Yenı evlenıcem hiç birlikteliğim olmadı korkuyorum?

arkadaşlar 19 yaşındayım ve bı sevgılım var evlenıcez inş fakat ben şuana kadar hiç birliktelik yaşamadım yanı ılk gece zor oluyo dıyolar cıdden acıyo dıyolar felan lütfen yardımcı olun ne oluyo çok acıyomu ben çok korkuyorum ya off

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• İyi bir onsevisme canın yanmasını hafifletebilir anatomik yapıda önemli... umarız eşin bu konuda gerekli bilgiye sahiptir :)

0|0
    0|0
    • ama sahıp değilse acıyacak off :( nbeden kadınların canı yanıyo erkeklerın yanmıyor !

• Böyle düşünüp kurarsan kafanda çok acicak diye daha kötü olursun psikolojik olarak hazir olmalısın öncelikle ;) sahip değilse vay haline acidim sana :/

• acısa ne olacak vazgeçecek değilsin sonuçta. sünnet gibi bişe bu :) ya seve seve :) ya da mecbur yapacaksın.

0|0
    0|0
    • yapmasak olmuyomu ya :(

• oha okadarda değil ne bayıltması

• o kadar değilse ne kadar. eninde sonunda...ecek seni bu adam :)

• Yeteri Kadar Vajina da Islaklık Sağlar ve Birazda Bilgisi Varsa Korkacak Bir şey Yok Her şey Erkek Arkadaşında Bitiyor

0|0
    0|0
  • bence seninki senden vazgeçsin hemen, sen bu acıdan korkuyorsan hayatta çocuk doğurmazsın :)

0|0
    0|0
    • yakında ben vazgeçcem sırf bu yuzden

• tamamda ben korkarım cıdden

• napsın adam sen uyurkenmi yapsın yoksa bayıltarakmı :))

• 19 da evlen 30 a gelince pişman ol okulun neyin yok mu senin?

Korku vajinusmusa sebeb olur.
    Ön sevişme iyi olmazsa ıslanamazsın buda vaj. kuruluk
    Sonra aciyor eee acir tabi !

0|0
    0|0
  • 50 senedir vvar bu geyikler kime kime bunları söylüyo bilmez.. hic acıdan öldüm bittim vs diyenede karsılasmadım:D

0|0
    0|0
  • canım dunyada ılk evlenen bakıre kız sen degılsın derım ben. dert etme

0|0
    0|0
  • lan duyanda kesecekler sanar acısa ne olcak ne olacak küçücük yırtık et bile değil zar ne kadar hissedeceğini sanıyorsun

0|0
    0|0
  • acısa da oldurmez ;)

0|0
    0|0
    • yaa ama cıddı soruyorum korkudan evlenmıcem o derece

• evlenicen kişi anlayışlıysa kendini rahat bırak onun kollarına gerisi gelir zaten

0|0
    0|0
  • acıyı değil zevki düşün bence

0|0
    0|0
  • canın yanar ama 2-3 derken alışır merak etme

0|0
    0|0
  • Partnerde çok iş var deneyimliyse bişey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bende bakireym ama hiç öyle bir korkm olmadı sevdiğn adama güven seni seviyosa canını yakmz

0|0
    0|0
  • atla deve değil, korkma

0|0
    0|0
  • arkadaşım mecbur az da olsa acı duyacaksın tabiki

0|0
    0|0
  • ya acıyacak acıyacak çocuk musun.evlenicem diyosun sonra mızmızlanıyorsun.19 yaşında evlenmeye yeltenirsen böyle olur.korkma ölmessin.annende babanda tüm insanlık yaptı hala yaşıyorlar bak.demek ki kötü bir şey değilmişş.

0|0
    0|0
  • öldürcek acı olsa o derece çok olsa o kadar insan nasıl evlendi yaptı ya da evlenmeden yaptı. kendini kasma rahat ol iyice hazır olduğunda acı hissetmezsn partnerinde tecrübeliyse işini bilir acıtmaz canını

0|0
    0|0
    • sonuçta acı var ama :(

• eğer kendini kasmazsan ve yeteri kadar ön sevişme olursa çok azcık acır

• Ne zaman evleniceksin?

0|0
    0|0
    • yazın sonlarında düşünüyoruz

Yükleniyor...