Yeni sevgiliniz ilk sevişmenizde prezervatif takmanıza karşı çıksa ne düşünürsünüz?

benim prezervatife alerjim var ve olmuyor prezervatifle acı çekiorm. Şu an hayatıma birir girdi bi kaç hafta sonra seks yapıcaz büyük ihtimal ama bn prezervtif takmasını istemiyorum kesinlikle zaten hap kullanıyorum. Kendisi çok zengin bi insan olduğundan ilk geceden kendimi hamile bıraktırtcam gibi saçma sapann düşünebilir diye korkuorm çünkü erkekler öyle. Napayım sizce

0|0
4|31

En İyi Erkek Görüşü

• jel kullanmayı daha once denedinmi bu arada dıs yuzeyini kaplarsa 1 e 1 temas ı azaltıp acı cekmeni azaltabilir eski partnerinin kullandıgı kondom markasi belki sende ozel bir alerji yaratiyordu baska markaların cesitlerini denedinizmi ?

hayır kendısıne duzgun bır sekılde dogum kontrol kullancam kondom lar canımı yakıyor dersenız sorun cıkacagını sanmıyorum

0|1
    0|0
    • Hepsini denedim anacim... Okey berbat zaten, durex fetherlite yakti orami, control ve contex denen markalar var onlar daha bi iyi gelmisti

• genel olarak kavcuk urunlerıne bir alejınız soz konusu sanırım contol ve contex te sanırım yapım asamasında farklılıklar bunu etkiledi son olarak bence okey ultra hisset kullanmanızı onerebılırım erkek olarak ta cok tercih edilen ve memnun birakan bir urun eger ondan bile sıkıntı oluyorsa acık acık konusmak en mantıklı cozum olur

Erkekler Ne Diyor 30

• konuş

canım yanıyo de

alerjim var de

0|0
    0|0
  • Prezervatifi zaten erkekler pek sevmez oda oyle isteyecektir ilk zmanlar belki dışarı bırakır ilerleyen donemde içine de bırakmaya başlar guven zamanla olusuyor.

0|0
    0|0
  • ilki belki o da istemeyecek kullanmayı belki geç boşalıyor ve o yüzden de sevmiyor olabilir.

ama benden sana tavsiye seks yapmadan önce o gelecekse yada sen gideceksen ona söyle hapı o alsın dersin ki tamamen seni hissetmek istiyorum. prezervatif olmadan ve hap al rahat rahat seks yaparız diye izah et. hapı da o alsın karşısında iç güveni tam olsun.

0|0
    0|0
  • ben kullanmadan girmem ilişkiye.

0|0
    0|0
  • Alerjin olduğuna dair doktordan rapor al, sonra raporu gösterirsin adama.

0|0
    0|0
  • genelde oda istemez

0|0
    0|0
  • hamile kalacan ailenle tehdit edecen evliliğe zorlayacan sonra da boşanıp paraya konacan değil mi.kolay mı kızım o işler zengin adam alır mı seni para bile yedirmez yedirse de karşılığını alır

1|0
    0|0
    • Uff slak misin be iste bunlar sizin sacma dusunceleriniz belli oluyo.

• onunla samimi olarak konuş deki prezervatif varsa ben yokum :) ona acık acık söyle acı cekiyorum alerjim var hap kullanıyorum de hatta hapı onun gözü önünde iç hatta deki sende kendini kontrol et korkuyosan içime boşalma de bu kadar basit :)

0|0
    0|0
    • Cidden psikopat oluolar ya. Eski sevgilimle uc sene boyunca sevistik hapi gozunun onunde icerdim gene de icime diil saga sola bosalirdi iliskiden bi bok anlamazdim:D butun erkekler boyle mi ya disari bosalma meraklisi

• bilmiyorum bende korkarım içe boşalmaya eger karım değilse o kişi anlamıyorum içe boşalmanın ayrı bi zevkimi var ?

• ben de nefter ediyorum prezervatiften :((((

0|0
    0|0
  • düşünebilir değil düşünür. ben olsam bende öyle düşünürüm.condomsuz ilişki mi olur ya karşıdaki hastalıklıysa hayatını karartırsa.bence prezervatife en kısa zamanda alış

1|0
    0|0
    • Sisiyo vajinam kipkirmizi oluyo nereye aliscam

• genelde biçok erkek prezervatif kullanmayı sevmez... eğer tecrübeli bi kişiyse de öyle kazalara mahal vermez ;) sen de hap kullanıyosan ne gereği var ki ?

0|0
    0|0
  • ilkinde tak bence prezervatifi güven sağla...ilk sevişmede zaten birbirinizi tanıyacaksınız daha sonrakiler biraz daha zevkli olacaktır,o zaman takmasına izin vermezsin...onu hissetmek istediğini söyle ,dayanamayıp çıkaracaktır :)

0|0
    0|0
  • büyük olasılıkla oda takmak istemicektir zaten.

0|0
    0|0
  • bence sakıncası yok bende prezervatif takmaktan hoşlanmıyorum boğuyor sanki

0|0
    0|0
    • Gobeime yataga bosalicak o zaman da ne anladim ben bi de onla ugrascam

• kendisine güven vermen için bi kaç ilişki sonra prezervatif kullanmamayı söylersin.mutlaka boşalıcağı zaman dışarı akıtması gerektiğini arkadaşının beynine kazımalısın..

0|0
    0|0
  • Sana nasıl güvenecek ya hastalık kaparsa ortam çok kötü kendını duşunmesı lazım sonuçda karısı değilsin

0|0
    0|0
  • hammmmm

mevzu derin zenginmişte gebe kalıp paracıklarını yiceksin diye stres yapar şimdi bu adam hata bu mevzudan ayrılabilirsiniz :)

0|0
    0|0
  • Ya ver gitsin , ne düşünüyorsun. Takma kafana böyle şeyler. Olmazsa arkadan ver oradan hamile kalmayacağını bildiği için şüphe duymaz ,prezervatifsizde yapar ..

0|0
    1|0
  • kayatımda hiç kullamadım.o lastiği takacagıma duvara sürterim daha iyi

0|0
    0|0
  • kılıfı cogu erkek sevmez o yüzden güvenemedigin biriyle yapmıcaksın

0|0
    0|0
  • illa prezervatifle koruncaksınız diye bişey yok ki.

0|0
    0|0
  • tırtıklı kullan

0|0
    0|0
  • belki oda istemez prezervatif hoşlanmıyordur benim gibi.

0|0
    0|0
  • türk filmi gibi :)

0|0
    0|0
  • hapı gözünün önünde iç

0|0
    0|0
  • bence senin sorunların var zenginlerle...

0|0
    0|1
  • vay arkadaş bende zenginim hemde gencim ama ben niye böylesini bulamıyorum

isyeaaaan ulan!

0|1
    0|0
    • Boylesi derken:P:D

• :D buradan soyleyeyim sorun yok. Istanbul uni amerikan kulturu ve edebiyati bitirdim toeic egitminiyim. Ogrencilik yillari geride kaldi ne yazik ki. Nicin sordun

• piyasa araştırması :))

• et ete deymeli

ne pezaratifi

1|0
    0|0
    • Helal olsun:D

• Iste disari bosalinca da yarim kaliyor aslinda

• o benim için sorun değil zaten partnerim an az 2 vy 3 kez boşalmış oluyor.

ama bende o şekilde tadına varamıyorum

• sok gitsin önemli değil de :) baba olmazsın devam et

0|0
    0|0
  • bunu söyleme o kendi takmaz zaten ha vakti diyelim bir iki girip çıktıktan sonra aciyor falan de seni içimde istiyorum etin etime gibi fantaziler yap :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kauçuğa alerjin vardır yüksek ihtimal, kaucuksuz olan prezarvatıfler var onlarla dene ıstersen, cocuga da soyle gerek yok doğum kontrol hapı kullanıyorum alerjım var kaucuga zaten dıye.

0|0
    0|0
  • Ilk bi Deneyin caninin yandigini, şiştigini kizardigini oda gorsun. Sonra brlikte en iyisi bnu kullanmayalm die karar werirsinz zaten. Snde bsey sylemek zornda kalmazsn.

0|0
    0|0
  • neden şimdi düsünüyorsun ki belki kullanmıcak

0|0
    0|0
    • Kullaniolar ya zaten soyledi fosforlu prezervatif almis amsterdamdan ustumde kullancak

• denek oluyorsun yani :)))))e dene bakalım belki ithal ya sorun olmaz :)))))))

• Üstümde kullancak mı? :) ilginç bir tabir kullanmışsınız Bayan Gizli Kullanıcı :)) Bence seve seve kullanmaz, bu kadar dert etme, seni aracısız hissetmeyi o da ister mutlaka... :))

• Evleneceğin adam bakire olmadığından dolayı evlenmeye karşı çıkmasıyla bu tepki aynı sanırım

1|2
    1|0
Yükleniyor...