Hatırladın mı beni İzmir'in kızı?

Derslerde devamı göz göze gelirdik. Bana bakarken yakalardım onu. İçim giderdi. Etkilemişti beni. Bir gün yemek yemeye davet ettim sonra cafelere gittik ettesi gün başka yerlere gittik çok eyleniyorduk. Trenlerde vapurda geziyor pamuk şeker yiyorduk. sevgilisinden ayrıldığını anlatıyordu asla dönmeyeceğim deyincede Sonra teklif ettim kabulde etti. ertesi gün Forumda buluştuk oturduk bir kaldırıma yüzüne baktım şu an elini tutmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum dedim elimi de tuttu sonra ilk dakkadan öpüştük... günler böyle geçti öpüşmeler geceleri sevişme boyutuna dönüştü. böyle devam ettikçe aslında gözümden düşmeyede başlamıştı. bu kadar hız iyi değildi. eskiyi sorduğumda bakire olduğunu ama oral yaptığını öğrendim ondan tiksinmiştim. ama gözlerini unutamıyordum. yine buluşuyorduk gezip tozuyorduk sonra zaman geçti buluşmalar seyrekleşti kabalaştı uzaklaştı sorularım cevapsız kaldı ve öğrendim ki sonra izmirde olmayan eski sevgilisine dönmüş :)) bende sustum pekala dedim. konuştukça batıyordu konuşma. eski o tatlı kız kalmadı geriye.

aradan 1 ay geçti şimdi

soruyorum rahat mı şu an acaba

bana ve kendine yaşattıklarında dolayı rahat mı İzmirin kızı ?

Güncellemeler:
.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• İzmir'in kızlarına güven olmazzz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Senle bi macera yaşamış işte hemen aşık olma moduna girmeseydin be dostum ;) yaşadık güzeldi geçti de yeni ilişkilere yelken aç sanki sen böylesinde kızın çok umurundadır şimdi :(

0|0
    0|0
  • bekaretini alsaydın..tabi bakire ise..yani demem o ki istediğini verseydin ona

0|0
    0|0
Yükleniyor...