Çocukken aileniz sizi cinsellik ile ilgili birşey yaparken yakaladı mı?

carmelo
Ergenliğe girdiğimde cinsellikle ilgilenmeye başladım. Özellikle lezbiyen p*rnoları izliyodum. Ailem bazen yanımda aşk, cinsellik vb. ile alakalı konular açıyordu. Ben de onlar benim cinsellikle ilgilendiğimi anlamasınlar diye müstehcen diyerek konuyu kapatıyordum. Bazen kendi kendime anketler hazırlıyodum hangi cinsiyettensiniz filan diye.

14 yaşında iken babam o anketi gördü. Ne yalan söyleyeceğimi şaşırdım. Annem de çok sinirlenmişti. O zamanlar psikopatlaşmıştım zaten. Kendimi gay gibi hissediyordum, yazın kavurucu sıcağında fantezi olsun diye uzun kollu kazak giyiniyordum.

Babam beni roman okumaya zorladı. 1-2 ay kabus gibi geçti. Göz açtırmadılar, mastürbasyon yapamadım, erkekliğimi unuttum. Sonra sevgilin olsun diye baskı yaptılar.

Anlayacanız babam beni cinsellik ile ilgili birşey yaparken yakaladı, hayatım mahvoldu. Peki çocukken aileniz sizi cinsellik ile ilgili birşey yaparken yakaladı mı?
Çocukken aileniz sizi cinsellik ile ilgili birşey yaparken yakaladı mı?