Kızlık zarı bozuldu ve halen kanıyor .

Arkadaşlar dün gece kız arkadaşımla ilişkiye girdim.Kızlık zarı bozuldu yani biraz kan geldi.Ama 12 saat geçmesine rağmen ara ara kanıyor.Normalmidir? Ne yapması gerekiyor?

Güncellemeler:
günlük pedinde hafif küçük pembelik şeklinde oluyormuş; idrarını yaptığında kanıyormuş.Bilgisi olan varmı?
arkadaşlar 2 gün sonra başlaması gereken adeti başlamış normalmidir?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Kızlık zarı kanaması başladığı anda da bitebilir ama bazen ara ile birkaç saat ya da bir gün kanama olabilir.Normalde kızlık zarı bozulduğunda kanama en geç yarım saatte durur.,Geniş bir yırtık oluştuğunda ise ya hemen başlayan şiddetli bir kanama, ya da ilişki bitmesine rağmen uzun bir süre devam eden bir kanama söz konusu olabilir,zaten ara ara kanıyor yazmıssın sürekli kanamalarda bir anormallik söz konusudur bu durumda doktora başvurmanız gerekebilir ama kız arkadasının kanamasının devam edeceğini zannetmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Aradaşım cevabı sana verdik ya pembelıkler var dıyorsun işte aşağıda yazdım okusana idrar yaptıgında kanamaz sadece ona öyle gelior olmadı kalkın bi hastaneye gidin

0|0
    0|0
    • kızıcaksınız hep beraber ama yaşı küçük :( ama bi sıkıntı olmaz diyo kendi de beni endişelendirmek için demiş

• eee bravo yani ..

• kızı doktora götürsene yaaa yaptıgın işin sorumlulugunu alamicak kadar... hadi neyse

zarar vermiş olabilecegini cinsellikten hariç onun bi organ oldugunu ve zedelenmiş yada zorlanmadan zarar görmüş olabileceğinin farkındasın dimi

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşının regl olmadığın emin misin? Eğer eminseniz doktora gidin.

0|0
    0|0
  • bence bu soruyu haydar dumene sormalısın:)

0|0
    0|0
    • acil bi soru olduğundan soruyorum ayrıca burası soru platformu kategoriye bakarsan

• soruna burada dogru cevap bulcagını sanmıyorum hem terslemene ne gerek var

• Ped kullansın. bı kac gun kanar normaldır. en fazla 1 hafta surer. ömur boyu öyle kalmaz korkmasın

0|0
    0|0
  • idrardan kan gelmesi idrar yollarının enfeksiyon kapmasndan olabilir ama idarardan geliyosa.idrar yaparken yanma varsa büyük ihtimal öyledir ama esas sorununu cevaplayamıcam

0|0
    0|0
  • idrarla kanamaz seni kandırıyordur pedine bak ve çişine.belkı sana yutturuyodur ne malum

0|0
    1|0
  • normal bir durum geçer merak etme aynısı bende de olmuştu

0|0
    0|0
  • regldir bence o ya çok kanıyorsa hastaneye koşun

0|0
    0|0
  • ara ara kanıyorsa sorun yok bence. ama devamlı varsa bir sorun vardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tampon yap

0|1
    0|0
  • tam bozmamışsın arkdaş zedenlemiş, kan sızıyor.tavsiyem tekrar denemeniz.

0|0
    0|0
  • dostum kürek sapınlamı girdin naptın :) bu kadar çok kanıyor :)

0|0
    0|0
  • al götür bi hastaneye 12 boyunca kanamamı olur belliki sıkıntılı bi durum var

0|0
    0|0
Yükleniyor...