Aşka Veda - Bu mu yani Can Dündar’lık?

Şimdi tamam, bir kitabı okumadan hakkında eleştiri yapmak aptalca gelebilir ama Can Dündar’ın son kitabı; “Aşka Veda”nın kapağındaki, “arka cebe iliştirilmiş prezervatif”in, okura vermeye çalıştığı; “aman canım günümüzde aşklar tek gecelik. herkes tuvaletlerde sevişiyor” mesajının, “tek gecelik ilişkiler çok hissiz, ben sevmiyorum merve” diyen, fakat her önüne gelenle yatmak için maymuna dönen,Türk erkeği tribinden ne farkı var? Bu mu yani Can Dündar’lık? Bu mu Ahmet Kaya Belgeseli’ni yapmış adamın çapı?

Güncellemeler:
kapak resmi: link

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence çapı o değil... Dediklerinizin geçerliliğini anlatmak istemiş... Ya da popüler kültür muhabbetinden böyle...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• cok yanlis bir kitapi okumadan. ben suna inaniyorum, bazen yazarlar kendi dusuncelerini yansitmazlar kitaplarina hersey bir insani dusundurmek icindir. can dundar seni bile dusundurmus okumadan kitapi. amacina ulasmistir bile. Ahmat kayayinin belgeselini yapmis olabilir ama kimin neyi hangi duygularla yaptigini bilemesin, kitapla karakterini kiyaslaman bence dogru degil benim capimdan

0|2
    0|0
  • Bir eser olumlu olumsuz yanlarıyla eleştiriliyorsa işte o noktada başarısı nirvanaya ulaşmış demektir.Aslında şunu demek istiyorum;Kitabını eleştir,önceki eserleriyle mukayese etme hakkına da sahipsin ama onun kişiliğini de hesaba katarak eleştiri yapıyorsan ben senin değerlendirmelerini göz önünde tutmam

0|0
    0|0
  • ahmet kaya belgeseli yapınca noluyor yani bası göge mi eriyor

0|0
    0|0
  • ben beğendim

0|0
    0|0
  • Bence hoş kapak olmuş korunmalıyız sonra çoluk çocuğa karışık hayata veda mı olsun yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kendisi de aslında yazdığı çevreside

kadın erkek ilişkisi bir noktadan sonra

sıkıyor

aşk meşk karın doyurmuyor

hep aynı muhabbet hep aynı kişi

hep aynı zevk

kişi değiştirmeye yöneliyor

sonra tuvalette de başlıyor

sanmayın bu sadece

magazin gündeminde olanlarda

toplumun geri kalanında da var

(ki kendi evli iken

iranli hatunla birlikte idi)

önemli olan sadık olmayı bilmek olanla mutluluğu güzeli yaşamak yoksa her şey bir noktadan sonra sıkar

0|1
    0|0
  • pazarlama kültürünün bir yansıması bak konuşturuyor kapak insanları

0|1
    0|0
  • can dündarın diğerlerinden farkı, diğerlerinin bir ya da birkaç cümleyle bu karmaşık durumu özetleyebileceğini zannederken, can dündarın bu konu hakkındaki hislerini destekleyecek düşüncelerinin bir kitap yazma ihtiyacı doğurması.

0|0
    0|0
  • kitabı nasıl satsın baska türlü

0|0
    0|0
Yükleniyor...