Gençliğinde çok mastürbasyon yaptığı için iktidarsız kalan sevgilisi veya eşi olanlar var mı?

Erkeklerin belli bir sperm üretme kapasitesi varmış ömründe o bitince iktidarsız kalıyorlarmış böyle bir söylenti var ama ben inanmıyorum sonuçta sağlıklı olduktan sonra vücut her türlü üretir yani sperm bu konu da beni aydınlatırmısınız lütfen

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Spermin üretilmesinde bir limitleme söz konusu değil. Eğer daha çok boşalırsanız, daha fazla sperm üretirsiniz, bu sınırsız bir olgu. (Yaşın getirdiği olumsuz durumları ve istisnaları varsaymadan söylüyorum bunu)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benide aydınlatır mısınız? Bu konudaaaa.

0|0
    1|0
    • Ya ben yapınca daha sağlıklı olunduğunu düşünüyorum sebepleri var ama sana anlatamam :)

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 litre diyela bitiyomuş çok yapınca :)
    birşey olmaz psikolojik veya rahatsızlık sebebi ile olabilir

0|0
    0|0
  • Sperm uretme ıle ıktıdarsızlıgın bır alakası yok boyle bı sacma seyı nerden duydunuz bılmıyorum...penis erekte olmuyorsa cınsel bırlesmeyı saglamıyorsa buna ıktıdarsızlık denır...soyle dusunun 1. 2. 3. hatta 4. kez bosaldıgınızda neredeyse sperm gelmemekte cok az gelmekte zevk suyuyla beraber ama yınede erekte olabılıyorsunuz...yanı erekte (ıktıdar) olabılmek ıcın sperm uretmeye gerek yok...

0|0
    0|0
    • eminmisin çünkü vicuttaki spermi dışarı attıkça yani orgazm sayısıyla ters orantılı olarak sertlik kayboluyor bunun sebebi ne peki

• bul benı ne zamn ıstersen hocam sorun yokta...Allah bu sorunu kımsenın basına vermesın ama hala dıyorum ıktıdarsızlıkla spermın bı alakası yok...artık ıktıdarsızlıgada cozum buldular onuda merak etme...mutluluk cubugu lazımsa tavsıye edebılırım :)))

• o ne demek onu bile bilmiyorun :)

• Aşırı mastürbasyonun tek zararı olabilir o da erken boşalma

0|0
    0|0
    • ya var başka zararları da var hatta en çok insanın piskolojisini bozuyor çünkü bir kıza ulaşmanın imkansız olduğunu düşündürmeye başlıyor bir süre sonra erkek hiç uğraşmadığı için yalnız kalıyor bu en büyük zararı

• alakasi yok bence, ereksion olduktan sonra sorun olmamasi lazim.
    tamam ilerleyen yasla eskisi kadar cok üretmesede biraz olsun kesin üretir.
    bilirsin eger pompa kuru calisirsa bozulur :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...