Ben anlamadım, siz anlatır mısınız?

Ben bakireyim sevgilimse bakir, ilklerimizi birbirimizde yaşayacağız.

Ama geçen aklıma bir soru geldi sordum, karşındaki kız bakire olmazsa kabul eder miydin? dedim. Tabi ederdim her haltı yiyip bakireyim diye gezenlere göre daha saygındır gözümde dedi.

Bakir bir erkek buna nasıl göz yumabilir, benim bakire olup başka şeyler yaptığımı mı düşünüyor?

Bakire bir kız olarak bana saygısızlık yaptığını düşünüyorum değer bilmek yerine, haksız mıyım?

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• ya bi kac kasar bakire yuzunden artik butun bakireleri ayni saniyolarö yok her halti yiyip bakireyim diye dolasiyolar, yok boyle, yok soyle/... nedir bu yani okadar onemli degilse saklamayalm kendimizi verelim herkese dimi

1|0
    0|0
    • bu sözüne katılıyorum

• Aynen ya. O zaman keşke her önüme gelenle yatsaydım en azından senin gözünde saygın konumda olurdum, şu anda geçmişim şahibeli senin gözünde dedim.

Erkekler Ne Diyor 15

• Senin kızlığını almak için yalan söylemiş sakın inanma,her halttan kastı ne saki oral?anal?

bunları kızlığı olmayan kızlarda yapıyor kızlığı olmayam kız asıl her haltı yemiş oluyor sende bu yalanı yedin.Aklını başına al resmen seni kandırmak için laf yapıyor.

0|0
    1|1
    • Ne alakası var :)

• üstelik senin deyiminle din tandanslı geleneklerin oluşturduğu mahremiyet yorumunu bu kadar benimsemen de çok ilginç. demek ki sana müslüman olmayan muhafazakar bir deist diyebiliriz. türlü türlü insan var cidden...

• "Bir deist bile olsam" demişim. Dini boyut önemli ama dinsiz bile olsam kendime olan saygımdan yapmam demek istedim, burdan deistim anlamı çıkarman yanlış. İlk cümleni okuduktan sonra devam etmek bile istemedim, benle taban tabana zıt biri ile tartışmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum.

• Alınma o kadar cocuk yanlıs bisey dememiş.

0|0
    0|0
  • Sen düşüncende çok haklısın.

Burada resmen bakireleri aşağılar şekilde konuşmuş.. Senin bakire olup başkalarıyla olduğunu düşündüğünü sanmam ama sen ilk kez onunla birlikte olarak onun gözünde aynı durumda olacaksın... Yani sende ''her haltı yiyen bakire'' sıfatında olmuş oluyorsun o zaman ?

0|0
    0|0
    • Onunla olmak gibi bir niyetim yok ama..

• abla sorunda belirtsene o zaman ona göre yorum yapalım ::))) Bakire, bakire olmayan fark etmez dediğine göre bayağ meshebi geniş seninkinin... Ben olsam ''bakire olmayan kızla evlenmem'' derdim..

• İşte.. Mezhebi de geniş değil gerçi bu konularda hassas ama ne yapmaya çalıştı bunu derken anlamadım.

• seni kaybetmemek için sadece medeni bir cevap vermeye çalışmış aldırma derim.Bakire olduğun için bu zaman da takdir edilmeyi bekleme bu senin için olması gerekendir.

0|0
    0|1
    • Ben bakire olmasaydım kaybetmemek için olurdu, bu ne içindi ben pek anlamadım.

• Ama sen farklı bir bakış açısıyla yorumladın :))

Ben bu sayfada söylediğim her şeyin arkasındayım :))) Sadece en son şunu demek istedim kız hakkında ''bakire ama her haltı yemişmidir'' diye düşünmemiştir çocuk.. Ama bir yandan da bakireleri kendi sevgilisi de dahil kesinlikle aşağılamış..

• sanırım uyku moduna geçtim her şeyi tersten okumaya başladım iyi geceler. :))

• Bende bakirim ama gidipte bakire olmayan ya da her şeyi yaşamış bakire kızla evlenmem . sevgilin bence böyle söyledi çünkü eğer daha önce birşey yaşadıysan bakire falan değilsen söyle diye sana böyle söylemiştir

0|0
    0|1
    • Sorumda bakireyim demişim, bu ilk sevgilim o da bunu biliyor.

• tamam bakireyim demişsin onada demişsin fakat demek kolay gerçek mi ? belki inanmıyordur sana

• bence tamamen yanlış anlamışsın erkek arkadaşını. bu konuda bende sevgilinle aynı fikirdeyim. vajinal seks dışında herşeyi yapıp hala bakireyim demektense dürüstçe yaşadığı ilşkiyi söylemek bencede daha iyi.. sevgilin bunu dürüstçe söylemiş ama bunu sana itafen söylememiş ki bence sen üstüne alınma...

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabını burda arayacağına neden sevgiline sorup kafandaki soru işaretlerini gidermiyorsun

0|0
    0|0
    • Tabi ya.

-Sevgilim bana saygın kalmıyor mu böyle mesajlar yazdıkça.

+Evet kalmıyor, evlenilecek bi kız olmadığını düşünüyorum.

Dürüst olacağını mı sanıyorsun?

• dürüst olmadığını ya da olmayacağını düşündüğün biriyle niye ilişki yaşarsın ki

• doğru söylemiş.senin başka şeyler yaptığını da düyünmüyor.dürüstlüğe önem veriyor sevgilin

0|1
    0|0
  • Bence takma bu tür konulari yoksa hasta olabilirsin zona hastaliği gibi sitres vs.den olan bir tür hastaliktir. Seni kabul eden böyle kabul etsin bakire vs. boş çnkü o hayatini yaşayacak başkalariyla sen ne yapacaksin buna gözmü yumacaksin...

0|0
    0|0
  • Dürüstlükte mi suç oldu ? Senin burda kıyaslama yapman çok alakasız.bu cevabı veren biri , ilkini senle yaşamanın anlamsız olduğu düşünmüyordur yani.Sen tereddüttesin bahane arıyorsun sanırım.

0|0
    0|0
    • Soruyu okudun mu? Ben bakireyim herhangi bir ilişki yaşamadım ne anal ne oral. İlkini benle yaşamanın anlamsız olduğunu düşünebilir çünkü bana güvenmiyor bence.

• Soruyu okudum evet.Yalnız şunu anlamıyorsun ; Sen bakire olmasaydın , o bakir olsaydı , seni sevseydi yapardı.Verilen cevap bu yönde.Yani sen olduğun için önemli bu birleşme .Senin bakire olman ise çok daha anlamlı kılıyor bunu.

• ya bana göre bakirelik bir kızın onurudur çünkü insan onu en sevdiyine saklar ama diyelimki evleneceyin insan bakirede deyilse onun gecmişini kurcalamak ancak ve ancak seni bir kurt gibi kemirir

0|0
    0|1
    • bakış açısı meselesi... bana göre kadın bedeni, erkeğe sunulacak, erkeğin mülkiyetine geçecek bir hediye değil. dolayısıyla meseleye "saklamak" diye bakmayı çok yanlış buluyorum. her beden sadece kişinin kendisine aittir.

• Verme sakın :)

0|0
    0|0
  • verdiği cevap seni daha da yüceltmiş gibi, böyle güzelsin takma kafana

0|0
    0|0
  • sen sormussun aldıgın cevaba alınıyosun

0|0
    0|0
  • O halde, yarın düşsen, zarın patlasa, o bakir erkek, sana nasıl gözyumabilir? Teorik olarak aynı şey? İnsanlar yaşayarak öğrenirler. İkili ilişkilerle bakire olanların, bakire olmayanlardan bir üstünlüğü yoktur. Veya bakire olmayanlar kötüdür veya bu tür konularda öncü olamaz diye bir mantık anlayışı tamamen saçmadır. Kısacası, Çok takılmayın bunlara. Değişik bir yüz yılda yaşıyoruz. Evliliği veya birliktelikleri bakirelik kalıbına sığdıramazsınız.

0|1
    0|0
    • Herkez senin gibi düşünmeyebilir erkek arkadaşında düşünmeyebilir düşünce özgürlüğü bu sebeple var. sen dilediğin kadar kendini koru. bunu bir başkası için yapıyorum diyemez sin. netice itibari ile kendin için yapıyorsun. Bunu bu kadar mesele etmeyede gerek yok. Kim neyi nasıl istiyorsa öyle yapar

• asıl laçkalık ve denyoluk sende.

Kızlar Ne Diyor 6

• senle bir ilgisi yok

0|0
    0|0
  • Doğru demiş. Seni öyle görse yanında olmazdı zaten.

0|0
    0|0
  • o ince konu demek istemiski olduki birine güvendi teslim oldu sevdigine adam hayin cikti kizin sucune

diyer sekliylede her altiyiyip onlarca erkekle gezen eylenen macare yapan bakire olsaki nedim iki yüzlü kizi dolayli yolda bunu anlatmis sana

0|0
    0|0
  • E güzelim şimdi erkekler öyle der yarın birgün evlenirsin ilişki yaşarsın bi sorun olur aranızda sana der o erkek seni iyimi yapıyordu bu erkekle daha iyiydin.Altına yattıkların benim gibi zevk verebildimi sana derler.Onların her dediğine inanma sen yinede

0|0
    0|0
    • o zaman size bi soru ilk cinsel birlite olduğun insanı unutman mümkünmü.?

partnerin yorgun olur sadece 1 kere yapar ogün hemen dersiniz sadece bu kadarmı diye.

onunda cevabı hazırdır.

olaya tek taraflı bakmayın. olaylar nasıl o duruma geliyor ona bakın,

• birçok erkeğin girdiği aptalca bir kompleks bu... niye kendini başkasıyla kıyaslayasın ki? veya seven kadın, sevdiği erkeği daha önce hayatına girmiş biriyle kıyaslar mı? geçmiş mazide kalmış... ama erkek kadını kendi malı olarak görür, kadının bedenini geçmişiyle birlikte kendine mülk telakki ederse, o zaman geçmişteki ilişkilerini kurcalar.

• Tabi dediğide yalandır zaten lafta kabul ederler

0|1
    0|0
  • Sevgilin ilkini yaşayabileceğin doğru insan değil.. Senin içinde aynı şeyleri düşünecektir.

Bu soruyu neden sordun peki evlenirken kız bakire olmasa da olur mu ? demek istiyor yani

0|1
    0|0
    • Benim düşüncem zemin hazırlıyor bakireliğe önem vermem kabul ederim deyip malum işi yapmak istıyor.

Yükleniyor...