Oral seks yapmak günah mıdır?

İnternetten araştırdım bir kaç yer değildir yazıyor bazı yerlerde günahdır yazıyor ben kime inanıcam.Hangisi doğrudur

Güncellemeler:
Oral İlişki

İslam dininde oral ilişki bekarlar için kesinlikle haram olup, evlilerde karı ile koca arasında helal olmakla beraber haram değildir. Yalnız şunu belirtmeliyiz ki; cinsel temas sırasında eşlerin örtüsüz, çıplak olmak ve cinsel organlara da bakmaktan sakındırıcı hadislerin var olmasından dolayı, ağız cinsel organ ilişkisi olan oral seksten sakınılmasını öğütlenir.

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım bu konuyla ilgili kesin ayetler yok fakat bir düşünsenize insanın midesi kaldırabilir mi böyle bir eylemi o an kaldırsa bile sonrasında ne olacak nasıl olacak aynı dudaklarla siz o kişinin dudaklarını öpmeyecek misiniz? Yemek yemeyecek misiniz? Ve ağız kanserine sebep oluyor ee bu da muhtemelen zararlı, zararlı olan bir şeyde mutlaka günah payı vardır, diye düşünüyorum...

1|1
    1|1
    • Bakara suresinde (Tarlanız olan kadınlara istediğiniz gibi yaklasın diyor) Eşim isterse evlilğimiz sürdürebilmek için yaparım seviyorum cunku

• Bence doğru soylıyor yemek yiyosun yaladığın yer idrarının olduğu yer.

• kızlar açısından bilmemde erkekler senin düşündüğün gibi düşünmez.yani 100 erkekten 1 tanesi belki senin gibi midesi bulanır.

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya hu Cübbeli hoca olur diyorsa, olur. Ama sünnetliler için:)

0|0
    0|0
    • var mı link

• Yazdım :))

• :)) Bu kişinin isteğine göre değişir. Sen istemiyorsansa olmaz. Bu kadar basit

• Kafanıza göre takılın bence :D

0|1
    0|0
  • günah olması da isabetli olmuş iğrenç bir şey!

0|1
    0|2
    • Kadın istemedği sürece zaten erkeklerde istemez

• günah değil ki nerden çıkardın bunu...

• Bunu bende tam bilemiyorum.Bazısı günah diyor, bazısı erkek kadına yapabilir kadın erkeğe yapamaz diyor karışık.

1|1
    0|0
  • günah mış ama eşinin gözü dışarı kaymasın diye yapılabilir deniliyor

1|2
    0|0
    • Allahın izniyle evlenirsem hem onun hem benim inşallah başka bir yerlere kaymaz

• (Tarlanız olan kadınlara istediğiniz gibi yaklasın diyor)

• valla bence hocalarda bu konuda ne dediğini bilmiyorlar

• Günahını sevabını bilmem ama hoş değil.

0|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 7

• ben bunu çoook araştırdım utanmadım camideki hocaua bile sordum güvendiğim dindar arkadaşlarıma sordum aynen senin güncellemedeki yanıt bekarlara kesinlikle haram tabikide, evlilere haram değil ancak yapılmaması tavsiye edilmiş yaparsan günaha girmessin yani...

0|0
    0|0
  • günah değil sana bence

0|0
    0|1
  • Yapın yahu günahlarınızı bana yazsınlar..

1|0
    1|1
  • Git bir hocaya sor

0|0
    1|0
    • Hocaya soramam utanırım :)

• Yok ben öyle tiplerden değilim

• Tamam kanka :) ama gunah dıye bılıyorum bende :)

• hayatında hiç oral seks hatta seks bile yapmamış bir bakireyi en iyi cevap seçmişsin

0|0
    1|0
  • internette yazılana göre
    günah değil ama yapılması hoşda değil

0|1
    0|0
    • Eşini mutlu etmek için yapalabiliyor diyor bazı sitelerde

• 111rose111 6 Xper (18-24)
    1günŞikayet
    Sanırım bu konuyla ilgili kesin ayetler yok fakat bir düşünsenize insanın midesi kaldırabilir mi böyle bir eylemi o an kaldırsa bile sonrasında ne olacak nasıl olacak aynı dudaklarla siz o kişinin dudaklarını öpmeyecek misiniz? Yemek yemeyecek misiniz? Ve ağız kanserine sebep oluyor ee bu da muhtemelen zararlı, zararlı olan bir şeyde mutlaka günah payı vardır, diye düşünüyorum...
    Beğendim Beğenmedim Yorum
    mavidolunay00 4 Xper (25-29)

0|0
    0|0
Yükleniyor...