Adet gecikmesi ve hamilelik?

saçma gelebilir ama insan tedirgin oluyor tabi. kız arkadaşımla anal yoldan ilişkiye girdik çıkartırken falan ya da içine boşalmışsam (arkasını sildiğinde biraz geldiğini söyledi.) kaygan olduğu için ön tarafa gelmiş olabilir mi hamile olma olasılığı? adet normal de 26 günde bir gelirken bugun 28 olmuş ama gelmemiş normalde hiç geç gelmezdi dedi tedirgin oldum sizce kalmış olabilr mi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ya duydum böyle analdan ilişkiye girip hamile kalanı ( içine boşalıp rahim ağzına sızıp hamile kalıyor ) ama çok çok çok düşük bir ihtimal. o da 2 gün gecikti diye tedirgin olmasın belki bir hap içmiştir gecikmiştir. adet bu ne zaman geleceği belli olmaz :)

0|0
    0|0
    • grip olmuştu hap kullandı o yüzden olabilir mi acaba?

• tabikide hepsi olabilir

Kızlar Ne Diyor 3

• mucize olur :D

0|0
    0|0
  • iki gün gecikmeye mi bu telaş hava değişimndendr :)

0|0
    0|0
  • Bu kadar kolay hamile kalınmıyor evlat.

0|0
    0|0
    • dostum böyle olduğunu yani bu kadar basit olmadığını biliyorum ama içinde bulunduğum durum ve kız arkadaşımın da kuşkuları beni de tedirgin ediyor ister istemez

Erkekler Ne Diyor 3

• millet hamileliği ne kadar basit olarak görüyor hayat kemel sunalın kapıcılar kralı filmi değil kadının üstüne ceketi atınca hamile kalsın

0|0
    0|0
    • dostum algılamanda bir sorun var sanırım ! imkansız olduğunun bende farkındayım sadece içinde bulunduğum durum ister istemez tedirgin ediyor bu yüzden açıldı bu konu.

• tedirgin olacaksan yapmayacaksın yaptıysanda arkasında duracaksın yapıyorsunuz ondan sonra nasıl yaparım burada hiç kimsenin sana faydası olmaz

• dostum edebiyat dinlemeye gelmedim ben buraya ! yaptığım şeyin de arkasında dururum sen yorma kafanı burada insanlar bilgi edinmek için konu açıyor ukalalık yapsın biri gelip diye değil yorumun için sağol ilgilenme konuyla en iyisi..

• Sabrinin boş kaleye gol atma olasiligiyla doğru orantılı bir durum.:))

0|0
    0|0
  • Gol olma ihtimali Sabri'nin uzaktan gol atmasıyla aynı oranda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...