Sevgilimle ilgili bir sorun. Sadece kızları ilgilendirir. bakın lütfen.?

Cevap yazacak erkeklere çok büyük küfür ettim onu bilin de. Buradan sonrasını okuyana da tabi... Şimdi sevgilim bir kaç haftada bir belinin ya da karnının ağrıdığını söylüyor. Aramızda en ufak bir cinsel konuşma yakınlaşma olmadı. Acaba kızlara özel bir sorunu mu var. ? Lütfen yardım. Çünkü kendisine dikkat etmediğini düşündüğüm için kızıyotum biraz. Eğer öyleyse fazla acmicam bu konuyu ona. ?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• bel ya da karın ağrısını neden bukadar sorun ettin anlamadım. kızlarda normaldir adet sancısı olur üşütmekten olur erkekler boşalmadığında nasıl ağrı olursa oda mastürbasyon yapmadığında ağrıyor olabilir en kötü ihtimal kist vardır ondan olur. ama şüphelendiğin şey sen yakınlaşmak istediğinde bahane gibi ağrım var diyorsa seni uzak tutmak için bir sebep olabilir ya da onunla biraz daha ilgilenmen için diyor olabilir

0|1
    0|0
    • Hayır yakınlaşmaya teşebbüs bile olmadı. İstemeyiz zaten. Bahane değil yani.

• gitti siteden :)

• nasıl gitti nereden anladın ki? Kendini aşmaya mı gitti acaba?

Kızlar Ne Diyor 7

• Adet sancisidir o muhtemelen. Onu sana soyleyerek biraz ilgi anlayis bekliyor olabilir. Malum zamanlarda biraz dengesiz huysuz olabiliyoruz. Onun disinda birsey oldugunu sanmiyorum ben.

0|1
    0|0
    • Biraz hassas davranmam lazım yani. Pek dile getirmiim bu durumu ama bu sefer de önemsemiyor beni demez mi?

• O biraz zor da denerim saol

• Rica ederim.

• Regl ağrısı diyecem de o ayda bir olur. Sorsaydın ayda kaç kere oluyor lkdsfjlfdk
    üşütüyordur belki bilemedim normal değil.

0|0
    0|0
    • Her zaman boyle. Ne kadar aralıklı olluyo bu durum dikkat etmedim ama yazın bile söylüyo

• İnce giyiniyordur dikkat etmiyordur.

• Regl ağrısı olabilir

0|1
    0|0
    • Peki benim nasıl yaklaşım gostermem lazım. Can yakan bir durum mu bu?

• Tesekkur ederim. Çık saol. Öyle yaparım o zaman +1

• Ne demek :)

• Üşütmüştür hava değişimimden. Çıplak ayak geziyordur büyük ihtimal. Erkeklere neden bu kadar öfkelendin belki birinin yardımı dokunur

0|0
    0|0
    • Kızları bağlayan bir durum çünkü. Yazın da ağrıları olduğunu söyledim.

• Farketmez ayaklarını üşütüyordur. Söyle terlik giysin

• Bir kaç haftada bir diyosa soğuk almıştır ama dört haftada bir falan söylüyorsa adet sancisidir

0|0
    0|0
    • Zaman aralıklarına dikkat etmedim.

• Adeti gecikmis olabilir

0|0
    0|0
    • Her zaman boyle. Yani dikkat emedim ama fazla aralıklı değil.

• rengl ağrıları..olur endişe etme..kendini sıcak tutsun..

0|0
    0|0
    • Çok can yakan bir durum mu peki. Biraz gergin olurmuş ya kızlar bu durumda?

• evt yani canı yanıyor insanın..evt gergin zamanlar sinirlenirse falan sus..

Erkekler Ne Diyor 3

• ne ayaksın lan sen? sen kime küfür ediyosun haddini bil sadece sendemi sevgili var sonradan görme.

1|2
    1|0
    • Buna kurşun mu dökmeli yoksa sıkmalı mı?

• sevgilisinin regl olduğunu anlamıyan bir adama pardon adam dedim sıkacağına git dağa taşa sık daha iyi.

• et bütün bildiğin küfürleri madem çok özelin var burada sorma bastırılmış duygularını dizginlemeye çalışma

unutma ki ettiğin her küfürü kendine edersin ! ! !

0|1
    0|0
    • yok zaten ben küfür etmem küfür acizliktir : )

• Tamam o zaman rica ediyorum sus luften. İnsanların sevgilisiyle ilgili boyle konusman hoş değil. Tamam mı kardeşim. (Yaramaz çocuk)

• hoş değil zaten inadına konuşuyorum bazı şeyleri aşman gerekiyor anlıyor musun burada kimse seni tanımıyor gizli yazıyorsun sevgilini de tanımıyorlar o yüzden böyle başlıklar atmana gerek yok atıyorsan eğer tepkileri kabullenmişsin demektir senin o pis ağzından çıkan küfürler bana işlemez delikanlı rollerini de git başka yerde kes burası tiyatro değil

• Bana etseneeeeeee

0|0
    0|0
Yükleniyor...