Erkekler böyle bir durumda ne yapardınız?

sevdiğiniz kızın rahmi alınmış olsa yine de onla evlenirmiydiniz yoksa öğrendinizde bırakıp gidermisiniz

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Her şey cinsellik değil. Aşk varsa mazeret yoktur.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bana soylememesıne buyuk tepkım olurdu. ıs cıddıyse ben sevgılıme ılerde karım dıcem ınsandan bunları beklerım. tabı ne ıse bana soylıcek. benden bır sey saklandımı tepkım cok sert olur sanırım. tabı kı cocuk sahıbı olmak ıster erkeklerde. uzulursun. ama acıkcası erkeklerı cok bencıl goruyor bence kızlar. arada ask varsa tamam der erkek bence. vardır bır caresı. doktorlar vs. bızımde kaderımız buymus derız. ne bılım tasıyıcı anne vs bakarız. acıkcası ben sahsen cok da dert etmem. hatta daha bır ustune tıtrerım kendını bana karsı mahcup hıssetmesın dıye

2|0
    0|0
  • Gerçekten sevdiğim bir kadınsa asla bırakmazdım..

3|0
    0|0
  • o anki duygular ve mantık süzgeci ne sonuç çıkarırsa. bir yandan sevgi varken bir yandan insan üremek ister

0|0
    0|0
  • sevgim iyi gün kadar değil, ömürlükten de ötedir. mecbursam illa kendi kanımdan olmuyorsa çocuğum olmaz, evlat edinirdim.

1|0
    0|0
  • Tabikide evlenirdim illa seks veya çocuk için istememki insanlık önemli seviyorsam evlenirim :) Benim testisimde veya cinsel organımın herhangi bir yerinde ciddi problem olsa ve sevgilim beni bıraksa çok üzülüp hayal kırıklığına uğrardım..Seven sevdiğini böyle şeyler yüzünden bırakamaz bırakıyorsa zaten sevmiyordur..

0|0
    0|0
    • Ama bazen davulun sesi uzaktan hoş geliyor gibi

• Çok Zor bir durumdur eminim ki fakat insan sevdiği için zorluklara katlanır eğer ki gerçekten seviyorsa..çok mu zor gider evlatlık alırım kimsesiz bir çocuğu..

• Bunu bizzat yaşadım anlatsam uzun olur.
    Kısacası , daha çok bağlardım kendimi ona , daha destekleyici olurdum

1|0
    0|0
  • bu soru biraz saçma. ben bir kızla tanışsam bitün özelliklerimi, eksikliklerimi söylerim. karşıdakinden de beklerim. sonra bir tatsızlık çıkmasın.
    bütün olaylar bunlar yüzünden oluyor.

0|0
    0|0
    • öğrenince ne tepki verirdin

• sorunun amacı senin kafandaki soru işareti değil o an naparsn bitti der gidermisn yoksa olsun bn seni seviyorm der elinimi sıkarsn

• çok seviyorsam kızarım ilk başta ama bırakmam yani

• öyle bir zor soru ki tutuldum kaldım. o kişi ile yaşanmışlığa ve sevgiye bağlı. ama bu durum erkek içinde çok zor şimdi kabul etti diyelim sonradan baba olma arzusu yaşayabilir. ve bırakabilir. diğer taraftansa erkeğin ailesi karşı çıkabilir biz torun istiyoruz soyumuzun devam etmesini istiyoruz diye

0|0
    0|0
    • bide dönüp kızın açısından bak asla anne olamıyacak belki erkek onu bıraktıktan sonra olabilecek ama kızn hiç bir şansı yk

• erkek ve kız için deseydin onuda değerlendirir dim

• kendi adıma cavap veriyorum şimdi. benim sevdiğim böyle durumda olsaydı. kimseyi dinlemezdim. benim anamda babamda çocuğumda o olurdu. bütün sevgimi verip elini hiç bırakmazdım

• bir kere sevdikten sonra kızın yarısını alsalar o yine o kızdır yeter ki gönlünü almasınlar

1|1
    0|0
  • seversem evlenırdımde sevemıyozki bırak onu daha guvenemıyoz sevıs sevıs nereye kadar adafsgdhsgafa

0|0
    0|0
    • ewt herkes de bir güven sorunu var

• o yuzden evlenmıyoruz evde kaldık artık kızlar ıstıyo annemle dahı tanısıyolar bakıyolarkı bu adam ısteksız onlarda vazgecıyo

• kanser durmuşsa sorun yok evlenecek bırılerını bulur elbet cocuklu bırıyle evlenır ya da kısır bı erkekle sorunda olmaz

• gerçek sevgi ancak o zaman belli olur, atıp tutanlar buyursun bakalım

0|0
    0|0
  • Bu olayi duymadan önce evlenmek istiyorsam duyduktan sonra da isterim.

0|0
    0|0
  • allah kimseye göstermesin sevdikten sonra evlenilir

0|0
    0|0
  • bütün erkekler bu durumu kullanmak ister istediğini alır sonra ortadan kaybolur kadın doğru kişiyi bulacağım diye oturmadığı kucak kalmaz sonunda safın birine denk gelir o alır bütün erkekler benimle aynı düşünce içerisinde fakat bunu söylemez

0|0
    1|0
  • yeter ki kendi ruh sağlığı kendi durumunu kabullenecek durumda olsun. ben de yardımcı olurum elimden geldiğince. bırakıp gider miyim ya hu !

0|0
    0|0
  • Yatakta bana bunu verebilecek bir çok kadın var... Fark ise şurada ben bir kadınla evleneceksem eğer benim için önemli olan yataktaki değildir...

0|0
    0|0
  • Böyle bir şekilde gidene adam denmez.
    Kendi öz çocuğum olmasa da kendi çocuğum gibi seçebileceğim
    Evlat edinirm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güzel soruuu

2|0
    0|0
  • benım etrafımda var boyle bı kız..cok uzucu rabbım kımseye vermesın