Bekaretim bozuldu mu, bozulmadı mı?

Erkek arkadaşmla bir çok kez birlikte oldum. Bakire olmama rağmen hiç bir şekilde kanamam olmadı. Geçen gece denize gittik. Reglimin son günleriydi. Denizde birlikle olduk, normale göre daha fazla ağrım oldu, eve gittiğimde kanamam da vardı ama regl olduğum için bekaretim bozuldu mu bozulmadı mı anlayamadım. Lütfen yardım edin..

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• aynı anda deniz, regl, seks? yapma etme yahu

0|0
    0|0
    • çok maceracı 1 ruhum war :P

Erkekler Ne Diyor 12

• Defalarca yapıyorsun, sonra da derdin bekaretim bozuldu mu bozulmadı mı ? Bence burada bebek kız olursa adını erkek olursa adını ne koyalım diye tartışalım :)

Vajinamı arı soktu, kızlığım bozuldu mu ? Hoppaaaaa, bozulana kadar devam :)

link

0|2
    0|0
  • ama yapma böyle arkadaşım nerden biliriz bunu kimse bilemez sen bilmezzsen :)

Valla haydar dümeni solladık bu konularda herkes atıp tutacak :) Ama sonuç sensin sen biliyorsun

1|0
    0|0
  • buyuk ihtimal bozulmuştur regl olup olmaman sorun değil kan geldiyse zar gitmiş olabilir tabi bu sadece ön yargı

0|0
    0|0
  • tıbben bozulmamış olabilrsin kanama olmadığına göre muhtemelen esnek bi zara sahipsin eğer öyleyse doğum yaparken zarın yırtılacaktır(normal doğum yaparsan) pisikolojik olarak söylememe gerek yok zaten en fazla kendini kandırırsın :)bu arada denizde ilişkiye girildiğinde acıma olması normal vajinadaki kaygan suyu yani zevk suyunu deniz suyu temizler yani kuru olduğu için acır sadece deniz suyunda değil duş alırken de ilişkiye girersen acıma olur.

0|0
    0|0
    • bunu öğrendiğim iyi oldu saol :) :P

• neden bu kadar kafaya taktıgını anlamadım yapacagını yapmışsın dursa ne olur durmasa ne olur duruyor olması masumiyet karinesi mi

1|0
    0|0
  • ya ne önemi var sanki..öylede olsa böylede olsa cinsel hayatın var işte .kızlık zarın orada olsa ne olur olmasa ne olur.sanki ilk ilişkiye girdiğinde yataktan çıktıktan sonra bakire olmayacağını bimiyo muydun

0|0
    0|0
    • hani 1 anda oldu derler ya aynen öyle işte..biz daha önce sürtünmeyle ilişkiye girioduk..yine sürtünme olacak znnttm ama olmadı işte :/

• var mı yeni bir gelişme?

• dünde buluştuk.sordum ona .bozulmamışsındır dedi..o gün regliydin .yapınca kanaman arttı biraz dedi..

• ilişkiye girdin kanama olmadı diye hala "bakireyim" diyebiliyorsun yani, ee o zaman ben birşey demiyorum...

1|0
    0|0
  • doktoragidip muayene olman lazım

0|0
    0|0
  • bozulmuştur.. boşversene yaa. illa kan mı istiyorsun. git parmağını kes.. al sana kan...

0|0
    0|0
  • Bu kadar korkuyosun da neden birlikte oluyosun onu anlamadım

0|0
    0|0
  • Denizde birlikte olduk diye okudum ya Deniz miş bişey olmamıştır

0|0
    0|0
    • nsl yani ?

• Senin bekaretin daha önceden bozulmuş olabilir Kanımca yada bekaretin yine regl dönemlerinde bozulmuştur anlamamışındır. İlginç ilişkiye girdiysen o iş birmiştir

• Büyük ihtimalle bozuldu..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• esnek oldugundan bozulmamıs gibi düşünmen normal olabilir ama büyük bir ihtimal bozulmuştur.. bnce bir doktora görünmelisin

0|0
    1|0
  • birlikte olduysan tabi ki bozulmuştur, kan gelmemesi durumu zarın esnekliğiyle alakalı, o çoktan bozulmuş aslında ama kan gelmemiş sadece tıbbi bi müdahaleyle bozulduğu kanıtlanabilir..

0|0
    0|0
  • zarın esnek olabilir bozulmamış olabilir

bir ayna yardımıyla kendin kontrol etmeyi dene

0|0
    0|0
    • nasıl anlycm ki yırtık olup olmadığını ?

• ya anlarsın herhalde nasıl anlatayım bilmiyorum ki

• zaten yaşamaışın bi suru bozulsa ne olur bozulmasa ne olur.. :D gereksiz bir durumla karşı karşıyasın

0|0
    0|0
  • bence bozulmuştur ilk birleşmenizde kan gelmediyse elastik olmasıdır bence bi jinekoloğa başvur en iyi cevabı sana verecektir

0|0
    0|0
  • zaten bi çok kez birlikte olurken bişeyleri kaybedeceğini bilmiyormuydun ? Şimdi neyin telaşındasın

0|0
    0|0
  • bozulmamıştır derim ama sen bir doktora görün..

0|0
    0|0
  • zaten defalarca birlikte olmuş olduğun halde, zarın yerinde durup durmaması niçin önemli ki senin için?

regl olurken denize girdiğin ve ilişkiye girerek vajen bölgesini tehlikeye daha da açık hale getirdiğin için enfeksiyon kaptın muhtemelen. hatta bizim denizlerdeki e.coli oranını düşünecek olursak, sistit olma ihtimalinin de epeyce yüksek olduğunu belirteyim.

bekaret zarının yerinde durup durmadığını ise ancak bir jinekolog anlayabilir, eğer önemli ise senin için muayene olabilirsin.

1|1
    0|0
  • Nasıl yani önceden de birlikte oldun ama bekaretin bozulmamış mıydı?

0|0
    0|0
    • hayır bozulmadı..hiç 1 şekilde kanama falan olmadı yani..

• bazen prezervatif kullanıyodu bazen kullanmıyodu kullanmadğı zmn dışarı boşalıyodu .1 problm olmz inş

• Insallah yoksa ayvayi yedin demektir :S

Yükleniyor...