Dalga geçmeden gerçekçi cevaplar lütfen; ilk ilişki?

ilk birinci de zaten kan geliyo bırakıyosun ikincide daha içeri giriyosun ama boşalma yok az bişi kalıyosun alıştırma için korunma yok hamile kalma ihtimali var mı genede boşalma şartmıdır hamile kalmakta zevk suyundan hamile kalınır durumu yalan mı

1|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• hayır o kadar net değil ikinci boşalmasındaki zevk suyunda azda olsa sperm mevcuttur bu yüzden hem kendi sağlığı hemde hamilelik riski için erkek ilişkiden sonra çişini yapmalı ve genital bölgesini temizlemelirir çişini yapmasının erkeğe bir faydasıda idrar yolu enfeksiyonlarının testislere yerleşmesini engellemek

1|0
    0|0
  • erkeğin spermleri sana gelir ve yumurtalıklara ulaşırsa ihtiamal tabi her sperm de hamile bırakacak değil

0|0
    0|0
  • bıktık bu tür sorulardan pöffff

0|0
    0|0
  • Bosalmayinca hamile kalmazsin ama zevk suyundan az bir ihtimali var yinede

0|0
    0|0
    • olunca oluyor yanii

• :):(

• Hiç yaşadın mı iliski

• zevk suyunda da spermler vardır
    onlar diğerine oranla daha hareketlidir ve hamile kalma riskin var
    neden bedel ödemekten korkuyorsun, yaptığın şeyin arkasında dur, şayet yanlış bişeyse neden yapıyorsun nefsine sahip çıksana

0|0
    0|0
    • çıkamadım işte yapacak bişi yok zaten bişey olduysada ama inş olmaz insan her zamn dogru düşündüğü gibi hareket edemiyor

• Zevk suyuyla hamile kalınmaz

0|0
    0|0
    • inş kalınmazdır ama nette saglık sitelerinde diyor ki zevk suyundada spermler vardır ve daha hareketlidir diyorrr

• umarım ki umarım :)

• Hadi canım öpüyorum seni dikkat et kendine ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır tatlım içine boşalmadığı sürece hamile kalmazsın ha yine de emin olmak istiyorsan ilişkiye girdikten sonra 24 saat içide ertesi gün hapı yani norlevo kullan işi garantiye al

0|1
    0|0
    • okudum netten yüzde doksan diyor yani oda kesin engellemiyor henüz hamilelik düşünmüyorum ilaç konusundada doktora gidemedim henüz

• kesin konuşma bence ikinci seferdeki zevk suyundan bahsediyor

• yav he he sensin :)

Yükleniyor...