Hamile değilmişim gebelik testi yaptım ama regl olmuyorum?

Reglim 1 hafta geciktiği için hamile olduğumdan şüpheleniyordum ama bugün eczaneden vula gebelik testi aldım hamile değilmişim :)))
Ama hala regl olmuyorum, 25 gün önce ve 1 hafta önce ertesi gün hapı kullanmıştım, aynı zamanda doğum kontrol hapı da kullanıyordum ama 2 gün önce içmeyi bıraktım. Acaba bu yüzden mi regl olmuyorum ya?

Güncellemeler:
Sonunda regl oldumm :))

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• Hapların çeşitli yan etkileri olabilir, reglin takviminde ise ciddi değişiklikler meydana gelir.

Durumun devam etmesi takdirinde bir jinekoloğa gidip, gerekli bilgiyi almanız ve belki buna ait ilaçlar almanız, sağlığınız açısından burada aldığınız cevaplardan çok daha etkili olacaktır.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ertesi gün hapı alıyorsun ve adet gecikmesinden şikayetçisin. sen şakamısın. yahu insan vitamin ilacı bile içerken önce prospektüsü okur. hem de ayda iki kez alıyorsun. senin aklından zorun mu var. doktorlar 3 ayda bir kullanılabilir diyor. sık kullanılmaz. tüm hormonal dengeni ve adet düzenini bozar

bir haltı yemeden önce o şey hakkında araştırma yapın öğrenin. elinizin altında klavye ve google gibi bir hizmet var

0|0
    1|0
  • ne kadar gelişigüzel hap içen bir toplum olduk böyle.hamile kalmak o kadar bilindiği gibi kolay bişey değildir.hem doğm kontrol hapı hemde norlevo tarzı işaçlar içmek çon yanış.bu durumda tabiki adetiniz gecikecek ve düzensiz olacaktır..jinekolog dr.

0|0
    0|0
  • çok iyi sevindin senin adına. her şey iyiyse şimdi senin için ne mutlu sana

1|0
    0|0
  • sen nasıl bir insansın ya senin acil psikoloğa gitmen lazım

1|0
    1|0
  • Motoru bozmuşsun bacım bir ustaya gidip baktır :D

2|0
    0|0
  • biraz sabret canım... ne bu acele illa kan görceksin..

0|0
    0|0
  • Çok zararli o haplar. Bazen gecikebilir merak etme ama yinede bir doktora git.

0|0
    0|0
  • ne hallere düştük 18-24 yaş arası bir kız hamilelikle iglili konuşabiliyor. pardon KADIN :(

1|0
    1|0
  • Enfeksiyon?

0|0
    0|0
  • Senin gibi bir partner bulamadık ya :D Kimse içmiyor hap map.

0|0
    1|0
  • iyi geçmiş olsun. bundan sonra dikkat et

0|0
    0|0
  • o kadar strese girmeye değmiyormuş dimi sevindim senin adına :) umarım aynı hataları tekrarlamazsın

0|0
    0|0
  • olağanüstü bir durum olmayıp da ertesi gün hapı kullananlardan nefret ederim...

0|0
    0|0
  • Aha yine mi sen :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunu bize soracağına gidip jinekoloğa görün. Hayır yani anlamıyorum, bu kadar kafadan yoksun nasıl olabiliyorsunuz lan?

2|1
    1|0
  • Birde kan testi yaptir stresten de olmuyor olabilirsin

1|0
    1|0
  • Yumurtalıklarını mahvetmişsin doktora gitmeyi dene bence

1|0
    1|0
  • kadın doğumcu denen bişey var.cahilce davranmaktan vazgeç

0|0
    1|0
  • Bunun cevabini bizden bekleme sen