Hamilelikte cinsel ilişki nasıl olmalı?

6 aylık hamileyim ve neredeyse 1 aydır eşimle birlikte olmuyorum. Bir iki defa onu geri çevirdim ve çok bozuldu. Artık o konuyu açmıyor bile bana, açtıgında da senden asla istemem. Beni istemiyorsun gibi şeyler söylüyor. Ama birlikte olunca ilişkiden sonra hem karnımdan hem vajinal bölgede çok acı duyuyorum. Bu yüzden hiç istemiyorum. Bu durum karşısında ne yapmalıyım?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun bir süresi var o süreye kadar cinsel ilişkide bulunabilirsin.Fakat sen 6 ayı geçmişsin, bu hiç de sağlıklı olmaz.Birleşme olmadan yüzeysel sevişme olabilir diye biliyorum, ama yinede temkinli olmakta fayda var.

Kocan da ne adammış ya, uçkuru yüzünden hem senin hemde bebeğin hayatını tehlikeye mi sokacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Oral seks yap eşine bunuda bize mi soruyorsun ya.

0|0
    0|0
  • dogumdan 1 haftaya kadar devam sıkıntı yoksa

0|0
    0|0
  • eşinizin sizi anlaması lazım

0|0
    0|0
  • bazı özel pozisyonlar deneyebilirsiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hamilelikte bebeğin durumuna göre cinsel birleşmede bulunulur. 6 aylık bir bebek için cinsel birliktelik zarar verici olabilir. Ancak bir doktor muayesinden sonra herhangi cinselliğin zarar verip vermeyeceğini öğrenerek daha net cevap alırsınız.

Birleşmeden ziyade birbirinizi çeşitli yöntemlerle tatmin etmeyi deneyebilirsiniz. Eşiniz, bu dönemlerde sizden neler isteyeceğini, sizin sağlık nedenlerinizi içine katarak yeniden düşünmeli ve tartmalı. Eğer illa birleşme yaşayacaksanız, bebeğe herhangi basınç olmadan, rahat pozisyonlar deneyin. Asla sert bir ilişkiye girmeyin. İlişki, sizin rahatlığınız üzerine kurulu olsun. Bunu da doktor onayından sonra yapın tabii.

0|0
    0|0
  • 7 aylıktan itibaren tehlikeli diye biliyorum ben sadece girişten ötürü değil orgazmdaki kasılmalar tehlikeli oluyormus.

0|1
    0|0
Yükleniyor...