Hayat kadınına gideceğini söyledi, ne diyeceğimi bilemedim...

Gizli Üye
sevgilimle normal bir ilişkimiz var ama cinsellik olarak bakire olduğumiçin ileriye gitmiyoruz bana dayanamadığını ve hayat kadınına gitmeyi düşündüğünü söyledi bir defaya mahsus sizce onay vermelimiyim o an kızdım ona tersledim hatta ama beni arzuladığı halde ona istediğini veremiyorum başka bir kadına gidersede belki duygusal bir bağ oluşur bazen düşünüyorum en iyisi genel ev diye işini yapar çıkar ama yanlışmı düşünüyorum ne tepki versem bilemedim
Güncellemeler
+1 yıl
kızlar siz olsanız ne tepki verirsiniz. erkeklerde gidermiydi böyle bir durumda
Güncellemeler
+1 yıl
yorumlarınızda çok haklısınız bunu bana söylemesi çok saçma gizli yapsın yapıyorsa.ama bence gitme ben senle birlikte olurum dememi bekledi çünkü normaldede genel eve karşı bir insandı ordaki kadınların duygusuzca yaptığını (yapsın kalksın )düşüncesinde olduklarını ve 5 yıldır gitmediğini söylemişti kesin amacı beni gaza getirmek ama boşuna
Hayat kadınına gideceğini söyledi, ne diyeceğimi bilemedim...