Cinsel ilişki sırasında çişim geliyor, bu neden kaynaklanır?

Partnerim çok basıtırınca çişim geliyor bu neden kaynaklanır? doktora gitmeme gerek var mı?

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• Cevaplarina koptum ya acayip komik kizsin :) madem sen orgazm olamiyosun o zaman mecbur o da sana oral yapip bosaltcak. Tek tarafli zevk alinirsa sen sikilirsin o yuzden canin ne istiyosa soyle o da onlari yapcak :)

1|0
    0|0
    • Bazen canım su kaplumbağası olmak istiyor inadına yaptığım oluyor :D Ölü taklidi yaparım falan :D

• teşekkür ederim bu çılgın ve kafa dengi kızın sorusunda en iyi cevap seçilmek heralde hiçbir soruda mutlu etmemişti :D

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 25

• cok zevk alınca bosalman gerekıyor gerek fıskırtarak gerek cok sulu ıslanarak ondan sankı çişin var gıbı hısedersın ama degıl zevk sıvını bosaltman gereklı dıyor

1|0
    0|0
  • penis girince mesaneye baskı yapıyor. ilişkiden önce ihtiyacını gider sonra ilişkiye gir

1|0
    0|0
  • hanımefendı sidik torbasına baskıdan kaynaklıdır baskı yapınca beyıne doldu sınyalı verır o an varmıs gibi gelir tuvalete gidersiniz bişey yok bu normaldır ama yazılan cvblar hakıkaten komık

1|0
    0|0
  • Enfeksiyon olabilir bence.

0|0
    0|0
  • kasıklara fazla baskı bu durumu getirir. doktorluk bir durum yok bence o kadarda hor kullanmasın söyle ona :)

0|1
    0|0
  • o gelen şey çiş değil bıraksan squirting yaşayacaksın eski bir partnerim sürekli squirting yaşardı tazyikli su gibi fışkırıyor :D

0|0
    0|0
    • Hakketen mi ya :)) biraz ayıp olacak ama bacaklarımı böyle tam açıp o şahıs arada olunca oluyor genelillikle 180 derece açıyom :D

• ahahahahahahahahah :D yok artık jessicaa öyle sanarsa sen gerekli açıklamayı getirirsin..

• :) pekalaa

• aşk çiş gibidir gelince tutamazsın :P :D

1|2
    0|0
  • cıdden komık bır durum. partnerın guler emınım:ÇD doktora gıt bence. ya da zamana bırak duzelır. once gıdersın tuvalete sonra yataga gecersın. baktın olmadı doktor yolları gorundu canım

0|0
    0|0
  • Azgın demek parçalıyon heryeri.

0|0
    0|0
    • Çok azgın abisi :))

• Anlıyorum saygı duyuyorum düşünsene, benim karşı olduğum nokta sevgiyi kullanarak kızlarla ilişkiye girenlere sonuçta güveniyorsunuz aşk sevgi uğruna kendinizi veriyorsunuz, bunu şu zaman da çok kullanıyorlar ben buna karşıyım gerçekten Fuck Body olayı güzel

• kadınların kafasın da tek gece yoktur ama olmaması da kötü bir kere yaşayacaksın kadın olarka memun musun evet iletişime geç dğeil misin görüşme. bu akdar basit.ama yabancılar böyle performansı ölçerler bizdekiler ise sadece aşk aşk yok salak.para var sizin için.

• Normal bir durum :)

0|0
    0|0
    • Neden ben guru? hı bunca kız içinden neden ben?

• Sadece sen degil
      Genelde cinsel iliski esnasında
      geliyor

• ii bokun gemıyo sıcacan ustumuze basımıza :D

0|0
    0|0
    • :) Anal yapmıyoruz yapsak gelir belki :D

• sorma valla bende uzun zamnadır yapmadım ama cok zevklı be ön yerıne arka tercıhımdır ahhh ahh hanı benım genclıgım

• İlginç soru git işte geri geel bidaa :D :D

0|0
    0|0
  • hahaha enteresan üzerine işe gitsin :)

0|0
    0|0
  • geliyosa yap sende boşaldı sansın bakalım ne yapıyor

0|0
    0|0
  • Doktorluk bir durum yok

0|0
    0|0
  • Dr gerek yok söyle fazla derinleri zorlamasın

0|0
    0|0
  • Illaki bir yerden su sizdircak yani motor nasil calistin :)

0|0
    0|0
  • penisi büyük mü?

0|0
    0|0
    • He iri kıyım biraz :D

• Evet:)

• doggyde peki? en çok sevdiğin pozisyon hangisi?

• gerek yok. her şeyde doktora gidilmez. salıver gitsin...

0|0
    0|0
  • Galiba idrar yollarını oksuyo partnerinin penisi, her sefernde oluyosa bir doktora git bence. ya da ilşkiye başlamadan önce tuvalete çık öyle başlayın, birde öyle dene bakalım.Galiba atesli hareketler oluyor aranızda :D

0|0
    0|0
    • Çok ateşli gizli çok :D alev alev :D

• Boşver :)

• sen öylemi yapıyosnki istek gelince

• Mesaneye bası yapıyodur.

0|0
    0|0
  • işemeli s.çmalı ayin ahahahah =)

0|1
    0|0
    • Hhahahhahah :)

• Öyleyimdir :)

• o zaman follow me bulabilirsen =)

• Olsun işe. Sexx sırasında işersen partnerin hosuna gider işemeli sexx uvvv

0|0
    0|0
    • Sidikli der bana sonra :D

• İstermiydin öyle bir fantazi:)

• Hayır :D ya canı sonra oral çekerse

• Demek'ki çişin varken ilişkiye giriyorsun yoksa nasıl gelecek ya da sen öyle hisse kapılıyorsun.

0|0
    0|0
    • İçimden çıkınca çişim gidiyor?

• Ha, o zaman sana öyle geliyor, pzisyon'dan filanda olabilir...

• Senlik bisey yok.. pancar motorumu ya partnerin agir olsun biraz :)

0|0
    0|0
    • Hayvan herif deyip tokatı yapıstırasım geldi simdi bak :D

• Evlilik varmi ufukta?:)

• Var :)

Kızlar Ne Diyor 4

• vajinal orgazm yaşıyorsun demek ki vajinalde böyle olur çnkü çişin gelmiş gibi bir his hissedersin

1|0
    0|0
    • Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :) demek öyle böyle yastığı yorganı parçalayasım geliyor?

• evet öyle öyle :D
      öyle oluyormuş yani şimdi ben ilişki yaşamadım yani yanlış anlaşılmasın ama bununla ilgili çok araştırdım öğrenmek için videolar izledim uzmanların anlattığı falan iki tür orgazm var klitoral ve vajinal, klitoral olanı dıştan sen de yaparsın ama vajinal içten olur ve daha şiddetli olurmuş, bunun sonucunda çişin gelmiş gibi bir his hissedermişsin araştırırsan daha detaylı öğrenirsin :)

• :)) Tamam tesekkür ederim

• İdrar deliğinle çok yakın oraya baskı yapınca yapay bir his o.
    Yeni mi ilişkiye girdin veya ara mı verdin.

1|0
    0|0
  • bidaha yapma diye bir işaret bu sana:Dd

1|0
    0|1
  • ilişki esnasında acı oluyomu

1|0
    0|0
    • az biraz

• anladım o zaman sen boşalma aşamasına geldiğin için bu his oluşuyor olabilir ilişkiyi devam ettirmeyi deneyin bide

• Peki tesekkür ederim :)

Yükleniyor...