Yaptıklarımdan arınmak istiyorum, pişmanım.. Yardım edin:(?

22 yasindayim, hic sevgilim olmadi dogru kisiyi bulana kadar da olmayacak, evlenene kadarda cinsellik yasamayi düsünmüyorum hic bir sekilde, en fazla öpüsürüm sarilirim o kadar...
Iki ay önce bir kac kere farkli kisiyle SADECE YAZISARAK (görüntülü sesli ASLA yapmazdim) sicak sohbetim oldu öyle tatmin ettim kendimi...zevk aldim o an, ilk defa yapmistim, pes pese yaptim o yüzden bir kac kere, ama sonradan cok pisman oldum...masum saniyordum önce, sadece kendim hayal edecegime baskasiyla birlikte hayal ediyorum diyordum, ama simdi farkli düsünüyorum. bir daha da yapmadim 2 aydir, bir daha asla yapmicam bunu. Kendim hayallerimle tatmin ederim kendimi, daha dogru olur.
Bide gecen ay her hafta p*rno izledim (soft) merakimdan basladim ve hosuma gitti, ama onuda biraktim cok cirkn bisey...
Bu yaptiklarim cok kötü mü? Ben pisman oldum kendimi kirlenmis hissettim...
Sevgilim olursa yüzüne nasil bakarim?
Bunlardan arinmak istiyorum :(

Güncellemeler:
masumiyetimi kaybetmis mi oluyorum simdi? :(

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• arkadasım senı takdır ettıgımı soylemek ıstıyorum yazdıklarında samımıysen tabı. ozellıkle cevap yazmak ıstedım. . yaptıgın bu zamanın dunyasında bır sey degıl dıye bakılır ama bu bıle senı rahatsız etmıs. bır fılm ızlemıstım 1 ay once adını hatırlayamadım. cok flm ızlıyorumda bu aralar.neyse fılmde 1 cocuk uyusturucu kacakcılaının arasında yetısıyordu ayyaslar hırsızlar. her sey war yanı. ama yıne adamlıgını bozmamıstı buyudugunde. sen de oylesın bence. senı alan erkek bence cok sanslı olcak. senın gıbı kızı bulmak bence arabıstana kar yagması ıhtımalıyle aynı gıbıdır:) masumıyete onem veren bır kız. bu masumıyetını kaybetme olur mu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Cinsellik çok arka plana atılıyor maalesef, oysa ki sağlıklı yaşam için cinselliği bilmek, öğrenmek gerekir, bastırılmış duygular psikolojik olarakta, ileride ki evlilik hayatında ciddi sıkıntılar doğurur, Evleneceğin erkekte inan senin yaptığından fazlasını yapmıştır, cinsel haz psikolojik olarak rahatlamanı sağlayacaktır, kendini evliliğe saklaman bence olması gereken, ama duygularını bastırman anlamına gelmez, ilerde evlilikte sıkıntı yaşamaman için, önce kendi vucudunu tanı, nelerden hoşlandığını az çok keşfet, p*rno filmleri asla referans alma hatta seyretme, gerçeklikten çok öte çünkü, İlerde Nişanlandığında gerekirse resmi Nikahı düğünden 2-3 ay önce yaparak, partnerinle orantılı olarak yakınlaş, ve Cinsel Hayatı hiç bir zaman 2. plana atma , gerçi bizim toplum düzenimizde 2. planında çok daha altlarına atılıyor ama, ilerde ki mutluluğun için tavsiyelerime kulak ver

1|0
    0|0
  • bundan tam 1400 sene önce eşlerini çok kıskanan biri cinselliğin ayıp olduğunu bunu yapanların kirlendiğini uydurmuş O yüzden kendini buna inandırmışsın Cinsellik insanın doğasında var

1|0
    0|1
  • yaptıkların normal cinsel isteği olan birinin yaptığı şeyler. vicdanın rahat değilse bir daha yapmazsın. ama o kadar da abartılı şeyler değil.

1|0
    0|0
  • Başlığı öyle atmışsın ki bu kız ne yapmış diye merak ettim. Zaten o tür istekler olmasaydı anormal biri olurdun. İnsanın doğasında olan şeyler zaten

1|0
    0|0
  • bende bişey sandım mk aşın hatun bunları ne olmuş yani p*rno ızleyıp kendınnı tatmin etmişsen..Ha mılletle konuşma başına bela olurlar..

1|0
    0|0
    • yani masumiyetimi kaybetmis gibi hissediyorum ondan :( zaten yapmicam bir daha yazismam kimseyle öyle

• rahatlattin beni sagol...

• pişmanlık hissediyorsan arınmışsın demektir

1|0
    0|0
  • yanı yapıcak birşey yok :)

0|0
    1|0
  • olur her genç kızın başından geçer

1|0
    0|0
    • peki cok kötü mü bu? masumiyetimi kaybetmis gibi hissettim de

• neden kötü olsun.normal ihtiyaçtır.yapmışsın.

• Yaşıtlarının yaptığı normal şeyleri yapmışsın anormal bir durum yok yani relax ol hacı abla

1|0
    0|0
  • kır zıncırlerını..

0|0
    0|0
  • Boş zamanin mi var hangi vakite sıkıştırdın onları :) öğrenci misin?

0|0
    0|0
  • Yüzün Güzelse evlenirim seninle:p

1|0
    0|0
  • Ne var ki bunda, benim sevgilimde benden önce böyle şeyler yapmış, bundan dolayımı o kıza kötü olarak bakacam? komik olur bu.
    yeterki gerçekte bir halt karıştırmasın :)

3|0
    0|0
  • Valla, kemdini neyden arındırıyor'sun anlamadım, kendi özelinde bu tarz şeyler normal, kimseye bir zararın olmamış. Kimler özelinde neler yapıyor bilemezsin...

1|0
    0|0
    • bu yaptiklarimdan dolayi masumiyetimi kaybetmis gibi hissediyorum ondan :( ama normal demem rahatlatti beni biraz...

• Masumsun sen merak etme bişeyi kaybetmiş değilsin, zaten yazdıklarından'da bunu anlıyorum...

• tesekkür ederim iyi geldi yazdiklarin

Kızlar Ne Diyor 2

• hiçbirşey yapmış değilsin be canım, bunun için kötü hissedilirmi? saçma olur
    ben sorunu görünce sandımki çok sayıda erkekle yattın falan :D
    Dert etme bunları, biraz heyecandan kimseye zarar gelmez ama tabi bazı sınırlar koymalısın.Neler olduğunu burada yazamam

2|1
    0|0
  • ayy bende bişey sandım ben bakire değilim? fazla endişelenme

1|0
    0|0
    • endiselenmemeye caliscam sagol :) yani o kadar kötü degil mi yaptigim?
      kac yasindasin sen?

• haklisin galiba...sagol :)

• rica ederim canım

Yükleniyor...