Bekaret kontrolü yaptıran var mı aranızda?

Çocukluğumda başımdan geçen bir olay nedeniyle, bakireliğimden emin değilim... İçimicimi kemiriyor ve muayene olmak istiyorum ama çokta korkuyorum.. Bu utancı nasıl aşabilirim, ve durumu doktora nasıl söyleyeceğim, ne mazeretle muayene olacağım :( Bir yardım edin.. Ve dua edin de zedelenmemiş olsun zar.. Çünkü kimseyle bir yaşantım olmadı... Temizim... Ama ülkemizde temizlik malesef bir zara dayandırılıyor... o olmazsa direkt kötü ilan ediliyorsun :(( Bu benim için önemli yakında düğünüm olacak ama bu kuşkuyu yaşamaktan bu duruma mutlu bile olamıyorum

Güncellemeler:
NOT: Bugün tüm korkularımı yenip gidip muayene oldum. Doktor çok iyi bir bayandı, Gayet anlayışla yaklaştı.. Vee Sonuç... HİÇ BİRŞEYİM YOKMUŞ :)))))))

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• sen zaten TEMİZİM dedin ya ondan sonrasını okumadım . okumaya gerek duymadım vakit kaybı oldugunu düşündüm .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Evleneceksin. sevgilin seni deli gibi seviyorsa basına basit bir olay gelmiş ise ve sen eminsen o da emin olmak zorunda

0|1
    0|0
  • ahanda bunun gibi bişi olsa keşke link fiyatı 5 bin tl olsa bile yok satar bu alet

düşünki bu bekaret kontrolu yapıyo, bi bayana yaklaştırınca yüklediğin müziği yada şarkıyı sesi çıkarsa öyle bişi tasarlansa :D düşünemiyorum türkiyenin halini helede kızların, heralde kızlar çelik kilot giyerler :D kopppp

0|0
    3|0
  • Özel bir doktora gidersen sorun olmaz.Ddüşündüğün gibi söylersin burdaki gibi.

0|0
    0|0
  • sen 5 yaşındayken çocuk kaç yaşındaydı.sen evden çok uzaklaşıyor muydun oğlanla ıssız bir yerde kaldığını hatırlıyor musun

0|0
    1|1
    • 10 yaşındaydı geberisice

• 10 yaşında birşey yapamaz takma kafana o zaman o da ne yaptığını bilmiyordur

• Bak ben demiştim. Haydi geçmiş olsun ve gözün aydın. Artık daha dikkatli olursun evlenene kadar. İyi bak ona. güle güle kullan. ::))))

0|0
    0|0
  • Aslında hiçbirşeyin yoktur. Ama yinede ferahlamak için bir bayan jinekloğa git 150 tl. ver kurtul bu dertten.

0|0
    0|0
  • kendinde bakabilirsin aslında karşında bir ayna alıp.Ama doktordanda korkma ben eskiden kız arkadaşımı götürmüştüm sorun olmuyor

0|0
    2|2
  • Sevenlerin arasında hiç bir özel olmamalı.Bunu buraya yazmak yerine , eş adayınızla konusup , kendisinin eşliğiyle bir jinekologa gitmeliydiniz.Herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle..

1|1
    0|0
    • söyleyemezdim. Aklına kırk tane düşünce gelir, göklerdeyken yere düşerim gözünde

• Bana güveniyor, ama işte o kan gelmediği sürecede hiç bir erkek tatmin olamıyor malesef. En güveneni bile

• Yooo ... okumuş , kültürlü , seven birisi bunları dert etmez.Etmemeli.Bence denemelisiniz.Allah yardımcınız olsun.

• geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Nasil bir olay geçti madem gizli olarak yazmıssın bari onuda anlatta bilelim olayı bilmeden nasil cevap bekliyorsun ki bizden kaldi bu devirde hala doktora gidemiyorsan ustelik 25 yasin uzerindeysen bir şeyd diyemiyorum anladığıma göre kapalı birisin ama kapalı olmanın bir jinekologa göstermenin bir günahı yok seni kim yargılayabilir ki sevgilinin bilmesine gerek yok

0|0
    0|0
  • hemen doktora git onlara zaten senin gibi binlercesi geliyor.

kız arkadaşımda aynı şekilde düşünüyordu gitti benim bekaretim diyordu. sonra birlikte olduk durum hiç öyle değilmiş hala kızmış ama gitti sonra. şüphen varsa git gözük hemen.

0|0
    0|0
  • bi zar deme bacım sen olsan dükkandan açık bi paket sanayağ alır mıydın ama sen doğru isen korkma A... yardım eder...

0|0
    0|1
  • bak korkacak bişey yokmuş :)

hadi geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • güzel sevindim.10 yaşında çocuk ne yapabilir ki boşuna dert etmişsin:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• güvendiğin,yanında rahat edebileceğin bi doktora git...için rahat etsin..ahh biz kızlar nee kadar zor hayatımız endişelerimiz:))) sıkma canını...

1|0
    0|0
  • başımdan böyle bir olay geçmedi , aldırma kimseye ve bence erkek arkadasına henüz bundan bahsetme , bu erkekler için kaldırılamaz birşey olabilir boşuna zarar verme ilişkine , git bir doktora şüphelerini anlat ilişkiye girmediğini belirt canım , rahat ol umarım senin için en iyisi olur :)

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim canım, bayan bayanın halinden anlıyor.

• çok sevindim canım mutluluklar :)

• teşekkür ederim canım :)

• ay bi de çok mutlu olmuş.adam bıkmıştır belki de sevişmekten...

0|0
    0|0
Yükleniyor...