Anneniz bakire olup olmadığınızı hiç sordu mu?

anneniz yada ailenizden herhangi birisi bakire olup olmadığınızı sordu mu? sorsa ne tepki verirdiniz .bu konuda yalan söyler miydiniz?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• anneler hisseder biliyorlardır zaten sormalarına gerek yok :)

2|1
    2|2
    • nasıl yani? annen böyle birşey mi hissettti?

• hahaha bu iyiydi :))

• beyaztebesir bize iyi sövecek ha sürekli onun cevabı altında yazıyoruz. Bizim hocamız vardı dershanede kadın tatlı biriydi falan neyse 1 hafta kayboldu ben tabi bilmiyorum bi geldi kadın bir hafta sonra hafif yüzü tombullaşmış sivilceler çıkmış dedim bu kadın gitmiş :) sordum ne olmuş dedim evlendi dediler haaa dedim :) az çok tanırsan anlarsın ayrıca anneler kesin anlar

• Tabi ki hayır. Bir anne kızına güvenmiyorsa sorar zaten böyle bir şeyi.

1|0
    0|0
  • asla böyle bir konu geçmez annm öyle birşey yapmicamı bilir

1|1
    0|0
  • hiç muhabbeti geçmedi aramızda

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • annem beni bilir sormasına gerek yok ..

0|0
    0|0
  • annem bu sorunun cevabını bilir sormasına gerek yok

2|1
    0|0
    • nasıl yani:) kesin olarak bakire değildir benim kızım mı der :)

• hayır kendisine laf getirecek hiçbir halta kalkışmaz der :) hep yüzü aktır der :)

• hayır gercek neyse onu derdim

0|0
    0|0
    • bencede yalanlarla yaşamanın hiçkimseye faydası yok

• aynen öyle.

• sen bilmeyince kızın bakire mi oluyor sanki

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunu soran olursa, pazardan bir kilo soğan alır veririm. Gözün zara doysun baabında :))

Bizde kimse kimsenin hayatına karışmıyor

1|0
    0|0
    • zaten sana karışmazlar kızkardeşine karışırlar

• zaten yaparsan da aslan oğlum derler her evde olduğu gibi.bu akşam eve gelmeyecem baba .aslan oğlum:) bu akşam eve gelmeyecem baba.namussuuzz:)(kızsan eğer)

• aynen öyle durumlar ya..

biri asla biri *** oluyor.. Arkadaş aslan sanki gökten biriyle oluyor, sanki aynı şeyi yapmıyorlar..

neyse aslan değil leopar seviyorum ben.. ve ufak ufak kaçtım Haydi eyvallah

• Kızlari bilmem ama benim babam bakir olmadığımı bilse beni evlatlıktan red eder.

0|0
    0|0
  • bende bakıreyım

0|0
    0|0
  • yorumlarda bakire abidesi haaa :)

0|0
    0|0
  • uçtun sen iyice

0|0
    0|0
  • ben 0 km yim

0|0
    0|0
    • yaa diyecek sey cok ama bende hiç kadınlara yaklasamadım.yani manevi yönden nedenini arıyorum

• Bana bizim peder 13 yaşındayken bir karış oldu mu ? diye sormuştu . Benim bir karışım 25 cm keşke olsaymış bir karış :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...