Sevgilim neden terliyor olabilir?

Sevgilimle sürtünme yoluyla birşeyler yaşadık çok terledi ya normalde de terler ama çok acayip yerleri o an ve 3kez boşaldı zorlanmadı neden acaba...

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• Bu sürtünerek ilişkiye giren ve ardından ''ben bakireyim bakınız, zarım var'' tarzı gezinen kezbanusmuslara illet oluyorum. Toplum içinde bunlar yüzünden bakire olmayan her karıya ''fahişe'' damgası vuruluyor; bekaret zardan ibaretmiş gibi hem de. Yakında analdan verip de, ''zarım var, evlenebiliriz'' diye yalanlar söyleme sakın.

Hiç kimsenin bu insanları hor görmeye hakkı yoktur, sevmiştir birlikte olmuştur ve ardından küçümsenmiştir. Hey halka bakınız hey, herifler ''milli'' karılar ''fahişe'' oluyor. Gel gör ki, kimse ruhu sürtükleri göremiyor. Acınası at gözlüklüler lan.

4|6
    0|2

Erkekler Ne Diyor 15

• özeliniz sizde kalsa ne güzel olurdu...-,-

2|0
    0|0
  • yılların birikimini değerlendiriyor

0|0
    0|0
  • Heycandandır

0|0
    0|0
    • Başka?

• Sevısme esnasında heycan olur efor sarfetme olur tenlerın bırbırınden değmesınden olusan sıcaklır olur ne bılm :)

• Evet oldu :)

• çok çalışmış çok çabalamış.. alın teri işte bu...

0|0
    0|0
  • ne güzel işte terletmişsin cocugu :))) hamama giren terler diye bir söz vardır işte tam bunun için söylenir :)

0|0
    0|0
  • Gayet normal bir durum.Heyecandandır.Çocuğu çok mutlu etmişsin işte.Sevinmelisin.

0|0
    0|0
    • Himmm :)

• Sizede iyi günler :) sagolun :D

• Rica ederim :).

• Hayvansal birşey :D

0|0
    0|0
  • Ne vardı üzerinde

0|0
    0|0
  • Sürtünme yoluyla 3 kere boşalanı da ilk defa duyuyorum..baya dır seks yapmıyor heralde..

0|0
    0|0
  • cocuk yılların patlamasını yasıyordur.) sürtünerek 3 kere boşalan içine giğrse ohoo :D

0|0
    0|0
  • daha once yapmısmı seks

0|0
    0|0
  • senden dolayı

0|0
    0|0
  • şimdi bazı hastalıklar var özellikle kendimde dalak hastalığı var bu yüzden bende de aşırı terleme oluyor dalak büyümesi devam ediyor. bir erkekte dalak alınınca ne askere alırlar ne de doğru düzgün seks hayatı olur yapar ama eski performasnı kalmaz. bu yüzden olabilir ya da hemetolojiye gözüksün 3 değil 5 de olsa olabliir bir de geçen hastaneye kaldırdılar beni. 2 boşalmadan sonra. boşverrrrrrr

0|0
    0|0
  • HEYCANDAN VE OKADAR EFOR TERLETİR TABİ

0|0
    0|0
  • nasıl sürtündünüz sende külot varmıydı?

0|0
    0|0
    • Vardı sonra çıkardım 3uncude üstüne çıkar çıkmaz boşaldı:\

• hmm zaten şeyini görünce kendinden geçmiştir ya

Kızlar Ne Diyor 1

• Alkol almistir tansiyonda olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...