İlk kez ilişkiye girdim kan gelmedi?

Hayatım boyunca hiç ilişkiye girmedim ve mastürbasyon da yapmadım. Dün erkek arkadaşımla ilişkiye girdik fakat benden kan gelmedi. Hala bakire miyim acaba? Bir de o benim bakire olmadığımı mı düşünüyordur? Sizce neden kan gelmedi?

Güncellemeler:
Kan geldi arkadaşlar, ama bu çok zor oldu ve de kanın gelmesi çok zaman aldı .

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Zarın esnek olabilir ?

Ortasındaki delik esnediğinde penis rahatlıkla içine girip çıkabilir,

bir kaç ilişkiden sonra veya ilk doğumda!

Ama erkek arkadaşının ne düşündüğü, evet haliyle öyle düşünecektir, eğer toysa ve zar mefhumuna anlam yükleyen bir kimseyse...

Erkekler işte!

3|1
    3|3

Erkekler Ne Diyor 11

• Zar esnekmiş hadi şanslısın. Kutunda esnek çıktı, tamam mı devam mı ? İleride ne yapmayı düşünüyorsun :)

0|0
    2|0
  • Penisin kısa olup da zara ulaşmaması gibi birşey olamaz. Zar vajinanın hemen girişindedir ve ortalama penis boyu 15cmdir ki bu vajinadan daha uzundur. Hem normalde masturbasyon yaparken vajinana birşey sokmazsan zara zarar vermez.

Zarın büyük ihtimal esnek, ki bu durumda birleşmeyle yırtılmaz, ortadaki delikten penis geçebilir.

Ve ya zarın oldukça ince ve kan damarı yoğunluğu azdır, birleşmede kan belli belirsizdir, fark edemeyeceğiniz kadar azdır. Ki zaten normalde de kan miktarı damlalar bazındadır.

Bakirelik diye de birşey yok, boşver erkek arkadaşının ne düşündüğünü. Ama ilk cinsel deneyimini yaşadın, önemli ve güzel olan bu. Ayrıca birleşmeden önce sevgilinle konuşmadınız mı, sormadı mı daha önce deneyimin varmı diye?

0|0
    0|0
  • belki kızlık zarın esnektir.ama ilk ilişkide yırtılacak diye birşey yok.sonradan da bozulabilir.hem önemli mi.cinselliği de yaşayan mutlu bir kadın olduktan sonra o zarın orada olmasının önemi ne

1|0
    1|2
  • Esnektir.. Düşünüyodur .. Artık bakire değilsin..

0|0
    0|0
    • nasıl bakire değil ya .hala zarı yerinde duruyo işte.hem önemli de değil .bundan sonra önemli olan korunması

• senin anlayışınla benim anlayışım olan bakireliği açmamız gerek önce tabi ama

Zarın orda olması bir şeyi değiştirmez fiziksel olarak bakire olabilir ama bir kere ilişkiye girerek bakireliğini kaybetti..

• ya arkadaşlarının dediği gibi seninkisi esnek. ya da sen daha önce biriyle olduğunu unutmuşsun ))

0|0
    0|0
  • zarın esnek erkek arkadasının çubugu kısa olabilir =))

1|0
    0|0
  • zarın esnektir bebeğim daha iyi sonraları pişman olmasın kutla bunu hala bakiresin :)

1|0
    0|0
  • ilk yapışta delinmeyebiliyormuş o yüzden takma kafana :)

0|0
    0|0
  • esnek zar vardır kafana takılıyorsa doktora git derim

0|0
    0|1
  • kız arkadaşım benden önce bir ilişki yaşadağını söylüyor ki dürüstlüğünden ve cesaretinden dolayı kendisini tebrik ediyorum.

fakat kafama takılan şey şu; tamam vajinası esnekmiş, yırtılma-kanama olmamış ama hiç yırtılmama riski de var. o zaman benim, o ilki yaşayan erkekten farkım kalmaz dimi?

şimdi bu durumda kız bakire mi oluyor?

cevaplar için şimdiden teşekkürler

0|1
    0|0
  • buyuk ihtimalle esnektir ve artik bakire degilsin erkek arkadsinda buyuk ihtimalle bakire olmadigini dusunuyor 3-0 maglup durumdasin

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• benim 3. de delindi

sevgilini de oturt de ki ''bak aşkım kanama gelmedi ben endişe ediyorum sence bir doktora görüneyim mi, birlikte gidelim mi?'' sonrası kolay

1|0
    0|0
  • Öyle zannetmiş olabilir. Bişey demedi mi kan gelmediğinde

0|0
    0|0
  • esnektir olabilir. erkek arkadaşın birşeyler ima etmediyse sorun olmaz.

0|0
    0|0
    • ima etti kendimi çok kötü hissediyorum

• Bence erkek arkadaşının eğitime ihtiyacı var

• bir işe yarar mı acaba ?!

• aynı şey 1 hafta önce benmde başıma geldi kan gelmedi jinekoloğa gittim esnek dedi kan gelmez dedi . senden nasıl kan geldi ?

0|0
    0|0
  • Bakire olmadıgını düşünüyodur + zarın esnekmiş anlaşılan ya hiç bozulmaz yada bi kaç sefer sonra bozulabilir.Bozulmaz diye düşünme sakın karşındaki agır hareket ederse bozulur dikkatli ol bnce

0|0
    0|0
  • aynı şey benimde başıma geldi canım ve bn hala bilmiyorum bakiremiyim değilmiyim. büyük ihtimal hala bakiresin..banada erkek arkadaşım sordu onun ilk olduğunu söyledim ..inanmak ona kalmış..hem karşıdaki tecrübeliyse anlar zaten senin daha önceden biriyle yatıp yatmadığını..benim erkek arkadaşım belliydi zaten bilmiyordun ne yapacağını dedi :)

0|0
    0|0
  • zar biraz geride olabilir, erkek arkadaşının penisi yetişememiş olabilir veya kızlık zarın esnek olabilir. fiziki anlamda muhtemelen hala bakiresin ancak biriyle çoktan seviştiğine göre artık bunun bir anlamı olmamalı senin için. erkek arkadaşın da böyle bir şey düşünecek kadar tıynetsizse... dertsiz başına dert almışsın, geçmiş olsun derim sana...

1|0
    1|0
Yükleniyor...