Çocukken aileniz sizi cinsellik ile ilgili birşey yaparken yakaladı mı?

Ergenliğe girdiğimde cinsellikle ilgilenmeye başladım. Özellikle lezbiyen p*rnoları izliyodum. Ailem bazen yanımda aşk, cinsellik vb. ile alakalı konular açıyordu. Ben de onlar benim cinsellikle ilgilendiğimi anlamasınlar diye müstehcen diyerek konuyu kapatıyordum. Bazen kendi kendime anketler hazırlıyodum hangi cinsiyettensiniz filan diye.

14 yaşında iken babam o anketi gördü. Ne yalan söyleyeceğimi şaşırdım. Annem de çok sinirlenmişti. O zamanlar psikopatlaşmıştım zaten. Kendimi gay gibi hissediyordum, yazın kavurucu sıcağında fantezi olsun diye uzun kollu kazak giyiniyordum.

Babam beni roman okumaya zorladı. 1-2 ay kabus gibi geçti. Göz açtırmadılar, mastürbasyon yapamadım, erkekliğimi unuttum. Sonra sevgilin olsun diye baskı yaptılar.

Anlayacanız babam beni cinsellik ile ilgili birşey yaparken yakaladı, hayatım mahvoldu. Peki çocukken aileniz sizi cinsellik ile ilgili birşey yaparken yakaladı mı?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bizimkiler yakalamadı da annem p*rno dergim vardı onu gördü sanırım, ama hiç birşey demedi.

Çok önceden beri ansiklopediler okurdum galiba annem biliyordu okuduğumu.

Annem pek birşeyden bahsetmez, babamın zaten hiiç alakası yoktur.

Fiziksel olarak hiç yakalanmadım birşey yaparken.

ama hep o yakalanma korkusu bizi çabuk olmaya zorladı :(

Çocuğum olursa en azından temel cinsellik bilgisi olsun. Görsemde birşey demem, kötü birşey olmadığını bilsin yeter.

senin durumda zormuş be, acayip şeyler olmuş carmelo.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• küçücük bir çocuk olduğum günlerdi anneme kaç kere yakalandım bilinmez öyle büyük şeyler değildi tabi ama kız çocuğu olunca bir de daha küçük olunca garipseniyor neyse günlerce benimle konuştular sonra unutuldu

0|0
    0|0
  • peki şuanki durumun nedir merak sadece :)

0|0
    0|0
  • 13 yaşlarında mastürbasyon yaparken anneme yakalandım. sanki hiçbir şey görmemiş gibi davrandı, böylece en azından bu konuda psikoza girmemi engellemiş oldu...

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• hayatımız cinsellik yaa şu hale bak çocukken diyoruz cinsellik diyoruz onun adı merak merak :) ne geldiyse ondan gelmedimi başımıza :) Babam ben banyoda 15 dakikayı geçirdimmi oğlum ne yapıyorsun iskiden telefon ettiler bizim evden kaçak varmış barajda su kalmamış diye seslenirdi birde 18ine gel büyü seninle pavyona gideceğiz derdi kendisi alem adamıydı biraz ehlikeyfti Hay Allah bak aklıma gelince hem güldüm hem üzüldüm yine aslan babam ya :)

0|0
    0|0
  • p*rno dergiyi kazağımın içinden çıkarmış apartmanın içine giriyordum düzgünce saklayıp eve giricektim yaşım onaltı bir baktım üst kat komşu kadın dergiyi ayakkabılıktaki beş liltrelik ağzı kesik sıvıyağ tenekesinin içine attım tenekenin içi doluymuş dergi üstte kaldı hemen eve girdim çıkınca baktım dergi yerinde yok kadın bana ve evdekilere birşey demedi ondan sonra üç gün korku aylarca komşum hakkında düşünceler .

0|1
    0|0
  • Daha çok büyüdükçe yakalandım .d.d boynumda iz göğüsümde iz falan o şekil yani kucukken hiç yakalanmadım öyle

0|0
    0|0
  • yakalanmadım heralde belkide görmezden geldiler bilmiyorum

0|1
    0|0
  • 13 yaşında komşunun kızını öperken yakaladı annem .. lanet olsun biraz daha geç gelemedi

0|1
    0|0
  • ewet teyzemin kızının poposunu dinlerken yakalanmışım annem arar sıra anlatır :D

0|0
    1|0
  • evet .kızkardeşim masturbasyon yaparen yakalamıştı :))

0|0
    1|0
    • ciddi misin kızkardesinin senin hakkında dusuncesi ne oldu peki sana ne dedi özel degilse söyler misin?

• ne yapıyosun yaa dedi .hiç dedim tabii utançtan kıpkırmızı oldum.sonra odadan çıktı

• ablam p.rno dergisi bulmuştu odamda,ben babamın heralde dedim.vay erkek adam dediin bu olur dedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...