Adet kesmek için önerisi olan var mı?

cumartesi akşamı mezuniyet balom var ve bu sabah adet oldum..elbisem dar, çamaşırım bile belli olmasın diye dikişsiz çamaşır aldım bn nasıl ped takayım :( nolur bana bir yerdım edin..napayım da kesilsin kanama?

Güncellemeler:
neden herkesin aklına cinsellık geliyo..bn kıyafetmin güzel dumasını istıyorm..rezil olmk istemiyorum :((

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Senin adet kaç gün sürüyor? Ki bugün çarşamba zaten normalde cumartesine kadar bitmis olmalısın. Soruna gelince çok düşünme ki malum adet kesici diye birşey yok lakin düşündükçe stressden dolayı kesilecegine çoğalırsa kötü olur. Buyüzden kafaya takma. En kötü durumda bitmezde adetin, son günlerde fazla kanama olmadığından almış olduğun iç çamaşır ile küçük adet bezi rahatlikla kullanabilirsin... son çözüm budur malesef :/

0|0
    0|0
    • en az 5 gün sürüyo malesef :(

• Ama çok gelmiyordur ki son günlerin oluyor. Bence birşeyler kullanıp sağlığını riske atma derim. Sonucta küçük pedlerden kullsnabilirsin. Artik her ic çamaşır icin farkli pedler mevcut. Kafaya takma. Buarada elbiseni merak ettim :) bende dar giyerim lakin hiç sirun olmadı. Benim adet dönemimde tek dikat ettiğim kiyafetimin rengi. Malum asla adet dönemimde ilk 3 günü açık renk giymem nolur nolmaz dimi :)

Erkekler Ne Diyor 6

• o kar dar giyinme sende adam gibi giyin

1|2
    1|1
  • baştan cıkarıcı olucaksın. ama cinsellik yaşıcakmısın ki o gece

0|1
    1|0
  • Adamakıllı giyinsen bunların hiçbirisi başına gelmezdi :) çok mu çok kötüyüz :P

0|0
    0|1
    • evet çok kötüsünüz..dar deyince hemen namus bekçisi oluyosunuz..ped taktınız mı hiç..nasıl bişey biliyomusunuz..sadece dar giyinecekse hak etmiştir diyosnuz..ayıp..

• ped taktığın anlaşılacak kadar olan bir kıyafetten bahsetmiyormusun sen ne bilelim biz öyle anladık ya da sen öyle anlattın namus bekçiliğini falanda yapmıyorum banane ne yaparsan yap allaallaaa..

• işin zor

0|0
    0|0
  • kiyafet bahane bence, sen kesin iliskiye girme pilanlari yapiyorsun :-)

0|0
    1|0
  • Elbisen dar mı?
    O zaman çözüm bol bir elbise bulmak.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Şimdi mi aklına geldi :S bir kaç gün önceden ağrı kesici içmeye başlasaydın 4-5 gün gecikirdi. Tampon kullan. Bakireysen dikkatli kullan ama.

0|0
    1|0
  • tarçın ye suyla beraber günde bikaç kaşık araştır bir

0|0
    1|0
  • Kesilmez. Kesmeye de calisma cok sagliksiz. Iki tane külot giy , ya da korse popon daha guzel durur ve sık sık kontrol et..

0|0
    0|0
  • Mazejik kullan.

0|1
    0|0
    • o ağrıyı kesiyo diye biliyorum bn kanamayı kesmk istiyorum

• Aferin ya da dorolex kullan ya da tampon.

• Gripin iç, denemedim ama tanıdığım denemişti ve olmuştu, mezuniyetten 1-2 gün önce ve mezuniyet günü. olmaz sanırım bir şey. yine de bir araştır sen.

0|0
    0|0
  • kesilsin deme ama tampon kullan..kesilmesi tehlikeli..

0|0
    0|0
  • Adet kesici diye bişey yok geciktirici var. Bakire değilsen tampon kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • bakire değilsen tampon sok

0|1
    0|0
    • hiç kullanmadım, bilmiyorum nasıl kullanılacağını..tedirginim biraz

Yükleniyor...