Erkekler lezbiyen p*rnosu izlerken ne hisseder ?

Ben gay p*rnosu izlerken sıkılırım bişey hissetmem hoşumada gitmez hatta bi kere rastladığımda Allah'ım yaratıyosunda niye takip etmiyosun demiştim :(( :(( mide bulandırıcı geliyor peki erkeklerde lezbiyen p*rnoları içinmi böyle düşünüyor =

Güncellemeler:
ya bide izlediğim gay p*rnosunda erkekler el ele tutuşuyorlardıki iyice hayattan soğudum . arkadaş yap yapacaksan araya romantizm sokmak niye ?

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• genelde ilk sözüm sizi çekip çıkaranın çabuda saranın amk oluyor ama tahrikte olmuyor değilim :D zaten lesbian p*rno tercih etmem normali varken

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• kadın vücudu yaratılış olarak harika tasarlanmıştır.

erkeklerin gay ve lezbiyen, kadınların gay ve lezbiyen p*rnoları beğenme oranına bakarsak tüm oranlarda lezbiyen videoları önde olur. zaten hiçbir erkek bir kadına hayrı diyemeyecekken iki kadına asla diyemez...

0|0
    0|0
  • ya aslında olay tamamen fantazi kurulumuyla alakalı :) bir erkekle bir kadını izleyen bir erkek daima kadına odaklı gözlem yapar.Kadının yüzü , verdiği tepkiler , nerden çok hoşlanıyor gibi bakar ve bu 2 kadın olduğunda ortada 2 yokluk çeken bayan var ve bunların arasında olmasının fantazisi ve bitmek tükenmek bilmeyen bir istek var ortada ;)

Şimdi orda olacaksınn varyaaaa :) gibisinden hayaller kurulup fantezi üretiminde iyi bir noktaya erişmek sağlanır ;)

0|0
    0|0
  • şimdi gaylerde iki tane kazık oluyor, eşcinsellik olmayan biri zaten izlemez. normal bi kadın birde erkekli olanında da erkeğin malı ortaya seriliyor. onu da görmek istemeyen biri için geriye lezbiyenli olanı çıkıyor. bence normalinden bile daha mantıklı :d

0|0
    0|0
  • Gay p*rnosu izlemedim izlememde :D Ama lezbiyen p*rnosu 1-2 kez izlemiştim.Mide bulandırıcı gelmedi hatta tahrik ettiğide oldu :D

0|0
    0|0

• Tabikide her erkek gibi bende aralarında bir ben olsam sizi parçalardım derim tabi hiç lezbiyen p*rnosu izlemedim izlemedimde iğrenç bir şey olsa gerek aynısı gayler içinde geçerli tabi ama iki lezin arasında olmak isterdim yani :D

0|0
    0|0
  • lezbiyen p*rnosu seviş mede tecrübe verir kızların hoşlandıklarını birbirilerine yapıyorlar ama gayların ki tartışılır :D

0|0
    0|0
  • hayır gayet eğlenceli geliyor bana şahsen. hatta iki kadının yapması daha mantıklı geliyor çünkü bir kadın başka bir kadının haz noktalarını erkeğe göre daha iyi bilebilir.

0|0
    0|0
  • tabiki aralarında bulunmak isterim :) yani plastik oyuncaklar ile boşa zaman kaybedeceklerine, ben gönüllü olarak katılabilirim kendilerine diye düşünüyorum :) birden fazla bayanla birlikte seks gerçekten değişik bir keyf olsa gerek ;)

0|0
    0|0
  • ığğğğ tiksinç :))

0|1
    0|0
  • Ben bilmem bey'im bilir : ))

0|0
    0|0
  • aynı normal bı p*rno ızlerıken neyse onu hıssederız

0|0
    0|0
  • bence güzel ama tercihim değil.

0|0
    0|0
  • kız güzelse bakarım.gay videosuna asla bakmam

0|0
    0|0
  • normal bende aradabir izleerim lezbiyen p*rnosu

0|0
    0|0
  • lezbiyen p*rnosu izlemeyi tercih etmem

0|0
    0|0
  • Genel olarak p*rno izlemem.

0|0
    0|0
  • o an 3 lü kombinasyon yapasımız gelir manyak bi fantaziye dönüşür :)

0|0
    0|0
  • saçma ve boş numara gibime geliyor bana lezbiyen p*rnosu

0|0
    0|0
  • Bunların arasında ben olsaydım diye düşünürler..

0|0
    0|0
  • takip ediyo merak etme sadece gereken zamanda gerekenlerı yapıcak Allah rahat ol sen ...

0|0
    0|0
  • super eğleniyorum

0|0
    0|0
  • ben lezbiyen p*rnosundan zevk alırım çünkü sürekli öpüşüyorlar göğüsleri falan okşama sahnesi çpk güzel oluyo bence . ama kızların gay p*rnosu izlemesinden zevk alamaması doğal onu izleyeceğine git bi normal p*rno izle :)

0|0
    0|0
  • seven var sevmeyen var .D ben bayılırım mesela 2 tane sexy yaratık yanyana daha ne olsun erkekler ıııyyyh kendimden bile iğreniyorum bazen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hayır:)erkekler iki kadının hatta çok kadının sevişmesine bayılır.erkeklerinki genelde sevilmez.lezbiyen olmayan kızlar bile zevk alırken düşün erkekleri..

0|0
    0|0
  • güzel soru bende merak ettim şimdi :))

0|0
    0|2
Yükleniyor...