Bıkmadınız mı usanmadınız mı artık?

her gün burda sevgilinizle eşinizle yaşadığınız fantazilerinizi paylaşmaktan, penisinizi vajinanızı tatışmaktan masturbasyon yöntemlerini tartışmaktan? bıkmadınız mı sağlığınızı kişiliğinizi benliğinizi hiç edecek düşüncesizce bir zevk uğruna yapılan şeyleri okumaktan? cinsellik başlığını açtığımda birinin penis diğerinin vajinasını tangasını görmek yerine gerçek sorular gerçek cevaplar görmek istiyorum. bastırılmışlıklar ve baskılar yüzünden bir başlıktaki tüm cevapların gizli verilmesini istemiyorum benim yaptığım gibi soruyu soranın gizli sormasını istemiyorum. acımasızca insanların yargılanmadığı yada soruyu soranla dalga geçilmediği sorular cevaplar görmek istiyorum.

şu an varolan mı doğru yoksa? ben mi çok şey istiyorum?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• dogru söylüyorsunuz ama ınsanlar burayı artık amac degıl arac olarak kullanıp seks sıtesı halıne getırdıler buna ıster ıstemez bızde yorum yaparak katılsakta haklısınız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Hababam sinifinda ki caliskan ahmet sen misin :))

- evet sana sana sana hepinize be. rezil iğrenç yaratıklar. hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara? onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor, okumak istiyor. onlara yardım elinizi uzatacağınıza birde utanmadan, sıkılmadan alay ediyor küçük görüyorsunuz. aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz. hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler. utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz...

1|2
    0|0
  • Dediğin gibi çok gereksiz şeyler oluyor.Zaten sende çekindiğin için gizli sormuşsun sorunu.Gerçekten bilgi edinmek amacıyla sorulmuş sorular olsa çok daha seviyeli olur bu bölüm.

0|0
    0|0
    • herhangi bir fantazi yada zevke dair bir soru sorsaydım alır mıydım bu kadar tepki?

• Ben doğru düşündüğünü söylüyorum.Dalga geçmek kolay birileriyle.Önemli olan destek olmak birilerine.

• bence fazla dramatize ediosun olayı. senin istedğin kısmen var zaten burda... evet çok penis vajina konuları var. ama okadarda abartılcak derecede değil. burda nsan bilmediklerini sorar ki cinsel eğitim ülkemizde sıfıra yakın e insan merakta.. ayrıca cinselik dışındada çok soru var. bukadar dramatizeye gerek yok. ve ayrıca bencede gizli soru cevap komple kaldırılsın.. çükünden utanmadan yazmalısın (mesela) yada bi itirafını.. sadece üyeler braz daha bilnçli kullanıcı olur ve alay konusu dışında olmazsa iyi olur. buna keza zaten ciddiye alan kız ve erkek çok üye var. herkes bir olmaz dimi... 5 parmağında aynımı...

0|0
    0|0
  • Biz de bastırılmamış kadınlık, kışkırtılmamış erkeklik, tabulaşmamış cinsellik isterdik...

2|1
    0|0
  • 2 alternatifin var gizli. ya gerçek bilgilerini yazarsın profiline, sorularını gizli gizli sorarsın şuanda olduğu gibi. ya da profilin sahtedir, istediğin gibi açık ve net herşeyi yazıp, sorup, cevaplayabilirsin. hatırlatmada da yarar görüyorum; sanal olarak adlandırılan internet sitesindesin. yanlış anlama gözüne sokmak değil söylemek istediklerim. ama bu durumun değişmesi için, sanalın anlamını yitirmesi lazım. o yüzden sen kendi üzerine düşeni yap, gerisini koyver gitsin.

0|0
    0|0
  • bu güzel soruyu neden gizli sordun peki

1|0
    0|0
    • sorumun içinde de bahsettiğim gibi alınacak tepkilerden korkulması denilebilir yada bastırılmışlık denilebilir afişe olmama isteği olabilir

• İnsan her şeyi ister. Sen de kaliteyi istiyorsun bu da çok doğal. Ama benim de bu konuda ümidim yok. O yüzden fazla istemiyorum :). Takmıyorum ve zorlamıyorum sanırım kabullendim. Acı gerçekler.

0|0
    0|0
  • İstiyorsan uygula o zaman..gizli sormadan sorabilirsin bu soruyu..Allah'tan gizli soru sorma ve cevap verme özelliği varmış sitede..olmasaymış soru sıkıntısı olurmuş sitede : )

0|0
    0|0
    • gizli olmasa daha net ve düzgün sorular olurdu diye düşünüyorum ben

• gizli olmadan her insan istediği soruyu özgürce sorabilmeli,cevaplayabilmeli..soranlar ve cevaplayanlar var onları medeni cesaretinden dolayı kutluyorum burdan : )

• Bir de üstüne üstlük gizli olarak yazanlardasınız... dam üstünde saksağan vur beline kazmayı...

Siz bunu samimi duygularla yazdınız mı gerçekten yaa?

1|0
    1|0
    • fazlasıyla samimi bir soru emin olabilirsin.

• ya iyi ama burası cinsellik bölümü olduğu için yazıyorlar, ;) yazdıklarında haklısın ama, cinsellik bölümü olduğu için haksızsın :)

0|0
    0|0
  • herkes senin isteklerine uymak zorunda değil ki! sen de kendi düşündüğün tarzda kendince daha ciddi sorular sor o zaman.

0|0
    0|0
    • ben benim isteklerime uyulsun tarzında bir söylemde bulunmadım düşüncemi söyledim sadece

• Bende aynı şeyleri istiyorum ve gizli sormuyorum sende dene. Burası sanal şu nicklerimizde bile gizliyiz aslında unutma kimse kimseyi tanımıyor.

0|0
    0|0
  • rahatsız oluyosanız neden bu kadar yazabilecek kadar okuyonuz ki? Aslında okumaktan zevk aldığınıza inanıyorum... maşallah herşeyi öğrenmişsiniz.. Ben erkeğim açıkçası okuyorum ama sizin kadar kavrayamadım... bırakın allah aşkına bunları yaa..

0|0
    1|0
    • saece soru başlıklarına bakmakla yetiniyorum her gün her başlığı tıklatıp sorulan sorulara bakıyorum ve hepsi birbirnin aynısı soruları soranların amacı zevk almak bu belli ama bunlardan zevk alacak kadar zayıf değilim

• burada önemli olan zevk almak değil.. önemli olan bunlara bakmak canım lütfen yaa... ekler misiniz beni bi?

• ben severim

1|0
    0|0
  • harbi bıktım hacı ya.

0|0
    0|0
  • Bacım sen çok şey istiyosun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Peki sen ne yapıyorsun bu ön yargıları kırmak için?

Ülkenin bu durumda olmasının sebeplerinden birisi de senin gibi alacağı tepkilerden korkup kendi fikirlerini açıkça toplum içinde söyleyememekten kaynaklanıyor..

Sen eğer bir kadını alınıp satılabilen bir mal gibi görmeye devam edersen,erkeklere öcü gibi davranırsan,bacak aranı evleneceğin erkeğe pazarlarsan,ilerde çocuğun olduğunda oturup cinselliği konuşmazsan,hala 'vermek' 'patlak' gibi tabirlerle konuşursan e o zaman yapacak birşey yok,böyle gelir gizli kullanıcı olarak yazmaya devam edersin..önce kendi tabularınızı yıkın,doğruları anlatın etrafınıza.sonra gelin burada hesap sorun..yazdıklarım direkt sana değil,genel yazdım türk kadınına

0|0
    0|0
  • saçma sen bunu savunuyorsan gizli yazmamalıydın.

1|0
    0|0
  • sen her gün insanların paylaşımlarını okumaktan bıkmadıysan ,insanlarda paylaşmaktan bıkmamıştır.

0|1
    0|1
    • paylaşmak değil benim sıkıldığım nokta paylaşım yapılan konuların mahrem olan konular olması ve birbirinin aynısı olması

• cinsellik mahremiyettir zaten :))) kendiyle çelişkide �u ya :D

• e peki senin yaptıgın yargılama degil mi tepkini neden gizli verdin peki ?

0|0
    0|1
    • yargılamak değil sadece yorumum bu benim gizli vermemin sebebi de farklı

• n sen gözüne hakim ol

• Önce bi kendine bakmayı denesen ? Soran kişiye neden tepkini gizli verdin diyosun kendin zaten gizlisin. Bide utanmadan konuşuyosunuz. Hoşunuza gidiyo heralde özelinizi burada anlatmak!

Yükleniyor...