Yumurtlama dönemleri nasıl hesaplanır? Hamile kalmak istiyorum

hulya20
Merhaba öncelikle bir arkadaşım için bişey sormak istiyorum hamilelikle ilgili.

Kendisi hamile kalmak istediğini söylüyor. Yalnız yumurtlama dönemleri hakkında bilgimiz yok, bu konuyu anlamıyoruz. Nasıl hesaplanıyorlar?

En son adet olduğu zamanlar 28.05. ve en son 19.06. şimdi bu tarihten sora ne zaman yumurtlama dönemi olur?

Yumurtlama dönemleri nasıl hesaplanır? Hamile kalmak istiyorum