Bakire değilim diye istemedi beni! O kadar mutsuzum ki, nasıl düzeleceğim?

Gizli Üye
bana o kadar akıl verdiniz..o kadar moral verdiniz..ama kendime çok ama çok kızgınım..beni sevmeyen birini sevdiğim için..ve bu kişiyle iki yıl çıkdığım için..kendime hakaretler yağdırıyorum..nolur sizde bana kötü sözler yazın..karaktersiz deyin..aşağılık bi insansın deyin..bana biraz hakaret edin..yoksa sinirimi kendimden nasıl çıkarcam..rezil biriyim değilmi..aklınıza ne hakaret gelirse işde..nefret ediyorum kendimden ölmek istiyorum...iyiliği o kadar abarttımki..işde o iyiliklerimin altında ben ezildim ..şimdi kendime ne ceza vereyim.
Güncellemeler
+1 yıl
bakire değilim..o yüzden istemedi beni..kendimdennefret ediyorum bu yüzden..o benim için ilk olsaydı şu an ayrı olmayacakdım...şu bakirelik olayını kim çıkarttı..seveni böyle ayırmaya yetiyor..o yüzden ölmek istiyorum
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar..ben rezil oldum gibi geliyor bana zoruma giden bu..dedimki..evlenme niyetin yokmu..böylemi sürecek dedim..evlenemem dedi...kendimi aşağılık bi insan zannettim bi an...
Bakire değilim diye istemedi beni! O kadar mutsuzum ki, nasıl düzeleceğim?