Kızlık zarı hakkında düşünceleriniz neler? Ya zar yoksa?

Ya zarım gerideyse ya da doğuştan zarı olmayanlardansam bakireyim ama bunu eşime nasıl açıklarım ya da bunu kendim anlayamaz mıyım zarı illa birine mi göstermem gerek? Erkekler eşiniz Kur'an-ı öpse bakire olduğuna ama kan gelmese ne düşünürdünüz? İlk seferde kan gelmeyenler varmış hiç kanamayanlar. Kızlar başınıza geldi mi?

0|0
419

En İyi Kız Görüşü

• Bende ilk seferinde gelmedi.Erkek arkadaşım bir şey demedi ama ben şaşırmıştım.İkinci yapışta geldi.Araştırmıştım o ara.Esnek olabiliyor mesela.Doğum yapana kadar yırtılmıyormuş.Bu devirde onun bir anlamı kalmadı ki.Arkadan ilişki vb şeyler yaşayıp ya da diktirip bakireyim diye gezenler var.Korkma bununla ilgili internette bir sürü hikayeler var.İnanmazsa bile açar okutursun.Yada doktora gidersiniz.

1|0
    0|0
    • değil mı hem senin şokun hem de ne diyecek olayı vardır umarım bende öyle olmaz

• Ne güzel yaaa mutluluklar dilerim size :) Hala beraberseniz tabi :)

• çok sağ ol canııım :) Beraberiz.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Kadınları bir şeyleri kanıtlamak zorunda bırakan zihniyete lanet olsun!

5|0
    1|0
    • değil mi ya korumaya çalıştığımız bir zar ve o zarın var olup olmadığını doğrusu esnek mi değil mi kan gelir mi gelmez mi korkusu da var korumamız yetmezmiş gibi

• Yeminle, kuranla olmaz bu işler. Adam güveniyorsa güvenir güvenmiyorsa güvenmez bunu değiştiremezsin.

1|0
    0|0
  • Güveniyorsam (ki güvenmediğim birisi ile evlenmem zaten) sıkıntı çıkmaz ;)

1|0
    0|0
  • kızlık zarı bence rezalet bir konu amacı ne neden var vücüda bir faydası var mı yok mu bilmem ama kadını aşşağılayan bir durum ya kadın arkadaş gibi zarında sıkıntı varsa nolacak evinemi göndereceksin saçmalık

1|0
    0|0
  • Sana güvenmeyen birisiyle evlenmenin bir anlamı yok zaten.. Boşuna takıntı yapma kendine..

1|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir inanma konusunda...

1|0
    0|0
  • tüm canlılar arasında bir insanlarda bir eşeklerde var zar...
    çook önem verenler belki bunu bilirse bir aydınlanırlar

1|0
    0|0
  • sacmalama ne kuranı ne opmesı ya eger evlenecek kadar guvenıorsam bunlara ne gerek

2|0
    0|0
    • bence de ya bakire olduğuma sevgililik zamanı inanır ki zaten fark eder davranışlarımdan filan

• tamam sakinim :D

• tamam sampıyon :D

• Kızlık zarı kontolunu devlet savcılıktan onay istiyor..
    bu yüzden 200 500 tl arası özel hastanelere gideceksin

1|0
    0|0
    • kontrol filan ettirmeyi düşünmüyorum bakireyim vardır elbet zar ya :D

• Bir kadının kız olduğunu anlamak zor değil..ilk cinsel deneyiminde bunu pek ala erkek anlayacak hiç şüpheniz olmasın

• Seni zarınla kaale alacak adam da eşin olmayıversin zaten..

1|0
    0|0
    • onu geçtim bana da şok olur kan gelmezse yani :)

• aman yok onca sene korumuşum eşimle ilk gecemde gelsin :)

• Kafaya bak, hey allahım..

• Bakire degilsen kocan seni oldurur. Malum namusmus ya:)
    Ne zarmis be:))

1|0
    0|1
    • bakireyim sadece kan gelmeyenler varmış ya onlardan biriysem Allah korusun da

• Senin durustlugune inanmayip orana bakan adam. Isten eve gelince her tarafini soyup iz kontrolu de yapar evlenince.nasil olsa o zaman zar yok.
      Belki sinek isiracak kasiyacaksin. Kizaracak. Adam ya derse kim emdi burayi diye. Birde dayak yersin. Saf salak insanla evlenme

• Allah bizi öyle insanlardan korusun :) şu an aday bile yok sadece şimdiden merak ettim :)

• canım cok takmıssın bence bu konuu. tamam onemsız demıyorum. ama erkeklerde oyle de sert degıllerdır. kımı erkek cok suphecıdır gıder doktora. bak der doktor da derse kı adam ıkna olur bence. yanı asılır bu konu. asılmaz bır sey degıl. sen kendıne guvenırsen bunları dert etmememelısın

0|0
    0|0
  • Doktora git önceden öğren bu durumu.

1|0
    0|0
  • inanırım.insanlara güvenmek lazım.

1|0
    0|0
  • olmayan zar yok esnek zar var buda doktor yoluyla çözülebilinir bir durumdur. ayrıca öyle bir devirde yaşıyoruz ki kurana yemin etsen dahi inanmayacak biri ile karşılaşma riskinde var...

0|0
    0|0
    • o kadar dinsiz biriyle de evlenmem herhalde doğrusu beni doktora yollatacak biriyse o evlilik biter yani

• olmasın zaten daha yataktayken bile koy tekmeyi dötüne düşsün aşşağı :)

• ahahaha :)

• abi bu kaçıncı zar sorusu ya gına geldi artık :D

0|0
    0|0
  • söylediklerine güvenirsem kana bakmam yalan söylerse onun vicdanına kalmıs

1|0
    0|0
  • karşına ayna al bak bacaklarını açıp

1|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum zaten. ama kapalı biriyse merak eder sorarım.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne zarmış be.

1|0
    0|0
  • Doktor git rapor ol malsın ya sen tescillersin "sıfır km" olduğunu.

0|0
    0|0
    • yok be o kadar da değil :D sadece merak yani ne düşünürler diye eşim bana inanmıyorsa yapacak bir şey yok yani inanmalı evlenmişiz sevmişiz

• Doktor olsam ne para kazanirdim. Tum bakire olmayana para karsiligi bakire raporu verirdim.

• Evlendikten sonra ilk gecede demek istedim orada yoksa bakireyim inşaAllah evlenince de öyle olacağım da işte aman neyse bir kitaptan etikelendim hüsnü kuruntu yaptım :)

• Husnu kuruntuyu kes

1|0
    0|0
Yükleniyor...