünyadaki en doğal yöntemdir söylüyorummmmmmmm geri çekme e tabi biraz erkeğin maharetine kalmış inan dalga geçmiyorum denenmiştir sabitt..

0|0
    0|1
  • ensonçaresin

0|1
    0|0
  • vermidon

0|0
    0|0
  • ne alırsan al ama ertesigün hapı denilen o hapı alma.regl döneminde mahvolursun...

0|0
    0|0
  • ortaya karışık yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• doktor arkadaşım yasminin en iyi olduğunu söylemişti. adetin 1.günü başlaman gerekiyor sonraki 21 gün hergün aynı saatte içeceksin

1|0
    0|0
  • yasmin iyidir reglinin 3.günü de başlayabilirsin..

1|0
    0|0
Yükleniyor...