Koltuk altı ve genital tüyleri için uygun ve pratik yöntemler nelerdir? Lazer epilasyonu tavsiye ediyor musunuz?

Öncelikle Somalı madenci kardeşlerimize Allah'tan rahmet dileyerek başlıyorum..BAŞIMIZ SAĞOLSUN...

Koltuk altı tüyleri ve genital bölge tüyleri için batık oluşturmayan, temiz hijyenik ve kolay yöntemler nelerdir arkadaşlar? Jilet çok kötü yapıyor ve ben direkt kökünden kesin çözüm istiyorum. Kız arkadaşım dikkat ediyor bu tüy şeylere ve ben de temizliği hijyeni seviyorum. Ağdalar çok pahalı ben öğrenciyin hep sürekli para yetiştiremem epilatör desen yok sizce ne yapmalıyım arkadaşlar? Tüyleri azaltan pratik yöntem nelerdir arkadaşlar? Lazer epilasyondan çekiniyorum malum yanık, tahriş vb sorunlar yaratıyor. Lazere gidenler var mı aramızda? Özellikle bayan arkadaşlar cevaplarsa mamnun olurum... Şimdiden teşekkürler...

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tüyler siyah renkli ise lazerin işe yarama ihtimali artar. Kesinlikle tavsiye ediyorum; ağdayla uğraşmaktan çok daha iyi.

0|0
    0|0
    • evet siyah renkli ama belli başlı yerlerde sarı tüyler de var... tamamdır teşekkür ederim ama lazer sıkıntı yaratmaz dimi?

• yok neden sıkıntı yaratsın. Hem çabuk oluyor, hemde ilk seanstan itibaren azalmayı görüyorsun.

• hmm tamamdır sen gidiyor musun lazere pekii?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...