Aşkta cinsellik olmalı mıdır?

Ben aşık olunca cinsellik düşünemeyenlerdenim. Ama cinselliği aşk, aşkı da cinsellik olarak düşünenler de var. Sizce aşkın içinde cinselik olmalı mıdır? Olmalıysa da aşkta cinselliğin payı ne olmalıdır?

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Aşık olmayıpta aşıkmış gibi yapıp cinsellik yaşamaya çalışanlarda var ama aşık olduğun kişiyle yaşamak çok farklıdır o kişiye dokunmak daha haz verir insana.. İster istemez yan yanayken dokunmak öpmek istiyor insan.Sevmediği kişilerle bile yaşasa, sevdiği kişiyle yaşadığı an onun hepsinden farklı olduğunun daha haz verdiğinin farkına varıyor.Çünkü içinde aşk olan bir cinsellik daha güzeldir.

2|0
    0|0
  • doğru kişiyi bulursan ilişkiniz gayet iyiyse sende istiyosan yapabilirsin. olmalı tabi. ama hepsi için geçerli degil

0|0
    0|0
  • aşkın devamı cinsellik zaten ama cinsellik için aşkı kullananların da buradan allah bin belasını versin diyorum :)

1|1
    0|0
  • Hava ve su gibi bir bütün aşk ve cinsellik ikisi bir arada olmazsa olmaz

0|0
    0|0
  • olmasa da olur ama olursa daha güzel olur. fakat toplumda tabular var herkes kafasına göre yaşayamıyor istediğini.

0|0
    0|0
  • Cinsellik için aşk düşüncesine karşıyım. Ama zaten sevdiğin insana dokunmak istersin, arzularsın o zaman aşkın içine cinsellik girer.

0|0
    0|0
  • olmalı ama zorunlu değildir bence. incir reçelini izle :)

0|0
    0|0
  • aşıksan zaten cinsellik gelir arkasından :)

0|0
    0|0
  • hayir gerekli degil tamam bi süre sonra nisan evlilik ondan sonra seksini yasa ama evlenmeden önce bence gereksiz.. cünkü

0|0
    0|0
  • Aşkı doruklarda yaşamak için;

aşk cinsellik yolundan geçeçektir elbet ki finale ulaşabilsin.

ama her ilişkide yaşanması taraftarı değilim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Herkesin görüşü kendine tabi ama ben aşk olayında cinsellik düşünemiyorum. Platonik aşk beslediğim biri var ve cinsellik aklıma geldiğinde kendime hiç yakıştıramıyor hatta iğreniyorum. Eskiden sevdiğimizin elini tutmaya çekinirdik şimdi geldiğimizi noktaya bakın.. :(((

1|0
    0|0
  • Aşk dediğimiz şey bence Ten uyumundan ibaret... Aşk seks'tir. Üreme dürtülerini uyandıran, Arzuları tavan yaptıran bir duygudur... Sadece seni seviyorumdan ibaret değildir. Bir düşünün isterseniz... Günün tamamında onu düşünmek onun bir başkasıyla olabilme ihtimalini düşünürken bile delirmek... Temelinde ne vardır ? Bu düncelerin... ?Yannındayken bile özlemek kokusunu içine çekerken yetinmeyip dudaklarına yapışmak... Bunların tek bir sebebi vardır sevgiden ileri gelen ve çekim kuvvetine karşı koyamadığımız o sahneye cinsellik mührünü vuracaktır... Aşk = Seks. Olmazsa olmaz

1|0
    0|0
  • bende oyleyim sevdigim kiza cinsel obje olarak goremiyorum normalde guzel bir kizin nerseine bakilir biliyoruz ama seviyorsam bakamiyorum gozlerine bakiyorum acikcasi sevdigine kiyamiyorsun ona bir zarar gelsin istemiyorsun boyle bir icguduyle yaklasiyor insan ama elbette ask cinselligide beraberinde getirmeli ama sevdigin insanla olunca bir baska oluyor

0|0
    0|0
  • herkesin kendi bakış açısı fakat aşık olduğun kişiyle yaşamak kadar güzel olamayacak birşey.çünkü kendini sadece ona ait hissediyorsun daha da çok bağlanıyorsun bu benim diyorsun yaa var mı bundan güzel birşey.bence aşkta cinsellik olmalı :)

0|0
    0|0
  • güzel bir yemek yediniz. sonrasında güzel bir tatlı da istersiniz veya istemezsiniz. iste aşk bir yemek, cinsellikte tatlı gibidir.

0|0
    0|0
  • birbirinden ayrılamayan biri olmazsa diğerinin de olmayacağı birçok ikili vardır. Bunların başından da kadın ve erkek gelmekte. O açından bu ikililerin arasında aşk ve seksin de olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bence sen kör kütük aşıksın kardeşim kör kütük aşık olmazsan cinsellik aklından çıkmaz dokunmaya bile kıyamıyorsan o kızla evlen derim

0|0
    1|0
  • Sen bunu engeleyemezsin ,cinsellik kendiliginden gelir.

0|0
    0|0
  • Evet, olmalıdır. Çılgınlar gibi sevişilebilmelidir de.

1|0
    0|0
  • Bir Söz Vardır. Ama Ben Bu Söze İnanmam !

Aşk Seksi Beleşe Getirmek İçin Söylenmiş Bir Yalandır...

0|0
    0|0
  • Olmalı yoksa,

... Aşk çocuğu nasıl doğacak?

0|0
    0|0
Yükleniyor...