Erkekler için bekaret ne kadar önemli?

Namus iki bacak arasındadır diyenlerden misiniz? Evleneceğiniz kişi bakire mi olmak zorunda? Erkeklerde ve kadınlarda durum değişiklik gösterir mi?

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

• bakire olmak tek başına namuslu olmak demek değildir...namus beyindedir...tabi bunu kabul etmeyen erkekler ilerde pişmanlığını yaşıyorlar ben ne etmişim diye..bırakalım kendileri düşdükleri çukurda kalsınlar.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• ÇOK ÖNEMLİ. Bu konuyu bu soru şekli ile ("iki bacak arasındamıdır?") basite indirgemeniz çok sinirimi bozuyor. tamam iki bacak arasında değildir diyelim önüne gelen ile istediğini yapsın etsin benden önce defalarca birliktelik yaşasın resmen paylaşmış olayım farkında olmadan eşimi sevgilimi her neyimse sonra da böyle bir saçma soru çıksın karşıma amaaan namus insanın içinde beyninde düşüncesinde bla bla saçmalıkları.Bakire olmak zorunda.

1|1
    1|0
  • bakire olup olmamasi onemli degil

0|0
    0|0
  • kafanla cocuk cıkaramaycagına göre iki bacak arasında tbii aksini savunın yarası vardırr

0|0
    1|0
  • Bakire olmak mı zorunda? Yetmez Ama Evet

0|0
    1|0
  • sabah sabah nerden geldi aklına bu

0|0
    1|0
  • herkes hakettiğini yaşar.

0|0
    1|0
  • Bekaret iki bacak arasindadir bu kacinilmaz bir gercek.Ama bakire olmak yada olmamak bir namus gostergesi midir orasi artik ayri bir tartisma konusu.

0|0
    0|0
    • soru bekaret iki bacak arasında mıdır değil ki? Soru tam olarak sizin ayrı bir tartışma konusu olarak gördüğünüz kısım.

• Yok yani direkt olarak bekaret onemli midir diye sormussun da ondan.

Diger tartisma konusuna gelince;

herkes partnerinin ilki olmayi ister,kiz olsun erkek olsun bu aynidir,cogunluk ikinci kisi olmayi yediremiyor kendine.Doganin bir cilvesi geregi de kizlarin ilk olup olmadigini anlamanin yolu var erkeklerin yok. Bu yuzden de kizlardaki bekaret saflik ve masumluk yaninda namusluluk olarak da algilaniyor toplum arasinda.

• bi söz vardı namusu bacak arasında ararım,dişi sinek bile görsem laf atarım.paylaşayım istedim.

0|0
    0|0
  • Olması gerektiği kadar...

1|0
    0|0
  • Kızlarla gezip bedava cinsellik yaşamak isteyenler hep öyle derler. Yıllarca sevgilim diye kızdan , kadından zevkini alıp evlenirken bakire kız peşine düşerler. Dedikleri ve yaptıkları tam ters ...Çevrene bak binlercesi var..

0|0
    0|0
  • insanın değerlerine sahip çıkması güzel bir durum..namus davasına döndürüp tabu haline getirmeye gerek yok.sevdiğim insanın benden evvel bir başkasını sevmiş olması ki olasıdır.canımı daha çok acıtır.

0|0
    0|0
  • bakire olmak tek başına namuslu olmak demek değildir

1|0
    0|0
  • Enayi yerine konmamak önemli olan...

0|0
    0|0
  • herkes kendine sahip olursa böylebir sorunda olmaz

0|0
    0|0
  • bir hayli önemli,herkes bakir kız ister.

0|1
    0|0
  • bunu bize değil evleneceğin adama sor !

1|0
    1|0
  • ben bakirim.bakire istemek hakkım.ama bir erkek milli olmuşsa bakire kız istemesi hakkı değildir.hatta haramdır.ama ben bakire isterim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• namusum için varım namusum için ölürüm.namus benim için çok önem teşkil eder hayatımda.namus iki bacak arasında olmasından ziyade şerefini onurunu iki paralık etmem şartıyla sadece iki bacak arası değil...her anlamda namus önemli..iki bacak arasını kullanmayıp..başka namussuzluklrda yapanlar var onları unutmamk gerek..namusumu yolda bulmadım ben evlenip arımla namusumla zina işlemeden kendimi ki kuruşluk etmeyecek kadar kötü bir duruma sokmadnan namusumu korumayı bilirim...

0|2
    1|0
  • namus namustur.bekaretımde benım ıcın aldıgım nefes kadar onemlı.evden tellı duvaklı duvaklı gelın olarak cıkmak benım ıcın onur seref dıyelım kı nefsıne uydun bı hata yaptın temızle temızleyebılıyosan.en ıyısı kendımı kocama saklarım.

2|3
    1|1
  • Evlenene kadar beklenmeli diye düşünüyorum ...

0|0
    0|0
  • Bunu bir sorun olarak gören erkeklere sinir oluyorum bu doğru ama bence de önemli çünkü o gecenin hayatımın sonuna kadar beraber olacağım ve çocuklarımın babasıyla yaşamak isterim bu yüzden özel olmalı ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...