Bakirelik gidince ne değişir?

Arkadaşlar bakirelik gidince yüz siması vucut hatları felan değişiyormuş bu doğru mu? çoğu bayan evlenince kilo alıyor ve vücudu değişiyor bu evlendiği için mi yoksa bakireliği gittiği için mi merak konusu...

Güncellemeler:
bazen çok kadınsı görünüyor deriz oysaki liseli bir kızdır..
Ne yani zar incecik bir zarsa neden bu kadar abartılıyor evrimleşmeye bile etki edemiyorsa bu zar konusu sacma o zaman kızlık kadınlık bu kadar basit mi erkekler ne rahat söylemişler alt tarafı zar yırtılıyor bitiyor diyorlar mübarek kızları kızlardan çok biliyorlar bunu bayanların cevaplaması daha doğru bunu hemcinsim anlar!

0|0
15|26

En İyi Kız Görüşü

• Kızlık zarının amacı bebekken dışkıdan dolayı oluşabilecek enfeksiyonları önlemektir. Yani büyüdüğümüzde bir anlamı kalmaz.

0|0
    1|0
    • o zaman kuranı kerim ayetini inkar etmiş oluyoruz.

• internetten bakabilirsin bununla ilgili ve ayrıca bilimsellik ile din zıt olduğu için bunu açıklamak zor sanırım :)

• Hala altina sican kadinlar var onlar bakire kalsin:))

Erkekler Ne Diyor 26

• "Zina üzerinde devamlı israr eden kimse, puta tapan kişi gibidir."
    Şüphesiz zina edenlerin avret yerlerinin çirkin kokusu, cehennem halkını bile rahatsız eder."

Onlar Allah ile birlikte başka ilaha dua etmezler. Haksız yere, Allah'ın haram kıldığı kimseyi öldürmezler ve zina da etmezler. Kim bunları yaparsa cezaya çarpar. Ona kıyamet gününde kat kat azap verilir ve o azabın içinde alçaltılmış şekilde ebedî bırakılırlar

1|1
    2|0
    • şunlarda kendi bildiklerim...
      zina yapan bir erkek zina yapan bir kadınla evlenir
      hesabı çetin olur
      cehenneme girmesine sebep olur
      ölünce allahutealayı öfkeli bulur
      zina edene allahuteala alevden öyle bir zırh giydirirki allaha yeminederimki en yüce dagın üstüne bile konsa dag kül olur

• öylemi canım benim ne namussuzluğumu gördün de konusuyosun şimdi ben istesem bilgisayarına girip her girdiğin yeri gizliden gizliden sorduğun acayip soruları buraya dökebilirim istersen? burada çıkıyor her şey :) ayrıca harunna gelince aynı kişi misin bilemem ama harunn bir bayan bile senden daha şerefli bunu unutma en azından her şeyi ortalıkta sen gizliden adam numarası yapma koçum adam gibi adam oll!!

• ben senin gibileri çok iyi biliyorum merak etme dinin altına sığnan yılanlardansın sende lanet insan. abussubuk konuşuyosun alay etme felan diyosun millete kendini acındırıyosun sen günahlarının af olacağını mı düşünüyosun sacma sapan yorumlar yapmış hep birde her lafın başı hadisi şerif kuran yazarsan dalga gecilirsin. Allahıma çok şükür dinsiz değilim inancım yerinde en azından inançlıyım zina yapmadım ama yapsam bile senin ateistliğin kadar günah olmaz. senin ne yapmaya calısıtıgnı çok iyi biliyorum harunn ama bazı salakları anca kandırırsın bir yürekten La ilahe illalah de bakalım..

• Yas evlenen kadın ıyı kötü kapağı bı yere attık dıye bakar ondan sonra yer yıye bıldıgı kadar şişer olay bu kadar basıt bakırelıkle ne alakası var kanks :)

0|0
    1|0
  • Hiç alakası yok. Hiçbir şey değişmiyor.

0|0
    0|0
  • Cok sey degisir annen baban bir bakista anlar ddgisimi ve seni bekaret testine gotururler

0|0
    1|0
  • zardan ziyade ilişki yaşadığı için vede zorlu süreçten geçerek evleniliyor isteme nişan, kına, düğün hele o düğün tam bir işkence ya psikolojikmen çoğu kadında belirgin farklılıklar oluyor ya sesi kalınlaşıyor ya kilo alıyor, huyu suyu değişiyor v.s. yani etmenlerin hepsi birleşiyor hormonlar farklı çalışmaya başlıyor.

0|0
    0|0
  • sadece bir seferde bakirelik bozuldum mu bir şey olacağını zannetmiyorum ama evlenince veya sürekli cinsel ilişki durumunda değişim oluyor bacakların şekli yürüyüş şekli felan benim gözlemlediğim yüz hatlarında da değişim oluyor yani olmasıda doğal bir şey çünkü vucudumuz her şeye bir tepki veriyor elbet o kadar şeyede tepkisi olur...

0|0
    0|0
  • Bakireliğin genel iki manası vardır;
    1. Topluma ve o toplumdaki erkek cenahına "ben temizim" mesajı verir.
    2. Kadının nöropsikolojik olarak hem temkinli davranmasını, hem de erkeklerin kendi üzerinden terbiye edilmesini sağlar.

Ayrıca Hz.Meryem (Saint Maria) hariç bakire kadının, doğum içinde hazır olmadığının bir emaresidir.

0|0
    1|0
  • olay psıkolojık bırazda. artık yenı bır moda gırıyo kız. artık kadın oluyo. belkıde hormonalda etkısı wardır

0|0
    0|0
  • Kendine olan güveni geliyor, ve bir gömlek daha olgunlaşıyor, ama kilo almanın bunla ilgisi yok, kilo hamilelik döneminde alınır sonra spor yapılmadığı için eski forma dönülmez. Olay budur.

0|0
    0|0
  • o bakireliğin gitmesinden değil kendilerini salmalarından kaynaklanıyor
    not: evlilik dışı sekse karşıyım.

0|0
    0|0
  • Ben inanmam. Neden sordun?

0|0
    0|0
  • bakirelik gidince, üzerinden büyük bir yük kalkar.korkuların kalmaz.stres azalır, ne oldum ne olacağım kaygısı kalmaz...boğazlardan serbest geçiş hakkı alan gemiler gibi , giren çıkan sorun olmaz :)

0|0
    0|0
  • bekaretle evlilikle alakası yok çocuk dogurunca kadının vücudu bitiyor bunun gören erkekte kendini salıyor.

0|0
    0|0
  • kızlık zarı gittiyse bunu bilen herkes senden istemeye başlar bunu bilen erkek evlilikten kaçar.Kilo almaz

0|0
    0|0
    • sorum bakirelik gidince ne gibi sorunlar oluşur değil, fiziksel özellik hakkındaydı ama neyese yinede saoll

• ilişkiye giren kişilerde oluyor öyle

0|0
    2|0
  • Hayır bağlantı yok.
    Sadece hormonların artış gösterir ve dişileşirsin.

0|0
    0|0
  • pişman olursun belki , bilmiyorum kadın değilim. Onurunu ve namusunu korumalı insan onu bilirim.

1|0
    0|0
  • nöbetçi eczane gibi hep çalışır.

0|0
    0|0
  • Sadece zarda değişme oluyor :(

Onlar rivayet..

0|0
    0|0
  • Alakaya maydanoooz seninki benden kara gibi bişe bu :(

0|0
    0|0
  • sadece ve sadece göğüs memesi daha koyulaşır başka hiç bir değişikliği yoktur

0|0
    0|0
  • hamilelikten sonra biraz vucud değişr

0|0
    0|0
  • Sadece zar gidiyo oyle bisyok

0|0
    0|0
  • istediğinle birlikte olursun

0|0
    0|0
  • değişirmi bilmem ama evlenmeden gidince onurun namusun onunla berber gitmiş olur

1|0
    1|0
  • zihninde değişiklikler olur sadece.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• evet yüz hatları değişiyor yani kız olduğu haliyle mesela evlendikten sonra yüzü kadınsılaşmaya başladığı için çoğu bayanın yüz hatları farklılaşıyor da hayırdır dostum Allahın lanet ettiklerinden kalbini mühürlediklerinden mi oldun? böyle bir niyetin mi var?

0|0
    2|0
    • sadece sordum niyetimin olmasıyla ne ilgisi var senin çok var galiba hemen önyargıyla yaklaştın zaten bu seni ildigilendirmezzz

• sen namertlerdensin heralde bekleyeninim diktirir ama sorun değil :)

• Canım benim yüzü bebek gibi olan birinin kızlığıyla alakası var mı? Hayır. Kilolu insanın zarla alakası var mı? Hayır. Kırışların himenle alakası var mı yok. Insan yaşa doldukta yaşlanır, kırışır, kendine bakmazsa kilo alır, ve s. Onları hepsi boş şeyler. Yurt dışındakılar ilk cinsel ilişkilerinde nasılsalar tabuta konulduklarında da öyle olurlar. Yalnız yaşlanmış halde. Hatlar be çizgiler genetikdir

1|0
    0|0
  • kadınlar alan aldı satan sattı hesabı yaptıkları için kendilerine dikkat etmiyorlar bu yüzden kilo alıyorlar kilo alınca da insan yaşlı gözüküyor yaşından

0|1
    1|0
  • çok çok çok çok şey değişir eğer bakireysen sakı olaki zevk uğruna olma bakireliğiden evlenceği günü lütfen ama lütfen bekle

0|1
    0|1
  • Öyle bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Hyr ol düzenli beslenmeden oluyor

0|0
    0|0
  • saçmalamayınız.

0|0
    0|0
  • uydurmadır...

0|0
    0|0
  • "Bakirelik gidince göğüsler sarkıyor, göğüslerle orası bağlantılı" diyenler bile var bu tür şeylere itibar etmeyiniz, yalan hepsi.

0|1
    0|0
  • ben bir alaka göremedim.

0|0
    0|0
  • Hic bir degisiklik olmaz. Hepsi sacmalik.

0|0
    0|0
  • Bağdaştıramadım :(

0|0
    0|0
  • Saçmalamayın lütfen, bir zar insanı nasıl bu kadar evrimleştirsin?

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey

0|1
    0|0
Yükleniyor...