Arkadaslarım bir baksanız

hiç ilişkiye girmedim bilmiorm kız arkadaşımda bilmior girmeyi düşünüorz korunmak için doğum kontrol hapı alması yeterli mi kız arkadaşımın yoksa ben mi korunuyum

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Sadece 1 gün doğum kontrol hapı kullanması olmaz belli bir zamanda başlaması gerekir ilaca. Doğum kontrol hapını düzensiz şekilde içip bırakmak hormon bozukluğuna sebep olur. Senin korunman ikiniz için de en iyisi. Ayrıca söylenen şekilde ertesi gün hapı yoğun şekilde östrojen ve progesteron hormonu içerdiği için dengeyi bozuyor bu yüzden yılda en fazla 2 defa alınması gerekir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• geogle amcaya sorsana sevgili net kullanıcısı

tabiki kondom kullanacaksın

yaaa bi b...k bildiniz yok ama o işi biliyonuz

hap öyle 2-3 günde korumaz 1 ayda bile korumaz hatta koruma yüzdesi %50 dir 9 ay sonra civciv ciyaklar sonra. testler sonucunda uygun hap eczaneden alınır(bunun çeşitleri cok ) ve uzun süre düzenli olarak doktor konturolünde kullanılır.anlık ve %100 koruma kondom dur.

1|0
    0|0
  • prezervatif kullanın bu yaşta öyle haplar sakıncalı yan etkilerinden dolayı

0|0
    0|0
  • Prezervatif kullan + içine boşalma. Bu arada sevişme sırasında peniste gelen sıvı da gebeliğe sebebiyet verebilir. Buna da dikkat.

0|0
    0|0
  • prezervatıf tak daha guvenılır

0|0
    0|0
    • onun hap alması gerekirmi o zaman

• Bak ben çocuk gelişimi bölümü okuyorum. Gebelık fılan konularını.okulda korunma yollarını işledik. sen prezervatıf tak. o da ılışkıden 1 gun sonra eczaneden ertesi gun hapı alsın. yada şöle yapın. ilişkide ıstedıgınız pozısyonu herseyı yapın ama kızın vajınasına boşalma hamıle kalmaz. çok boşalmak ıstyosan anal (arkadan) boşal. öne boşalmadıgn surece hıcbı sekılde hamıle kalmaz

• Sana condom.

Kiza ertesi gun hapi.

0|0
    0|0
  • hıc denemeyın bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kaç yaşındasın (Korunma yöntemi için çok önemli)

0|0
    0|0
  • sen kızı hamile bırakırsın,deneme

1|0
    0|0
  • sakatlarsın kızı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...