Ellenmemiş kız kaldı mı ?

Şimdiki zamanda ilişkilere bakıyorum herkes zevk,eğlenceden başka bişey düşünmüyor bi tartışma,çok sıkıldım,heyecanı kalmadı hoop ayrılırlar sonra başka biriyle kaldıkları yerden devam, bu yüzden evlilikten tamamen soğudum,çünkü kiminle düşüp kalktığı belli belirsiz biriyle aynı yatağı girmeyi hiç anlamlı bulmuyorum, bu yüzden bende bundan sonra önüme geleni evli,bekar hiç farketmez cinsellik anlamında beraber olcam aşk,sevgi bitti artık. Yorumlarınızı eleştiri olarakta yazın .

Güncellemeler:
Bi açıklık getireyim konuya ; Bende ellenmedim her b**ku yiyip ben bakire istiyorum demiyorum ona göre yorumlayın.

0|0
19|21

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum bütün suçları kızlara atmamak gerekiyor maalesef o embesilliği erkeklerde yapıyor.Erkek abaza olmasa kızla seks için çıkmaz.Tabii kızında bunda önemli bir rolü var.Namuslu olması lazım , nasıl Müslümanlar anlam veremiyorum.Hadi madem azgınsınız mastürbasyonla giderin arkadaşım ne bu milleti kirletmeleri.

Sokakta parkta kapalı bir kızın sevgilisiyle öpüşmesini,hatta bir bodrumda seviştiğini gözlerimle gördüm ! üstüne üstün yine , birinin başka biriyle seks yaptığını konuşurken ''sesli konuştuğunun'' farkında bile olmadan hiçbirşey olmamış gibi normal birşeymiş gibi konuşmasına şahit oldum.

Ne yazık ki dostum bu devirde ne namuslu kız sayısı az,nede şerefli erkek sayısı az.İkisininde sayısı çok çok fazla.Aralarından çok az namuslu ve şerefli kız erkek var .Onuda bulmak harbi Müslümana kalmıştır.

Sen şimdi dediğin gibi kızlarla seks için beraber olursan , senin namuslu kız bulma hakkında gidecektir.

Evleneceğin kişiyi bakire bekliyorsan, Bakir olacaksın ;)

5|1
    0|1
    • Dostum güvenemiyorum kimseye , O iyi yolda yürüyorumda boşa yürüyoruz

• Bende güvenemiyorum maalesef.Ama fazla içe kapalılık ve aşırı karamsarlık.İyileri senden uzaklaştırır ve kaçırır.Bence direk çıkma teklifine girmeden önce iyi bir tanımalısın.Çok iyi tanımalısın.Azçok insanın davranışlarından,hareketlerinden,düşüncelerinden,konuşma tarzından,Yaşam biçiminden profil oluşturabilirsin.Sen yoluna devam et , bozma kendini , dürüst ve namuslu kızlar bozulmamış şerefli erkekler ister.Aramızdan ayrılma

Kızlar Ne Diyor 19

• hayır sakın böyle düşüncelere dalma.evet çok haklısın ortam çok bozuldu artık insanlar bu zamanda herseye nomal bakar olmuşlar.zaten bu stede okursan insanların görüşlerini böyle konular hakkında ne kadar midesiz bi neslin yetiştiğini görürsün.ama kendini bozma doğrularından ayrılma bnc sen zmn karşına en hayırlısını çıkarsın dilerim...

0|1
    2|1
  • Bu konuyu çok takarsan hastalanırsın. Kafandaki sorunu daha mantık çerçevesine oturt.. Yüzde yüz şahit olmadığın kızlar hakkında bu tarz yorumlar yapmakta kendini men et mesala.

Yoksa psıkolojın bozulacak. Mutsuz yaşayacaksın.. ne gerek var..

Ayırca bi kızılderili dözünü unutma

0|1
    0|1
    • Bundan sonra bana bişey olmuyacak onlara olacak pekte takmıyorum

• Tamam bu arada yazacağım ata sözünü unutmuşum halende hatırlamadım :)

Bu arada boş ver başkalarının hayatlarını ya.. Hayat bu kadar uzun değil .. Hayat bunlarla meşgul olacak kadar anlamsızda değil

• Bir kere şuna açıklık getirelim. Kadın kavramı bir mal, bir obje değildir. Ellenmemiş tabiri çok itici, koyun mu bakıyorsun?

Kastettiğin şeye gelirsek öyle bi arayışın varsa ona göre bir ilişkiye gireceğini de bilmelisin. Yarın öbür gün sıkılıp aman buraya gelmiyor, aman yanağından bile öptürmüyor, aman efendim arkadaşlarının yanında elini bile tutturmuyor, daha film izlemeye bile bana gelmiyor gibi bıdıbıdı başlarsınız. Bu tamamen, ben ortam adamıyım bunlardan sıkıldım bana düzgün kız bulun gibi olmuş. Soruş şeklin erkeklerle çok yakınlaşmamış kız olsaydı daha saygı duyulası cevaplar alabilirdin.

2|2
    1|2
    • Arkadaşım sen yanlış anlamışsın o koklanmamış kızı ilk ben kokluyayım sonra başkası diye düşünmüyorum ben ilk olsun ömür boyu benim olsun diye bakıyorum ama boşa bakınıyoruz

• Ellenmemiş, ellememiş erkek var mı?

7|0
    1|4
    • katılıyormmm

• Ellemediysen ellenmedik ara, sonuna kadar haklısın. Ama elleyip ben temiz kız arıyorum nidaları atarsan olmaz.

• varda işte ona göre kız yok.. neden koklanmamış ifadesini kullanayım bana denk gelmiyor..

• sen ellendin mi? hayvan mı güdüyorsun yaklaşımın bu olursa evet malesef ellenmiş bulursun bol bol ELlersin

1|0
    0|1
    • Ben ellenmedim ama çok elliyecem bu satten sonra

• o zman niyete göre kısmet ettiğini bulursun

• Aynen , Artık kimseyle ciddi düşünmiyeceğim için onlar sorun edicek biraz

• Biri üzmüş seni.Bütük kızları aynı kefeye koyma.Haksızlık etme bence.Bu politikan yüzünden karşına çıkan çok düzgün bir kızı da kaçırabilirsin.

0|1
    1|1
  • Var var.Senin takıldığın ortamda yoktur.Ortamını değiştir.

1|2
    0|1
  • Dogru diyorsun amaInan bana senin gibi birileri de vardir,iyice tanirsan nasil biri oldugunu anlarsin,bende insanlara guvenmekten korkuyorum dedigin gibi kimse sevgi ask sadakat pesinde degill,sevgi dedigin omurluk olur ama anlayan kalmamis sanirim bu devirde

0|0
    1|1
  • Yani simdi insanlarin ozl hayatindan bana ne, sana ne?

3|0
    0|6
  • Selam ben eline erkek eli bile değmemiş kız <3

2|1
    3|4
  • var tabiki. ama ellememis erkek oldugunu düsünmüyorum..

1|1
    2|6
  • Ohoo çok var istediğin gibi kız inşallah bulursun kendine göresini :)

0|0
    1|1
  • bu zaman kadar elım erkek elıne degmemıstır var yanı benım gıbılerı...

0|0
    0|0
  • yanlış düşünüyosun namuslu çok kız var bunu o kızın giyinişinden konuşmasından bakışından anlayabilirsin

0|0
    0|0
    • Onu geç nelerini gördüm

• Ben niye kaybediyomuşum ?

• ya hani sen yazmışsın ya bende ellenmedim falan diye n biliyim hiç ilişkiye girmemişsin sende böyle birini hak ediyosun

• kaldı ben... Ama ellenmemiş erkek kalmadığını düşünüyorum

0|1
    0|3
  • Ellenmemiş erkek kaldı mı peki? Niye kimse böyle bir soru sormuyor?

2|2
    0|4
    • ben ellenmedim :D evlenene kadar ellenmem

• Kemaler öyleyse erkekler de kızları ellediğinde kızlar "Gel de sık dişini" desin? Ne lakayitsiniz ya..

• aynen çok doğrusun

• Var.

0|1
    1|1
  • Bende ellenmedim...beraber olacağım... Devam et:-D

0|2
    1|1
  • var tabi kendine dokundurmayan kız...

ama anlamadığım bişey var bu kadar namus bekçisisiniz de sizin aklınıza neden ilk başta cinsellik geliyor?bir kız kendini bir erkeğe sunacak da erkek yok diyecek...

kızları suçluyosunuz da ben bir erkeğin başka bir erkek arkadaşına *abi kıza o gözle bakma onunda namusu var* dediğini görmedim.

*ellenmemiş kız* çok kaba bir tabir bence var merak etme öyleleri bende onlardan biriyim hatta...

4|2
    1|2
    • Bu zaman kadar kimseyi cinsel obje olarak görmedim, ilk kez aşık olduğum çok eskiden birisi vardı onunla ciddi düşünüyodum o yıllarda bile ama olmadı ciddi değilse ben gönül eğlendirmem ben kimseyle o dediğim kız ilk aşkımdı ve yaşımda 16 tıydı

• peki kızlar diyorlar mı kendi aralarında yaa o çocuğa bakmayın

onunda namusu var diye?Ayrıca günümüzde ellenmemiş kız

olsa dahi gözü açılmıştır,ruhu ellenmiştir.İlla ki bedenin ellen

mesi gerekmiyor.O eski saf temiz piru pak ağır başlı hanımefendi

saygılı oturup kalkmasını bilen kız/kadın yok artık..Varsa yoksa

pabuç gibi bir dil susması gereken yerde susmayan asi

erkeği sindiremeyen saygı nedir bilmeyen kadın/kız tipi var.

• tamam kardeşim bakmayın o zaman sizde kızlara...

Erkekler Ne Diyor 20

• Kendimi gizlemeden , tamamen dürütst bir yorum yapayım sana kardeşim.25 yaşındayım ben ve geçen yıla kadar hiç sevgilim olmadı.Bunu geç sıradan arkadaş olarak dahi bayanlardan oluşan bi çevrem yoktu.Çok asosyal bir yaşantım vardı.Hanii ağzı açık karı delileri gibi keranelerde de hiç sürtmedim..Kısacası Senin düşünceni taşıyordum , bir kere olsun , ilk benim olsun , sonuna kadar onunla olayım.Amma velakin , sonra birden bire düşüncelerim değişti.Şahit olduklarım,gördüklerim , fkirlerimi değiştirdi.Dedim ki kendi kendime , sen kimsin ki seçiyorsun ? Sen kimsin ki , insanları cinsellikle yargılıyorsun ? Hem nasıl emin olabilirdim ki böyle biri çıkıp , ben "o"yum dese ? Hem gönül sevdimi , bakar mı şeceresine ? ...

Böyle soruların ardı arkası kesilmez.Sen sen ol , ne olursa olsun , dürüst olmasını dile...Evet belki o dudağı senden önce başkasıda öpmüştür ama o yanında yok , sen varsın... ve emin ol ki onları unutturmakta senin elinde olacaktır.Buna rağmen illede adalet istiyorsan , içinde kalmasın.. git üç beş ceviz kır.Ama düşünceni değiştir kardeşim.Kalp gözünün açık olması dileğiyle...

1|0
    0|1
    • Evet adalet istiyorum bendede böyle bişey var haksızlık ve adaletsizliğe gelemem.Tamam gönül severse demişsinde ben nelerini gördüm bi anlatsam, artık gözlerim açıldı bütün insanlarla çıkar ilişkisi olarak takılıyorum artık böyle, iyi olduk saf , ezik görüldük yapıcak bişey yok safa yatıyorum güven veriyorum herkese ama arkadan vuruyorum hep

• Sahibinden az ellenmiş 93 model tv navili,sürtünmeden dolayı arka tampon boyalı,motoru yürüyeni sağlam kız var =D İşini görürmü¿

2|0
    2|1
  • sen ılışkılere seks odaklı bakarsan tabı olumsuz düsünürsün bızım toplumumuzda erkekler bırlıktelık için süreklı kızlara konusur asık eder ve bırlıktelık yasarlar bunu yapan erkeklerın daha sonrada etrafta ellenmedık kız kalmadı evlenmekten sogudum demesı çelışkı degılmı sence seks anlık zevk verır sevmek sevılmek eger dogru kısıyse ömürlük zevk verir birinin senın için dogru ınsan oldugunu düşünüyorsan onun ellenmemıs olduguna degıl ömür boyu mutlu edıp edemıyecegıne bak derım

2|0
    0|1
    • Tam kavrayamamışsın herhalde dostum yazdıklarımı , ben birisi olsun ömür boyu benim olsun , kimseyide seks için beraber olalım demedim demiyorumda

• böyle bır genelleme yapman için çok çok kapsamlı arastırma yapman lazım bazı ınsanlar bır fahıseyle evlenıyor veofahıse çok namuslu görünen bırınden daha baglı oluyor ilk önce benhata yaptımmı dıye bakman lazım bır ılıskı bıtıyorsa karsılıklı yanlıslar vardır bır tarafı tamamen ssuçlayamazsın öylelerı çıkıyorsa o zamanda senın seçımlerın hatalı

• ellenmek kelimesine takılanlara hayret ediyorum. ne desin adam? neyse... ben de aynı dertten çekiyorum ama inan herkes kötü değil. mutlaka karşına temiz biri çıkar yeterki sen temiz kal. sakın o dediğini yapıp da kendini aşağılama. o dediklerinden farkın kalmaz. neden onlarla aynı seviyeye düşmektense onlardan daha üstün seviyede kalmaya devam etmiyorsun? ben de bakirim. seni çok iyi anlıyorum ama kimseye kızıp da namusumu kirletecek değilim. Allah'a inan ve sabret! Allah gönlüne göre versin...

0|0
    2|1
    • Onlara göre biz ezikmişiz dostum tecrübesizmişiz kadın ruhundan anlayamıyormuşuz öyle diyolar .

• Sonrada boşanmalar artıyor işte bu yüzden güven kalmıyor kimseye , onlara güzel bi tecrübler bırakmak lazım yoksa gözüm açık gidecek

• geçmişinde önüne gelenler yatan adamın ilerde kendisine bağlı kalacaklarını sanıyor bazıları ya çok üzülüyorum onlara. kendilerini kandırıyorlar son aşkı ben olcam diye... sen kimseye tecrübe bırakma boşver. sen sen ol öyle temiz kal...

• Bir insanın fikri ne ise düşüncesi'de odur.İnsanlarla öncelikle insani ilşkiler içinde olacaksın.İnsanlara ellenmiş ellenmemiş sanki malmış gibi bakmıyacaksın aksi taktide sağlıklı düşünemez ve burnunun dibini göremezssin.İkili ilşkilerde karşındaki kişi ile ilgileneceksin kim ne yapıyor yapmıyor sanane .Daima cinselliği ön pilanda tutacaksın bayanları cinsel obje olarak göreceksin arkadaş olacaksın fakat ilk önce cinselliği düşüneceksin sonrada ellenmemiş bayan varmı diyeceksin Ellemek sadece erkekler verilmiş bir hakmıdır,Ya bu matıksız akıl dışı duygu ve düşünceden yokun anlayışlardan arınalım ilk önce sağlıklı düşünelim bakın nasıl sağlıklı gidecek hayatınızda herşey.

0|0
    0|1
    • Artık düşünmüyecem hocam işte , hepsini cinsel obje olarak görücem bunda sonra ve ben adaletsizliğe ve haksızlığa gelemem

• Sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben sana çcuğa söyler gibi şöyle yap böyle düşün deme hakkında sahip değilim madem duygu ve düşünceliri yazıp soru soruyor cevap veriyoruz bende sadce tersine bir örnek olarak düşünceyi geliştirmek açısından bir yaklaşımda bulundum.Sen sedece obje olarak görürsen kendisinide cinsel obje gibi kabul eden veya cinselliğini kullanan bayanlar ile arkadaş olursun sani belki cinsel açıdan biraz rahatlatır fakat maddi ve manevi ne kadar yıpratırlar bilemem seninde

• Hamdolsun kimseye o gözle bakmadım ellenmemiş tabiri çok kaba koklanmamış diyelim.. koklanmamış erkek var.. varda işte ona göre kız yok.. bana neden koklanmamış bir kız denk gelmiyor.. varsa böyle biri neden olmasın.

2|1
    1|0
    • var canım niye olmasın'' hepiniz için eşler yarattık '' diyor illa ki vardır.ama zaman kötü kolla namusu :D

• ''Çalma el kapısını; çalarlar birgün senin de kapını'' demiş atalar, nasıl yaşadıysan öylesini aynen geri yaşatır hayat sana, sen doğruysan doğru insanda çıkar karşına elbet. Seviyesiz ortamlarda geziniyorsan ona uygun kızları görürsün hep karşında, Dünya var oldukça iyi insan-kötü insan ayrımı hep olacaktır, bugünde böyle ve memleketin her yerinde iyi insanlar ve iyi kızlarımız var unutma dostum...

0|0
    1|1
    • Çıkmıyor ki dostum tek ben değil ne insanlar gördüm herkesle düşüp kalkar sonra evlendiği adama sen ilk sin der adamda bunu yer 6 ay sonra ayrılırlar bu böyle yani

• ellenmemiş zor bulursun. bakire olsa da az çok birşeyler yaşamıştır. benim tanıştığım bir kız vardı. karadenizli. çok katı kurallara sahipti. ama daha önce bir erkekle öpüşmüş. şimdi napalım o kızı silip atalım mı ? olay böyle bişey. kızlar söylemez ne yaşadığını.

0|0
    0|1
  • vardir tabi ama hemen hemen yuzde 90i tam olmasada biseyler yasamistir erkeklere bakarsan bu oran daha yuksektir ama su bir gercekki herkes hakettigini alir temiz temizini senin tabirinle ellenmisse ellenmisini

2|0
    1|1
  • Vardır herhalde ya ama ortam iyice bozuldu . Biz kimseyi ellemedik umarım ellenmemiş biri gelir bize. Ayrıca erkeğin ellenmemişi var mı diyenlere : erkeğin ellenmişiyle kızın ellenmişini bir tutamazsınız

0|0
    1|1
    • Gelmez bence sende benim gibi boşa bekleme , önüne geleni ...

• ınsanın zıkrı neyse fıkrıde odur vardır mutlaka ama sonucta elleyende bızlerız ben hep düşünürüm acaba o aradaki kadınlarmı oruspu yoksa o kadınları o hale dusuren erkeklermı

0|0
    0|0
  • göreli bir kavram ellemek yada ellememek değdiğin yere bağlı ama işin ciddi kısmından bahsediyorsan tabiki vardır neden olmasın her peynir kaşar değildir kardeş

1|0
    1|1
  • çok şükür çevremizde her türlü kız var namuslu da var eğlenmelik de var isteyen istediğini yapıyo

0|0
    0|1
  • '' ALLAH HAYIRLISINI NASİP ETSİN İNŞALLAH'' de geç. kaderinde kim varsa onunla evleneceksin ;)

0|0
    0|1
  • Dağlık alanlarda olduğunu düşünüyorum.. :D

0|0
    0|1
  • Elledim ekledim diye dillendirdiler hiç elleyemeyenler

0|0
    0|1
  • isimiz zor

0|0
    2|1
  • ben ellemedim ama öpmüştüm.

0|0
    1|2
  • ya ben buldum 1 tane ölede öleside hiç çekilmiyor ya :)

0|0
    3|1
    • niye yavv ellenmemiş diye mi :D

• ya tamam ellenmemişte kızla bi aksiyonun olmuyor öpüşme bile yok :)

• Ben senin gibi ilk benim olsun sonra başkalarının diye düşünmüyorum ama

• Dostum ben seni çook iyi anlıyorum..Tek tük arada ellenmemiş kızlar var onlarda bize denk gelmez...

Şimdi moda ilişkiye girmek sonrada sevdim yaptım diyolar.. 5-10 yıl sonra daha felaket olacak bu konular allah yardımcımız olsun hayırlı olanla karşılaştırsın..

1|0
    2|1
    • Aynen bizim gibi adamlarda tecrübesiz oluyormuşuz öyle diyolar , olaya bak , yani başkalarının koynuna girince sonra onla yapınca o işi daha zevkli oluyormuş ,kimse inkar edemez hepsi böyle düşünüyor.

Yükleniyor...