Norlevo ( ertesi gün hapı ) kullanan ve hapla ilgili bilgisi olan var mı?

Doktora danışmak gerekir mi?
Reçeteyle mi alınıyor eczane den direk alabiliyor muyuz?
Daha Önemlisi KULLANAN varmı?
Biraz bilgilendirirseniz sevinirim..

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Sakın kullanma regl düzenini mahvediyor.

1|0
    0|0
    • hiç kullandınmı ve işe yaradımı?

• hiç kullanma ne kardesim hamile mi kalsın kız. saçma sapan yönlendirmeyin insanları. gerektiginde kullanacak

• Yorumları gözünüzle okuyunuz başka bir tarafınızla okumayınız ha ayrıca o başka bir tarafınızı da bilmediğiniz alanlara sokmayınız.

Erkekler Ne Diyor 8

• doktora danışmadan ilaç kullanmayın

1|0
    0|0
  • eczaneden alınabiliyor fakat neden böyle şeylere başvuruyorsunuzki.ilişki yasayacaksanız birçok korunma yönetemi var.üstelik norlevonun koruma yüzdesi yüzde yüz değildir.hamilede kalabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • şu an için başka çare yok gibi o yüzden hiç korunmamakdan daha iyidir diye düşünüyorum

• haklısınız yorumlara bakarak hapı kullanmakdan vazgeçtim zaten çok sağolun

• hanımefendi yorumlara bakmanıza gerek yok konuştuğunuz kişi jinekolog zaten yani yorumlara fazla kulak vermeyin uzman değil onlar çok yanlış yorum yapanlarda var.jinekolog nedir biliyorsunuz değilmi?

• Kullanmanı gerektiren bir durum var mı bu hapı şu an?

0|0
    0|0
  • Var evet... Ama ona bişi olsa ilk o koşar :)))

0|0
    1|0
    • Özür dilerim yanlış yere yorum yaptım :(((

Artık reçete ediliyor eskiden öyle direk alınırdı...

• çok gerekliyse kullan ama yılda 2den fazla kullanılması tavsiye edilmiyo kısırlık riski var ve hormonlarını adet düzenini falan fena bozar çünkü ilaç yumurtaların vücuttan acil atılmasını sağlıyo

0|0
    0|0
  • Yan etkilerini oku derim çünkü hatırladığım kadarıyla bir arkadaşta bir çok yan etki bırakmıştı :S

0|0
    0|0
    • işte bende bu yan etkilerin olmasından ve tatilimi mahvetmesinden korkuyorum :S

• teşekkürler

• Rica ederim.

• ilaç ismi vermen yasak değil mi sitede :D

0|0
    0|0
  • Partnerin içine bosaldıysa al kullan. Ama maksimum 24 saat içinde alman lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...