Göğüsler beni acayip derecede tahrik ediyor..

kesinlikle lezbiyen değilim. erkek arkadaşımla herşey çok güzel çok aşığım ona.

göğüsler neden bu kadar ilgimi çekiyor olabilir? küçük büyük hepsi çok güzel.

erkek arkadaşımın göğüslrimi emmesi ısırmasıda çok hoşuma gidiyor noluyor bana ya :D

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• sen lezsin. canın göğüs istiyor. kesin kız arkadaşına saldırırsın.

0|0
    1|0
  • ayna karşısına geç 24 saat seyret

3|0
    0|0
  • evet sana noluyo bende çözemedim

1|1
    0|0
  • bence seninkiler sarkık ,erkek arkadşınınkinde öyle bir sorun yok ondan olabilir mi acaba ? :)

şaka yapıyorum alınma bu arada..

0|0
    0|0
  • kendi memelerin üzerine empati yapıyorsun,demekki seninkiler çok çok güzel ve enilip öpülesini istiyorsun onların sık sık...:))))

0|0
    0|0
  • Benide.

0|0
    0|0
  • dur şimdi açma şu konuyu kötü oluyorum:)

0|0
    0|0
  • Cinselliğe adım atıyorsun yavaş yavaş olan bu :D

0|0
    0|0
  • ee normal birşey yok bunda.

0|0
    0|0
  • kimin göğüsleri tahrik ediyo ne dedin anlıyamadım

0|0
    0|0
  • nasıl yani.. ? milletin göğüslerine mi bakıosun ? :)

0|0
    0|0
  • büyük mü seviyon küçük mü :D

0|0
    0|0
  • bende emmesini çok seviyorum

0|0
    0|0
  • beni çok tahrik ediyor göğüs ciddiyim bak :)

0|0
    0|0
  • ee gayet normal şaşırma bu kadar :)

0|0
    0|0
  • vala beni de acayip derecede etkiliyor=))

0|0
    0|0
  • benide çok tahrik edio :) özellikle küçük göğüsler

0|0
    0|0
  • Duygusal olarak belki kızlardan hoşlanmıyor olabilirsin ama pasif bisexuel olabilirsin. sadece cinsel anlamda bayanlardan hoşlanan arkadaslarım(kız) var. bu bir sorun değil gayet normal. Bir bayanla yani kendi cinsinle ilişkiye girmeden emin olamazsın boyle birşeyden.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Darian Leader'in "Kadınlar Neden Yazdıkları Her Mektubu Göndermezler?" adlı kitabını bul ve oku. O zaman göreceksin ki cinsel açıdan en sağlıklı kadınlar senin gibi hisseden kadınlardır. Senin değil diğer kadınların tedaviye ihtiyacı var tatlım. İçin rahat olsun

Tatlım sen lezbiyen ya da biseksüel filan değilsin. Ve bu duyguları taşıyan tek kadın da değilsin. Endişelenme. Sebeplerini Freud çok güzel açıklamıştır:

Bir bebeğin hayatında yaşadığı ilk tatmin duygusu annesinin memesi iledir. ( Buna Ödipal dönem denir). Tüm bebekler ( yani hem erkek bebekler hem de kız bebekler ilk tatmini bir kadın memesi ile yaşarlar) Bu nedenle erkeklerin de kadınlarında mesela güzel bir göğüs gördüklerinde heyecanlanmaları gayet doğaldır. Asıl güzel bir göğüs gördüklerinde heyecanlanmayan kadınlarda ya da erkeklerde bir bozukluk aramak gerekir.

Sütü gelmediği için ya da göğüslerim bozulmasın diye bebeklerini emzirmeyen kadınların çocukları büyüdüklerinde çok ciddi cinsel problemler yaşadıkları gözlemlenmiştir. Aman kızlar eğer çocuk yaparsanız mutlaka emzirin. Eğer emzirmeyecek iseniz doğurmayın. Mutsuz bir insan eklemeyin topluma. ( eğer sütünüz olmazsa da süt anne bulun ama sakın biberona yönelmeyin)

NOT: Daha ayrıntılı bilgi için "Kadınlar Neden her yazdıkları Mektubu Göndermezler" adlı kitabı bulup okumanızı tavsiye ederim.

1|1
    0|0
  • cinsel uzuvlara ilgi herkesde olabilir bunu lezbiyenlikle alakası yok fetişlik olabilir bunu burda konuşmasak iyi olur güzelim garip yorumlara maruz kalmayalım

0|1
    0|0
  • ben sadece benimkilere bayılıyorum :D

0|3
    1|0
  • Göğüslerden aldığın zevk, seni göğüsleri beğenmeye de zorluyor tabii ki.

1|2
    0|0
Yükleniyor...