Adet günü değişti acaba bir ilgisi olabilir mi?

Arkadaşlar perşembe günü sevgilimle ilk defa ilişkiye girdik.Çok acı çekti bende bıraktım.Baya bi kan gelmiş sanırsam kızlık zarı bozuldu.Ancak 24 saatten fazla geçmesine rağmen halen kan gelyiyordu.Öyle sürekli ve çok değil sadece pedinde ufak bi pembelik halinde.Tuvalete çıkınca kan geliyormuş. Size sorum şu ki 2 gün sonra adetinin olması gerekiyordu ama bugün ağrısı başlamış.Sizce normalmidir?

0|0
70

En İyi Kız Görüşü

• kızı almıyıcaksan neden bozuyon ayarlarıylka oynuyon

6|4
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Hala kanamasi olmasi kizlik zarin yapisiyla ilgili birseydir, korkulucak birsey. adet olmasiyla birlikte karin agirisi felan cekicektir. Adetten sonra hala agirisi veya kanamasi bir haftayi gecerse doktora görünsün

0|0
    0|0
  • Damarda herhangi bir problem olmuş olabilir. Regl kanaması dışında devam ederse doktora başvurun..

0|0
    0|0
  • regl öncesinde ilişkiye girdiniz sanırım o yüzden böyle oldu korkulacak birşey yok 1 haftayı geçerse durum o zaman doktora gitsin ama hiç sanmıyorum.korkma yani :)

0|0
    0|0
  • normal...regle yakın zamanda ilişkiye girmek çoğu zaman reglin daha erken olmasına neden olur...bence sorun yok..kızlık zarı bozulsun istememişmiydiniz ki?onu anlamadım

0|0
    0|0
    • o istedi de ben istememiştim :(

• bir doktora görünmeli ama korkulacak birsey göremiyorum.. dogum hapi kullanmiyorsa adet duzensizligi hep söz konusu (duzensizlik deyince 2 3 hatta 7 8 gun gecikme olur veya erken baslar )

0|0
    0|0
  • Ilişkiden sonra adet günü değişebiliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...