Balık etli ne demek? Ben ne oluyorum zayıf ya da balık etli mi? Bir açıklama yaparsanız sevinirim :)

54,5 kiloyum, boyum 1.71, kalça 89, göğüş 92
Şimdik zayıf ya da balik etli miyim? Bir açıklama yaparsanız sevinirim :)

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• 171 ıcın en az 61 kılo olman lazım bıraz balık gıbı olman ıcın 65 de cıkabılın balıgı daha fazla bellı etmek ıcın ama 61-62 yeter bence

1|0
    0|0
    • Okadar kilolu mu olman gerekir balık ettli olmak için? Şaşırdım ciddi olamazsin dimi

• rica ederim hmm olabılır 3 kılo alırsan yoksa ırı kemıklı olsan 70 kılo bıle olsan cok bellı etmezdın ve balık etlı gıbı olurdun kucuk kıbar yuzlerıde severım bu halınle bıle gayet cekıcısındır :)

• tşkler :)

Erkekler Ne Diyor 20

• Gayet de zayıfsın tarife göre :) ama görmek lazım kimisi vücut yapısı farklı oluyor balık gösterebiliyor.. Görenler ne diyor?

1|0
    0|0
    • Ne giysen yakışıyor diyorlar. Arkadaşlarım genelinde diyette olduğu için benim vücudum onlarin amacı hatta daha zayıf istiyorlar. Bense kilo almaya çalışıyorum. Meraktan sordum balık ettli miyim degilmiyim diye çünkü kilo almayı istediğim için bilgi edinmek istedim

• Evet bikaç kilo alabilirsin bence. Önemli olan sağlıklı olmak dengeli besleniyorsan belki de yapın bünyen böyledir. Almak için değil de sağlıklı olmak için ye.

• Balık etlisin de balığın cinsini arıyorum şuan.

0|1
    0|0
  • yok yok iyisin..gögüs ve kalça bedeni on numara böyle iyisin devam et :) 75 beden gögsü olan var avcu doldurmaz :(

1|0
    1|0
    • 57 kilo olsam çok olur mu? Kizlardan pek yorum yok siz erkeklerde farklı bakiyorsunuz :/

• yok ya iyisin hatta on numara.. bu sefer göbek çıkar hoş durmaz

• walla canım balık etlı bıraz daha sıskınlere denıyo. senı gormeden bır seyler dıyemem. resım koysaydın keske. cok dert etme Allah oyle yaratmıs de

0|0
    0|0
  • Boy ve kilon böyleyse göğüslerinin 92 olması imkansız..Göğüslerini ölçerken kollarını da araya sıkıştırma.

1|0
    0|1
  • nasıl bir açıklama yapalım senin egonu tatmin edecek bir açıklama mı ya da doğrularımı ama merak etme sonuç ne olursa olsun her türlü giderin var yani merak etme

0|0
    0|0
  • ingilizcede karşılığı curvy dir. google da arat bir onlara bak bide kendine balık etlimisin değilmisin anlarsın

0|0
    0|0
  • oranlar manyak canlandırdım gozumdee tassınn resmen ama 58 olman lazım az kılo al fena bırsey olursun sonra :)

0|0
    0|0
  • zayıfsın ama seksi de sayılırsın

0|0
    0|0
  • zayıf panpa :D

0|0
    0|0
  • sen harıkasın bebek senınle bırlıkde olan cok sanslı coookk

0|0
    0|0
  • sen zayıfsın.. balıketli demek zayıf ve şişmanın ortasıdır yani :D

0|0
    0|0
  • Bu burada sorulunca pek manidar ; 0

0|0
    0|0
  • Zayif sanirim

0|0
    0|0
  • giderin var :D

0|0
    0|0
  • Galiba sexisin :D

0|0
    0|0
  • tam istediğim gibi:) iyisin

0|0
    0|0
  • süper güzel zayıfsın

0|0
    0|0
  • Foto gorsek bir

0|0
    0|0
  • sen lolita oluyorsun ve burdaki kızları çatlatmak gibi sinsice bir düşüncen var gibi geldi bana :D allah kolaylık versin :D

1|1
    0|0
    • Yok onuda nerden çıkardın :) sürekli balik etli diye sorular var. Merakdan amaçlı sordum. Ayrıca kilo almaya çalışıyorum ve balık etlimıyım değilmi sadece bilmek istedim. Ama saka bir yana kizlardan niye yorum yok anlamadım :/

• :))

• sanada..

Kızlar Ne Diyor 4

• Balık etli, şişman ile zayıf arasında kalan. Tombul olmaya yakın. Ölçülerinize göre size balık etli demek pek doğru gelmiyor. Tabii, vücut şeklinin ve yağların gittiği yerler de önemli.

0|1
    0|0
  • Zayıfsın.

1|0
    0|1
    • Balık etli ne demek hala anlamadım? Bunun ölçüsü nedir? Ben bu arada kilo almaya çalışıyorum hedefim 57 kilo. Arkadaşlarım herkes zayıflama derdinde bense tam tersi. Onların tepkisi kilolu görünürmüsüm ama bençede zayifim. Sence fazla mi olur 57kilo?

• Anladım peki yorum için teşekürler. Bencede zayifim evet. bir 3kilo alsam iyi olacak :)

• rica ederim :)

• 38 beden balık etlidir bence gerisi şişman :D

0|0
    1|0
  • zayıfsın 38-40 beden balık etli
    yanı ben balık etliyim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...