Kapat

Çok acil cevap yazın!!! Ve alay etmeyin?

şu an regl sıcak su torbam patladığı için 5 ltlik şişeye kaynar su koydum şişe büzüştü suyun sıcaklığından bende bacaklarımın arasına alıp masturbasyon yapar gibi devamlı sıkıyordum (sancım azalsın diye) şişenin sıktığım bölgesinin çok sivrildiğini gördüm vajinama baya baskı yapıyordum adetli olduğım için anlaya mıyorum acaba kızlığım bozulmuş mudur? Ped ve pijamam üzerimdeyken yaptım bunu!!! Lütfennnn alay etmeyin çok korkuyorum, korkudan midem bulanıyor şuan...

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• yok artık ! Kızlık zarı ancak vajinaya bir şey sokulduğunda delinir...

0|0
    0|0
    • Eşortmanımın üstünden baya bastırdım o yüzden çok korkuyorum, offf ya niye karnım ağrırki reglda

• Çok rahatladım ama ağrının şiddetinden çok bastırdım hala korkuyorum sanırım bir jinekoloğa gidicem

• Sen bilirsin tatlım... Ben söyleyeceğimi söyledim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• petşişe.avi

2|0
    1|0
  • bişey olmaz korkma

1|0
    0|0
  • Yok öyle birşey devam et hayatına.

1|0
    0|0
    • Şişenin ucu bıçak gibi olmuş ama pette yırtıklık yoktu birşey olmamıştır değil mi? Böyle salak bişiden kızlığımı kaybetmemişimdir değil mi?

• Allah razı olsun, teşekkürlerr

• Rica ederim. Korkma böyle şeylerden birde pet şişe falan dikkat et gerçekten bıcak gibi olup bir tarafını kestirirsin.

• Rahat ol pijama filan varken öyle bişey olmaz fazla içeri giremez çünkü.. Mast ağrını azaltsın diye denediysen bence normal bir durum. Kendini tahriş etmeden yapabilirsin. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Şişenin cevresine havlu sarsana.

0|0
    1|0
  • Kızlık zarı o denli hemen herşeyden zarar görecek mesafede değildir vesvese yapmaya gerek yok kaldı ki külot ped gibi engelleri aşmak epeyce zor

0|0
    0|0
  • canım yaa:))) nasl sevimli şirin bir kedi yavrusu geldi gözümün önüne

0|0
    0|0
  • hayda dümen soruları bunlar :D

0|0
    0|0
  • hamilesin

0|0
    0|0
  • saçmalama ya

0|0
    0|0
  • Bari penisle bozulaydı okadar sakla sonra pet şişe bozsun :D

1|0
    1|0
    • Alay etmeyin ciddi soruyorum çok psikolojim bozukkk

• Benden bulma ALlah'tan bul, gevşek gevşek herşeye gülmemeyi öğrenirsin bir gün!

• Heytt :D b.k yoluna gitti ya la bekaret :D

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır bişey olmaz. Daha dikkatli ol sonrakine

0|0
    0|0
  • hiçbişy olmamıştır için rahat olsun

0|0
    0|0
  • hayr bozlmamştr korkmana gerk yok

0|0
    0|0
  • Öyle birşey olmamıştır korkma... O kadar kolay mı...

0|0
    0|0
  • Şişe erekte oldu :D bişe olmamıstır arkadaşım korkma pijama ve ped korur :D

0|0
    0|0
    • Şişe sıcaktan bide bastırılmaktan bıçak gibi oldu valla, korkulmucak gibi mi canım yandı adetim anlayamıyorumda nolduğunu

Yükleniyor...