Antalya ve İzmir kızlarının göğüsleri büyük ve sert mi oluyor?

Arkadaşlar belki şehre göre kıyaslama yapmak olmayabilir ama yöreyle gerçekten ilgisi var. Akdeniz Ege gibi kıyı kesimlerin kızları fidan gibi oluyor ve göğüsleri iri ve sert oluyor onu farkettim. Genelde 85-C ya da 80 beden sutyen giyiyorlarmış. Bir de modayı acayip takip ediyorlar arkadaş ya hele Antalyada açık göbek, mini etek modası var erkekler de çok tarz ve karizmatik takılıyor :D ne düşünüyorsunuz mu konuda arkadaşlar?

Güncellemeler:
Arkadaşlar sadece memeye bakmayın soru detaylarında başka analizler de geçiyor :D tarz takılmalar, karizmatik havalı olmalar vs ;)))

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Destekli sütyen kullandıkları için olmasın

0|1
    0|1
    • Desteksiz de öyle vücudun has bir dinamik yapısı var göğüslerin kendisi büyük, meme kasları canlı ve aktif

• iyi bir yorum.o kadarda destek yaparmı.

Erkekler Ne Diyor 8

• meyve mi la bu dfgdfgddf

2|2
    0|0
  • o ney lan :D
    4 yıldır Antalya'da yaşıyorum böyle kafa görmedim, neyin kafası bu? :D

2|0
    0|0
  • Evet evet karadeniz tarafında da vatikan a bakıyormuş meme uçları nere çevirirsen çevir :D Yahu kardeşim işin gücü yok mu sanane elalemin memesinden.d

1|0
    0|0
  • Dağları kıyıya paralel olan bölgedeki erkeklerde de bir şeyler varmış =\

Bunlar nasıl analizler :D

1|0
    0|0
  • evet buralar turuncgillerin iyi yetistigi bölgeler oldugu icin öyle oluyor. portakal gibi hepsi.

1|0
    0|0
  • Antalya'da erkeklerin tarz ve karizmatik takıldığı güzel tespit <3

0|0
    0|0
  • 85-90 dolgusuz sutyen giyen ve diri göğüsleri olan kadınlar ayrıca çok zevkli kadınlardır.

0|0
    0|0
    • Katılıyorummm zaten destek olmaması memenin doğal yapısı önemli :D

• Arzulu ve tutkulu kadınlardır ancak omuz genişliği de önemlidir. Omuzları geniş olmalı.

• 40 yıllık yoğurtçuyum böyle kase görmedim.ne ettin kardeşim sen:)))

0|0
    0|0
    • Votkayla konyakı karıştırdım :D

• oofff offf içecek adam yok la olsa dalacam şişeye:) hoş o da yok ya:) antalyada hemen pişirip getiriolar balığı eve valla ara söyle bir çipura ya da palamut ohhhh:)))

• Oohhh valla ne güzel evlere teslim :) biz iyi içiciyiz ya hele bir arkadaş var trakyalı rakıyı sen ona sor :D adam has rakıcıdır :D

Yükleniyor...