Mastürbasyon yapmak istiyorum ama bakireyim. Kızlık zarına zararı olur mu?

mastürbasyom yapmak istiyorum ama bakireyim, ya kızlık zarıma bi zararı olursa ve nasıl yapıcam

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Deliğinle oynama sadece vajinana elini sürt hızlı hızlı özellikle ön kısımlarına

0|0
    0|0
    • prof sun hrlde?

• size ilk okulda hiç fizik deneyi yaptırmadılar mı :D

• heee tamam:)

Erkekler Ne Diyor 9

• kızlarda masturbason ile zevk almak için klioral uyarı yeterli. Vajina içine kadar girmesen de olur.

0|0
    1|0
  • hayal dünyanı geniş tutmalısın daha kolay olur senin için emin ol bu konuda kızlar daha bilgili ama belki bi faydam olur dye söyledm :)

0|0
    0|0
  • bir elinin iki parmağıyla vajinanı diğer elinlede göğüslerini okşayacaksın. hayal dünyanı kullanabilirsin. arzuladığın bi erkeği düşün. veya p*rno izleyebilirsin. istersen mesaj at.

0|0
    1|2
  • okşayarak yap

0|0
    0|0
  • Klitorisinle oyna. Vajinana birşey sokmadıktan sonra problem olmaz.

0|0
    0|0
  • erkeklere yalatın daha guzel orgazm olursunuz:)

0|0
    0|0
  • öldürecek çocugu :)

0|0
    0|0
  • bişey olmaz ya korkma olmadı duşta vajinana basınçlı su tut:)

0|0
    0|0
  • tam üst kısmından yapacaksın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bişey olmaz korkma

0|0
    0|0
  • İçine bir şey sokmazsan olmaz.

1|0
    1|0
  • Zarar gelmez.Elini sürt orana ve kendini akışına bırak.

0|0
    0|0
  • madem herkes gizli yazıyor bende gizli yazıyım. Hayır birşey olmaz sadece dokun kendine ve hayal et. Birşey olacak diye düşünerek yaparsan amacına ulaşamazsın.

0|0
    0|0
  • Sadece meme uçlarınla oynayarak ya da hayal ederek bile olabilrisn.Güven bana;)

0|0
    0|0
  • sürü pskolojisi, gizlendim bende :d

0|1
    0|0
  • vajinana birsey sokmadan yapabilirsin. ben de bakireyim. klitorisinin üstünü hafif hafif oksarsan klitoral orgazm yasarsın. daha asagılara bulasmana gerek yok.

1|0
    0|0
    • klitorisi biliyor mu kız acaba? idrarın geldiği delik ve etrafını parmaklarınla sürt, hatta herhangi bir yere de sürtünebilirsin.zaten sinir uçları var orda. kendin sürtüntükçe anlayacaksın. bu konuda acı bir hikaye okumuştum. afrika ülkelerinin birinde sırf kadınlar mastürbasyon yapmasınlar diye kiltoris kısmını kesiyorlarmış. yazık iyi ki böyle bir ülkede değiliz..

• bazı kızların kızlık zarları vajina girişine cok yakın oluyor delik ve etrafına sürterse zarına zarar verebilir. en cok sinir hücresi olan yer klitoristir. yerini bulabilir. internette bir cok resim var ok işaretiyle neyin nerde oldugunu gösteren:)

o dedigini ben de duydum. kız sünneti diyorlar.

• Vajinanin ust kismiyla oyna sadece kizligina zarar vermezsin

0|0
    0|0
  • içine bişey sokmadığın sürece bi zararı olmaz çünkü 2 cm kadar içerde ama yapmanı tavsiye etmem bağımlılık yapar ve bir çok zararı var psikolojik ve fizyolojik yönden

0|0
    0|1
    • mastürbasyonun hiçbir zararı yok ki.

• masturbasyonun zararları yaz googla görürsün çok sık yapılmadığı sürece zararı yok ama dediğim gibi çok sık yapar ve bağımlı olursan sıkıntı

Yükleniyor...