Çok kötüyüm sevgilimle yakınlaştık ve vajinamda açılma olmuş ama?

kesinlikle içine girmedi sadece dıştan biraz baskı yaptı o kadar ama benim içime kurt düştü, hamile kalma ihtimali var mı sizce, zevk suyunda azda olsa sperm varmış, şu an kendime inanamıyorum bunları yazdığıma inanamıyorum ben ne hale geldim böyle :((

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Adet gününe kaç gün vardı olay anında?

0|0
    0|0
  • Kalma ihtimalin tabiki vardır ama çok çok çok az bence kalmazsın yani takma kafana ;)

0|0
    0|0
  • İmkansiz hamie olmassin mrk etme. %100 de 0.1

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok, rahat ol ya. Millet tam birleşme yasıyor, kondom kullanmadan penisi sokuyor. Bosalacagi zaman cıkarıyor kızın üzerine bosalıyor. Onlar hamile kalmıyo da sen mi hamile kalacaksın?

0|0
    0|0
    • insan yinede bir tedirgin oluyo

• olmasın o insan tedirgin felan. mantıklı ol ya. adam icine giriyo cıkarıyo penisi? hamile bırakmıyo da sen mı kalcan hamıle

• Korkmana gerek yok, penisin en az kafasi vajinan girmesi lazim hamile kalman için.
    Evet zevk suyundan da hamile kalinabiliyor fakat çok küçük bir ihtimal bu, rahat ol ve adet doemini bekle çok varmi adetine?

0|0
    0|0
    • adet dönemimdeydim o zaman

• Ooo bide haizken mi sevistin kiiiz. :)
      Kanaman yokmuydu sürtünürken?

• ucuz atlatmışsın

0|0
    0|0
  • nikah hazırlıklarına başla...

0|0
    0|0
  • bunu yaşayalı kaç gün oldu sevgilinle? eger 48 saati geçmemişse eczaneden bir norlevo hap al iç kafan rahat olsun sonuçta dış gebelik diye birşey var

0|0
    0|0
    • dış gebelik ne

• Kızlık zarın delinmeden sürtünme veya zevk suyundan ya da vajinanda üzerine boşalma ile hamile kalma

• ne zaman birlikte oldun.adetten 10 gün sonra olduysan fazla korkma.hem içine ğirmemiş.içine girer ve boşalırsa hamile kalırsın.yoksa zor.sakın asamada verme.derdin ney senden alacagını alır bırakır.sende düşünür durursun.

0|0
    0|0
  • * nasıl şeyler yazıyosunuz böyle ilerde basınca tekmeyi bulacağın adama yazık ya umarım hamile kalırsında adamda seni terk eder sik gibi kalırsın ortada

0|0
    0|0
    • ben onu seviyorum oda beni seviyor tamam mı
      ben sonradan başka birini bulursamda her şeyimi anlatırım tamam mı o kişiye, yalan üzerine zaten bir ilişki kurulmaz

• daha iyi hallerin dur bakalım yeni başladın :)

0|0
    0|0
  • sen zaten hamile kalma.önce iyiiice geliş biraz kültürün artsın

0|0
    0|0
    • neden , anlat o zaman da kültürüm artsın

• umarım mutlu olursun.güzelliklerle dolu bir hayat yaşa

• bu güzel dileklerin için teşekkür ederim inşaallah herşey gönlünce olur...

• merak etme hamile degilsin ama daha sonra ileriye gideceksiniz o zaman hamile kalabilirsin :D

0|0
    0|0
    • korkutma beni ya

• yani şimdi korkuyorsun ya hamile olmadıgını ögrenince rahatlayacaksınız daha sonra dahada ileriye gideceğinizden eminim işte o zaman hamile kalabilme ihtimalin çok yüksek :))

• kalırsın tabi zevk suyu kaçtıysa ki kaçmıştır vajina suyunla birleşir ve hamile kalırsın

0|0
    0|0
  • KORKMA HAMİLE KALMAN İMKANSIZ AMA ZARIN ZEDELENMİŞ OLABİLİR

0|0
    0|0
  • az hasarla atlatmışsın kazayı.

0|0
    0|0
  • ihtimal yok değil ama cok cok dusuk sevgılımde korkuyo bazende daha bısey olmadı bugune kadar

0|0
    0|0
  • Paniğe gerek yok sıkıntı yapılacak bir durum değil şu linkte dermanını bulabilirsin sakin ol...
    previewcf.turbosquid.com/.../...6cabb711dLarge.jpg

0|0
    0|0
    • nasıl bir derman bu böyle

• dengesiz, sen herkese link atıp dalga mı geçiyorsun

• Yazık.

0|0
    0|0
    • evet yazık şunu çok iyi anladım ki insanları kınanamak gerekiyor her ne olursa olsun

• Evet

• nedennnnn

• Vajinana boşaldımı?
    İçine girmediği için bakireliğin bozulmamıştır
    Yazmasan dahamı iyi olacaktı kendi kendini yiyecektin öyle değilmi aklına takılan? aklınadan gider birdaha yapmazsın

0|0
    0|0
    • elledim zevk suyu vardı
      bakirelik bozulmadan da hamile kalınılabiliyormuş

• çünkü o zaman yanımdaydı her zaman yanımda olamiyor

• Hayat senin hayatın ne diyeyim yapmışın bir kere ama hiç bişey olmaz kendini gereksiz yere strese sokma birdahaki regl döneminde bana hak verceksin
      Ve beundan sonra bu şekil ve fazlası yapma ilerde pişman olursun büyük nasihatı

Kızlar Ne Diyor 6

• Hamilesin bence.

1|1
    0|0
  • boyle sacma sapan seyleri kafanda kurma, icin rahat degilse test olmayi dene.

1|0
    1|0
  • kardeş senin iraden yok mu?
    ben anlamıyorum neyin kafası bu?
    korkma bişi olmaz dikkatli ol iki dakikalık zevk için hayatınızı karartmayın..

0|0
    0|0
  • Açılma olmuş derken? Bekaretini mi kaybettin?

0|0
    0|0
    • biraz açılma var ama bekaretimi kaybetmedim

• Seni cok iyi anliyorum. Ama hamileyip diyip kendini strese sokma.
    benim gözüme uyku girmemişti resmen. Adet tarihine yakinsa iliski risk biraz daha azaliyor ama yok demekte imkansiz olur. Adetini bekle.

0|0
    0|0
    • adetliydim o zaman ben

• içime su serptin

• Onemli degil :)

• ne günlere kaldık

0|0
    0|0
Yükleniyor...