Az adet günü gören kadın sağlıksız mıdır?

Bir kadın az adet günü görüyorsa ağrısı sızısı yoksa sağlıksızmıdır, adet görmek faydalı diye okumuştum vucut pislikleri atıyormuş vs vs? Adet görmeyen kadın varmıdır.Erkekler adet sancısı süresini sorun edebilir. cinsel birliktelik sık ve düzenli adete takılmamalıdır, demek bencillik olur adet gören kadın aslın da vijanasını dinlendirir bir nevi tatilmi diyelim doğru olan da bu cümlemidir, Bayanlar bu konudaki piskolojinizi merak ediyoruz, bilgi ve birikimlerinizi aktarırmısınız sevgiler.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Burada yüzlerce örneğini görüyorum. Regl sancısı çekip, lanet okuyanlar var. Sağlığı sembolize eden bir şeyi, abartıp büyütüyorlar.

Her kadında olması gerek bir şey, doğurganlığı temsil eder. Karın ağrılarım elbette ki olur fakat üç-beş kezbanusmus gibi sanki çile çekiyoruz tarzında takılmam lan.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 2 gün kıvranırım 3ncü gün azalır 4ncü gün biter. şimdi sağlıksız mı olduk ella ella

1|1
    0|0
  • Ilerleyen yaşlarda menapoza girdiğimizde ya da gebelik sonucu adet kesilir. Herhangi bir kist de adeti keser. O regl dönemi gerçekten bir tatil hem ruhsal hem bedensel olarak bütün vücut yenileniyo çünkü.

0|1
    1|0
  • Her ay düzenli olarak en az 3 gün görüyorsa sağlıklıdır. 3 günden az 10 günden fazla sağlıksızdır. Genelde 6-7 gün olur ama o genetik biraz da herkesinki farklı.

0|1
    0|0
  • Şimdi öyleyim ağrıdan kıvranıyorum bıktımmmm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...