Gebelik önleyici hapı nereden bulabilirim?

Sevgilimle bugün ilişkiye girdik. iki kez içine boşaldım, eczaneye gittiğimizde ertesi gün hapının satışta olmadığını söylediler. Hangi hapı almamız gerek?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• O an için eczanede bulunmama sorunu olmuştur..Yoksa haplar satışta..72 saat içinde alınması lazım biliyorsunuz..

Yarın sabah başka bir eczaneye sorun muhakkak bulursunuz..İsim istemişsiniz: Norlevo

0|1
    1|0
    • Kızı yolladım, hiçbiyerde satışı yok demiş, yalan söylediğini anlamıştım zaten ama nöbetçi eczane yoktu. Yarın ilk iş norlevo diye almasını söyleyeceğim. Çok teşekkürler.

• Bel soğukluğu varmış, o da gebelikten şüpheleniyor. Bel soğukluğu olsa bile cinsel yolla bulaşıyor ve de o tür hastalık bende yok. Ne olabilir?

• Doğru olabilir, kontraseptif ( doğum kontrol ) metotların hiçbirinin güvenilirliği %100 değildir ki ertesi gün hapı da bir korunma yöntemi değildir zaten ve oran da %90 dır.. Ertesi gün hapı kullandığı halde hamile kalabilenler de mevcut..

Kızlar Ne Diyor 2

• Satışta olmaması için bir sebep yok. Başka eczanelere sorun.

0|1
    1|0
    • Zaten nöbetçi eczaneye sormuştuk, bir tane bulabildik, muhakkak vardır değil mi? adı ne olarak geçiyor tam olarak?

• Rica ederim.

Yalnız şunu da söylemek isterim; o ilacı 6 aydan kısa aralıklarla almasın sevgiliniz, çünkü yüklü miktarda hormon almış oluyor. Dolayısıyla ileride rahatsızlıklar meydana gelebilir. Bir de ilişkiden sonra ne kadar kısa sürede alınırsa koruyuculuğu o kadar yüksek olur, unutmayın.

• Anladım, öğlen alıp içecek hemen, dün öğlen yapmıştık, 24 saat geçmiş olacak, en erkeni böyle oluyor ne yazık ki... 6 ay geçene kadar farklı şekilde korunmayı denerim o zaman sağolun.

• Eczaci bilmiyosa biz nerden bilelim ama ertesi gün hapinin olmasi lazim ya neden öyle bsy dedi ki..

0|0
    0|0
    • Nöbetçi eczane idi, belkide yalan söyledi bilemeyiz, benim sorduğum hangi hapı almam konusunda?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...