Somada yuzlerce kisi oldu, ilgili bir soru goremedim.bu kadar duyarsiz misiniz?

Somada yuzlerce kisi oldu, ilgili bir soru goremedim.bu kadar duyarsiz misiniz?
Hersey bencillik mi? Hersey sadece kendi dertleriniz mi?
Hic mi caniniz yanmiyor?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• allah yardımcıları olsun ne diyelim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Biraz haklı olsan da, bu şekilde bir tutumun yanlış olduğunu zannediyorum. İnsanlar böyle bir konuyu dile getirmek istememiş olabilir, hem bu kadar net olan bir konuda soru soramamış olabilirler, korkmuş olabilirler vs... Bunun duyarsızlık ile alakalı olduğunu zannetmiyorum. Ki, facebook da, twitter da bir fotoğraf paylaşıp, burada soru soran insan da "duyarlı" olmuyor zaten.

Ayrıca, dün gece gördüğüm kadarıyla birçok soru soruldu ve altında büyük tartışmalara yer verildi. Ardı ardına soru sorup, siteyi işgal etmek hoş bir davranış olmaz. Bunun için sorulan başlıklardan birini kullanıp devam etmeli.

Orada ölen insanlara her ne kadar üzülsem de, bu sitenin amaçlarının doğrultusunu değiştiremeyecek olduğunu bilecek kadar realist yaklaştım. Umarım olumsuz tepki almam zira bu benim değil, kullananlar için genel bir düşünce.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir çok soru vardı gece boyu gördüm ben. Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • Soru vardı nitekim soru sorulacak türden bir konu değil. Her şey açık, net. Ve bu saatten sonra elden (bizim elimizden) hiç bir şey gelmez. Sorulan sorular kendi rezilliğimizin üstüne çarşaf sermeye benziyor. İşin daha ironik olanı ise sorulan sorular bencillikle doğan sorulardan oluşuyor. Çünkü sadece ben duyarlı bir vatandaşım demek için ve ya sözde vicdan rahatlatmak için soruluyor. Oysa bu konu ne reklam yapılacak ne de dertlerine ortak olunacak türden bir konu.

0|0
    0|0
  • Hem faceden hem burdan gerekeni yazdim. Ayrica bir suru soru gordum ve kardes insanlari bir sy yazmamasi icinde o uzuntuyu yasmadiklari anlamina gelmior bnce.

0|0
    0|0
  • Cinsel sağlık?

0|0
    0|0
  • millet duyarsızlaşmış

0|0
    0|0
  • dostum bir acayipsin cinsel sağlık başlığında ne sorsun millet oradaki ölülerle ilgili? hadi cinsel sağlık konusuyla ilgili ve soma faciası ile ilgili ortak bir soru sor bakalım

0|0
    0|1
    • Oglum asagida dedik okumadin mi! Android telefondan giriyiruz yanlislikla tiklamis gitti!! Uyuz etme adami!!!

Yükleniyor...